Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Въпрос към някой, който се е сблъсквал с подобно нещо

 

При Уиз третият билет води до увеличение на цената. Взех преди малко едни билети, като на този етап отсвирих благоверната, за сметка на малкия. След това цената на нормалния билет веднага скочи нагоре. Пак съм на плюс, ако го взема на сегашната цена, в сравнение с трите билета накуп, но се чудя някой дали имат опит - връща ли се цената на обичайното си ниво или не?

 

Сега видях, че и читавите цени на влака Рим - Болоня съм изтървал, та още един въпрос - ако цената е еднаква, Трениталия или Итало е за предпочитане? 

Редактирано от Zaro
Връзка към коментар

Ми зависи за кога е полета. На практика си изчерпал предишния блок от евтини места, остават по-скъпите. Но ако след време полета не се продава добре, може и да върнат цената надолу. Ама ако продължи да се продава добре, може и следващия блок места да се изчерпи. 

 

Ако имаш излишно време и нерви за губене може да пробваш колко билета има в момента на новата цена, и да ги следиш дали бройката им ще намалява. Поне минимален ориентир е това. Но и никаква гаранция в същото време, защото във всеки момент може цените да скочат...или пък да паднат :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако има само 2 места на по-ниската цена е така, като купиш 3 са на по-високата, ако ги вземеш отделно са според както си ги взел. Дали ще се върне не се знае, то си е същото както ако не си купил ти другите билети, пак може да се върне, ако някой се откаже, може и да не се върне.

Връзка към коментар

Да се изкажа за влака, след като не можах за билетите. :)

Трениталия тръгват от Термини, а Итало от друга гара и спират на още една.

Аз, обаче, съм пътувала само с Третиталия. Доволна съм.

Редактирано от Mary
Връзка към коментар

20% off само утре за членовете.

Току що платих два билета до Валенсия - отиване и връщане. Влизам си в пощата, да разпечатам резервациите и виждам писмото от Уиз за 20%-та отстъпка. :mad:. Влизам във форума, и тук вече се знае... Да се *** и калиткото :mad:

Връзка към коментар

От хартията ли четат името или след сканирането от монитор? Нещо ми се губи този момент. Спомням си, че съм си сменял данните на личната карта след като съм чекирал  онлайм. Направо си преправяте данните с пълната версия на Акробат или нещо подобно и тогава принтирайте. :biggrin:

Аз само да предупредя, че ако ви сгащят, ще ви транспортират абсолютно безплатно и комфортно до най-близкото РПУ, а после и към най-близкият затвор до изясняване на ситуацията. :)

Връзка към коментар

Току що платих два билета до Валенсия - отиване и връщане. Влизам си в пощата, да разпечатам резервациите и виждам писмото от Уиз за 20%-та отстъпка. :mad:. Влизам във форума, и тук вече се знае... Да се *** и калиткото :mad:

Не се ядосвай , твърде вероятно утре с намалението да са по-скъпи от твоите днес :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ето сега ще излезе , че ти си купил последните евтини и затова са скочили ... абе трудно човек може да им хване спатиите.

Аз затова като видя цена дето ме устройва купувам , че ако чакам я камилата , я камиларя :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Например бях споменал , чe 80-90 евро двупосочен до Лондон винаги ме устройват , защото най-много да спестя 20 - ина евро при някоя суперизгодна промоция. Не си струва нервите ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинете за тъпия въпрос, ама това "утре" сега след 12 ли да го чакам, или сутринта :)

Сутринта! За да могат докато спинкаме сладко, да понадигнат малко цените, та да има какво да намалят после ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не се ядосвай , твърде вероятно утре с намалението да са по-скъпи от твоите днес :)

С "намалението" е ясно, че са по-скъпи. Интересното е като изтече колко ще бъдат. При мен минаването е с 20-30 кинта за трите билета.

Връзка към коментар

Извинете за тъпия въпрос, ама това "утре" сега след 12 ли да го чакам, или сутринта :)

След полунощ по централноевропейско време, т.е. след 1:00 по нашето.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Конкретно за нашите полети - през нощта цената се завиши с 22%, а сега се е върнала на същото ниво. При връщането обаче има реално намаление от... 8,7%. Пак е нещо ;)

Връзка към коментар

Конкретно за нашите полети - през нощта цената се завиши с 22%, а сега се е върнала на същото ниво. При връщането обаче има реално намаление от... 8,7%. Пак е нещо ;)

 

Е, като теглиш чертата накрая, тия 8.7896345697% са пренебрежимо малко на фона на броя финикийци, които ще паднат в битката. 

Връзка към коментар

По Великден до Лондон двупосочен днес щях да съм по -13 лв./ билет. За 3 билета. Не е кой знае какво... Но не можех да чакам за определените дати, т.к. на другите авиокомпании се качваха непрекъснато.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Когато сканират поглеждат в монитора, после гледат билета и картата. Според мен вниманието им е насочено в това дали данните на листа и л.к. съвпадат. :lol: :lol:

Но това са личните ми наблюдения, не препоръчвам рискове.

 

Разчитат изцяло на хартията, дори не гледат монитор. Чуват само "ОК" звук и хайде.  Така е на терминал 1 в София, на Катания и на Бергамо. Раян по вътрешната линия при бординг само късат листа. :)  На проверката за сигурност сканират билети и поглеждат монитор, но не искат да показваш документи. Системата им е елементарна. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.