Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

А откъде ги виждате тези промоции? Аз съм абониран за бюлетина им, но повече от година ми пращат само дървени оферти за коли под наем и прочие допълнителни услуги. 

Връзка към коментар

А откъде ги виждате тези промоции? Аз съм абониран за бюлетина им, но повече от година ми пращат само дървени оферти за коли под наем и прочие допълнителни услуги. 

Щом си абониран, вече трябва да си получил писмо с промоцията.

Връзка към коментар

За полета, който аз проверявах цените са си същите като снощи:) Пак са ги вдигнали предварително и днес големия discount 20%, хаха. Дано някой друг има повече късмет от мен!

Връзка към коментар

Аз резервирах снощи след 1:00 и наистина цените си бяха 20% надолу. Преди малко пак погледнах - бяха се вдигнали. Явно няма шашма, просто местата се изкупуват.

Връзка към коментар

Този път няма драстично завишение, както последните 2-3 пъти. Аз съм набелязал напосоки дати за контролни цели и си има намаление. Разбира се, не гледам изобщо цените за околосветски полет по празниците. 

Връзка към коментар

Някои  възможности от днешното намаление (с дискаунтклуба)
 

 

Кипър, края на април:

post-139-0-39993900-1394200048.jpg
 

Тел Авив, началото на юни:

post-139-0-11690400-1394200060.jpg

 

Мадрид, началото на април:

post-139-0-48815100-1394200067.jpg

 

Малмьо, август, септември и октомври

post-139-0-07623500-1394200079.jpgpost-139-0-20038900-1394200079.jpgpost-139-0-96012100-1394200078.jpg

 

Няколко варианта през май за Милано - с комбинации от двете летища - Бергамо и Малпенса

post-139-0-73156800-1394200443.jpgpost-139-0-84920400-1394200443.jpgpost-139-0-96266400-1394200443.jpgpost-139-0-11040100-1394200444.jpg
 

И накрая Лондон, юни месец, като вторият вариант е малко откачалски, но аз съм го правил - кацане рано сутрин и излитане вечерта същия ден - да види г*з път  ;)

post-139-0-67975800-1394200618.jpgpost-139-0-08565800-1394200622.jpg

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Между другото, не знам доколко е достоверна информацията, но сега като летяхме до Дубай, стюарда разговаряше с пътниците пред нас и спомена, че Wizz планират да почват полети от Дубай до Индия.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Някои  възможности от днешното намаление (с дискаунтклуба)

 

Браво Фичо за офертите! Какви цени са наслагали за Кипър и Тел Авив. :lol:  По това време миналата година Кипър беше на 60 лв, а Тел Авив преди месец, но от Букурещ излизаше 70 лв двупосочно. :biggrin: .  Май много са 'вдигнали" таксите на терминал 1 - избиват новите монитори и автобуси. :rofl:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

имате ли наблюдения как са цените веднага щом излезе зимното разписание ?

почти купихме билети за октомври . но всъщност ми се пътува декември месец и реших да не хабя патрони .

дали мога да се надявам на сходни цени , ако съм сред първите купувачи  ?или дали може да се очаква такова намаление и за зимното разписание ?

Връзка към коментар

Аз резервирах снощи след 1:00 и наистина цените си бяха 20% надолу. Преди малко пак погледнах - бяха се вдигнали. Явно няма шашма, просто местата се изкупуват.

Дам, точно в 01:03 реших да разгледам, защото очаквах след 01:00 да ги пуснат и докато прелиствах седмиците се появяваха намаленията едно по едно...

Редактирано от SeeKnDestroY
Връзка към коментар

И това ще стане скоро... Тогава кви пари за таксита ще се дават... :)

То без това метрото няма да стига до Т1, и като спрат 84 пак на таксита увисваме така или иначе  :ph34r:

А такситата като нищо може да искат пари до кварталите в София повече от билета за самолет с нискобюджетна авиокомпания  :lol:

Връзка към коментар

имате ли наблюдения как са цените веднага щом излезе зимното разписание ?

почти купихме билети за октомври . но всъщност ми се пътува декември месец и реших да не хабя патрони .

дали мога да се надявам на сходни цени , ако съм сред първите купувачи  ?или дали може да се очаква такова намаление и за зимното разписание ?

 

Освен ако не мислиш да пътуваш точно по коледа, специално с Уиз обикновено няма причина да се купува още с излизането на разписанието за есен и зима. Ще видим как ще са първоначално заредените цени, но обикновено са завишени и почват да падат 2 месеца преди полета, демек поне до август - септември нямаш бърза работа. 

Връзка към коментар

Благодаря , Георги !

целя първата половина на декември , хем да е коледно , хем на самата Коледа да сме у дома .

и без това още не съм намислила точно къде .ще ми се да е някъде , където зимата си е зима(доколкото вече е възможно )  , със сняг , но без да се стига до тракащи зъби и премръзнали крайници .

ще наблюдавам и няма да бързам , пък каквото- такова .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Горещо препоръчвам Берлин.В момента до Берлин летят BulgariaAir, EasyJet и FlyNiki и могат да се намерят лесно изгодни полети, дори и хотели.Тази зима бях в Берлин от 8 до 12 декември, максималните температури бяха около 10 градуса и имаше невероятно коледно настроение и украса.Коледните базари отварят врати на 25.11 и затварят на 31.12.Берлин през това време на годината е в пъти по-хубав от която и да е друга част на годината. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Аз взех 6 билета за различни дестинации и намалението на всичките беше точно 20% спрямо цената от предните дни. Днес същите билети са по-скъпи. Определено има реално намаление, но местата явно свършват бързо.

 

P.S. Дубай за 140 лева двупосочен билет много ми се услади :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.