Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Очаквано. Като гледам какви цени има тук-там - точно като за пред намаление. Нищо чудно и на 14 да пуснат някакво намаление, миналата година пак имаше. 

Връзка към коментар

Кефят ме, че по време на самата промоция намалят цените. Сутринта бяха високи, а сега по-ниски за определени дати, които дебна. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Значи си късметлия! При мен е обратният вариянт - бяха по-ниски сутринта, а сега датите ми се оскъпяват с над 100 лв. <_<  Чудя се дали да купувам сега, макар, че не ме устроиват или да изчакам, току виж ги свалили ИЛИ  (по-вероятно) ще се вдигнат още повече?

Връзка към коментар

Значи си късметлия! При мен е обратният вариянт - бяха по-ниски сутринта, а сега датите ми се оскъпяват с над 100 лв. <_<  Чудя се дали да купувам сега, макар, че не ме устроиват или да изчакам, току виж ги свалили ИЛИ  (по-вероятно) ще се вдигнат още повече?

 

Зависи кога са полетите. Но ако се чувстваш хазартно настроено, една ези тура винаги е научен метод за решаване на подобни дилеми и почти толкова смислен, колкото ако развием дълги теории дали ще се качат или паднат цените :) За полетите, които аз наблюдявам намалението е реално между другото, вчера си бяха едни, днес са с 20% долу. 

Връзка към коментар

За моите дати (август) всичко е нагоре. Ясно ми е, че през летните месеци всички пътуват, и все пак...Яд ме е, че сутринта бяха с реално намаление 20%, но тогава нямаше как да купя, а сега сядам с идеята да купя и гледам всичко с по 100 лв. качено! Карък съм отвсякъде! :resent:

Връзка към коментар

За моите дати (август) всичко е нагоре. Ясно ми е, че през летните месеци всички пътуват, и все пак...Яд ме е, че сутринта бяха с реално намаление 20%, но тогава нямаше как да купя, а сега сядам с идеята да купя и гледам всичко с по 100 лв. качено! Карък съм отвсякъде! :resent:

 

Не се ядосвай за месец август, много е рано да купуваш за след 6 месеца. Цените ще паднат.  Посещавай страницата по/честичко.

Връзка към коментар

Не се ядосвай за месец август, много е рано да купуваш за след 6 месеца. Цените ще паднат.  Посещавай страницата по/честичко.

А дано! Ще черпя ако паднат :)

Редактирано от Mihaela
Връзка към коментар

При мен веднъж се случи, бяха го замрежили самото поле за полета. После всичко си беше наред с пътуването, но наистина беше запълнен до последно. :)

Връзка към коментар

за кой полет иде реч?

 

28 март за Болоня. А си мислех да взема билети  :lol:

Кажи речи през цялото време цените бяха високи, с изключение на последните 10 дни. 

 

Всъщност при преминаването от зимно към лятно разписание се сгъстиха малко полетите около тази дата и може това да го е наложило. Аз имам връщане на 30 март от там, надявам се да няма изненади. 

Редактирано от Zaro
Връзка към коментар

Именно, бяха на понеделник - петък и минават на неделя-сряда. С обявяването на лятното взех билети за 30 за връщане, първоначално мислех да взема за 28, петъка, за отиване. Така за една седмица им се струпаха 3 полета, вместо обичайните 2 - понеделник, петък и неделя. Сега петък отпада явно. 

Редактирано от Zaro
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
Георги Матеев

 Уиз Украйна минава на два полета седмично до София от края на март в дни 3 и 7.  Честито! :biggrin:

 

Това ще бъде безмилостно използвано за да отменя двата си билета до Киев и да поискам обратно пълната сума :) Чак сега забелязах, че Wizz са променили автоматично датите в резервацията ми БЕЗ да ме уведомят или да ми искат съгласието, което е леко нагличко.

 

Колкото и да ми се ходеше до Чернобил, явно няма да е точно сега...

Връзка към коментар

Уиз Украйна минава на два полета седмично до София от края на март в дни 3 и 7.  Честито! :biggrin:

 

Доста са рязали откъм честоти от Киев....добре че София остава и с два полета седмично....Дубай от Киев го спират въобще...криза явно е яка......

 

http://www.avianews.com/ukraine/2014/03/4_wizzair_cancels_routes.shtml

Редактирано от ivo_121212
Връзка към коментар

Доста са рязали откъм честоти от Киев....добре че София остава и с два полета седмично....Дубай от Киев го спират въобще...криза явно е яка......

 

http://www.avianews.com/ukraine/2014/03/4_wizzair_cancels_routes.shtml

 

Колко ли ще изкара с това разписание от май месец. София - Киев  22:50 → 00:40 часа. Кацаш и хоп на копърките. :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това ще бъде безмилостно използвано за да отменя двата си билета до Киев и да поискам обратно пълната сума :) Чак сега забелязах, че Wizz са променили автоматично датите в резервацията ми БЕЗ да ме уведомят или да ми искат съгласието, което е леко нагличко.

 

Колкото и да ми се ходеше до Чернобил, явно няма да е точно сега...

А може би е знак, че избощо не трябва да стъпваш в Чернобил?

Връзка към коментар

Според вас дали тази седмица ще пуснат някакво намаление?

 

Чакаме с нетърпение :)

 

Това ще бъде безмилостно използвано за да отменя двата си билета до Киев и да поискам обратно пълната сума :) Чак сега забелязах, че Wizz са променили автоматично датите в резервацията ми БЕЗ да ме уведомят или да ми искат съгласието, което е леко нагличко.

 

Колкото и да ми се ходеше до Чернобил, явно няма да е точно сега...

 

На мен ми подместиха полет за Айндховен в края на месеца с 30 минути и ме информираха вчера на пощата, всичко много културно, любезно и автоматично. Сигурен съм, че ще пратят, но може би не са финализирали разписанието и за това не са пратили. 

Връзка към коментар

Ами един бърз mail check за 2013г... горе-долу сигурно такова нещо се очаква и тази година : )

 

30th January

February 14

March 20

Extended until March 22

April 4  (The big spring sale

April 30 (Summer season is officially open!)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.