Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Една радостна новина, на която попаднах днес: WizzAir обяви, че пуска полети между София и Малта. Те ще започнат да се извършват от 20 юни 2014 г. и ще са два пъти седмично – в понеделник и петък.Копирано от standartnews.com

 

http://www.standartnews.com/biznes-kompanii/wizzair_puska_polet_ot_sofiya_do_malta-232323.html

:)

 

 
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой ,може ли да ми даде информация от първа ръка за услугата на Уиз - Wizz Xtra Space? Има ли смисъл от нея и какъв е шансът, ако аз платя за Wizz Xtra Space, жена ми да седне на другото място, което е до блокираното?

Връзка към коментар

Някой ,може ли да ми даде информация от първа ръка за услугата на Уиз - Wizz Xtra Space? Има ли смисъл от нея и какъв е шансът, ако аз платя за Wizz Xtra Space, жена ми да седне на другото място, което е до блокираното?

 

От по-тъпичките услуги ми се вижда, обикновено хората имат проблем със мястото напред, а не с мястото отстрани :) Но може би ако си по-едър и не искаш да притесняваш съседа по място ще свърши работа. 

 

Мястото до блокираното може да го заеме всеки. С оглед на това, че с Xtra Space имаш и Priority Boarding, ти със сигурност ще си от първите в самолета, от там е въпрос на елементарна молба според мен да помолиш човека който се е засилил към мястото, че чакаш жена ти да седне там. Ако не закъснява много тя с основната група, и ако човека не е специален тип чешит не би трябвало да е проблем. 

 

Между другото, не мисля, че има нужда от купуване на услугата така и така. Сядате си двамата през едно място, освен ако самолета не е пълен на макс, едва ли някой ще поиска да седи между вас, никой не обича средни места. А ако случайно все пак поиска, тогава може жена ти да се премести в центъра и да оставите на човека пътеката, пак ще е доволен :)

 

Услугата е налична само до Дубай май.

Връзка към коментар

Мисл

 

От по-тъпичките услуги ми се вижда, обикновено хората имат проблем със мястото напред, а не с мястото отстрани :) Но може би ако си по-едър и не искаш да притесняваш съседа по място ще свърши работа. 

 

Мястото до блокираното може да го заеме всеки. С оглед на това, че с Xtra Space имаш и Priority Boarding, ти със сигурност ще си от първите в самолета, от там е въпрос на елементарна молба според мен да помолиш човека който се е засилил към мястото, че чакаш жена ти да седне там. Ако не закъснява много тя с основната група, и ако човека не е специален тип чешит не би трябвало да е проблем. 

 

Между другото, не мисля, че има нужда от купуване на услугата така и така. Сядате си двамата през едно място, освен ако самолета не е пълен на макс, едва ли някой ще поиска да седи между вас, никой не обича средни места. А ако случайно все пак поиска, тогава може жена ти да се премести в центъра и да оставите на човека пътеката, пак ще е доволен :)

 

Услугата е налична само до Дубай май.

 Мисля, че си прав и по-добре да си ги спестя тези 80 лева. Искам да попитам още нещо: Когато правя резервация /за двама души/ давам потвърждение за членство в WIZZ Discount Club, като графата Възрастен 1 е неактивна, т.е. не може да се попълва. Следва уточнението "Първото име на пътника ще бъде WIZZ Discount Club членско име. (Вашето име - ще го предоставите при следващата стъпка от резервацията.)" Не ми става ясно дали имената в графата Възрастен 2 ще са на този, който ще бъде член на WIZZ Discount Club или впоследствие като попълня моето име, аз ще бъда записан като член на клуба....малко объркано го зададох въпроса,ама .... :)  мисля, че става ясно все пак. Благодаря.

Връзка към коментар

Мисл

 

 Мисля, че си прав и по-добре да си ги спестя тези 80 лева. Искам да попитам още нещо: Когато правя резервация /за двама души/ давам потвърждение за членство в WIZZ Discount Club, като графата Възрастен 1 е неактивна, т.е. не може да се попълва. Следва уточнението "Първото име на пътника ще бъде WIZZ Discount Club членско име. (Вашето име - ще го предоставите при следващата стъпка от резервацията.)" Не ми става ясно дали имената в графата Възрастен 2 ще са на този, който ще бъде член на WIZZ Discount Club или впоследствие като попълня моето име, аз ще бъда записан като член на клуба....малко объркано го зададох въпроса,ама .... :)  мисля, че става ясно все пак. Благодаря.

 

Като попълниш твоето име ще бъде записано като пътник 1. Т.е. ако ти ще ставаш член на клуба във активната кутийка попълваш името на жена ти, а твоето ще дадеш на четвърта стъпка, когато попълваш информацията за контакти :)

Връзка към коментар

...

... Сядате си двамата през едно място, освен ако самолета не е пълен на макс, едва ли някой ще поиска да седи между вас, никой не обича средни места. А ако случайно все пак поиска, тогава може жена ти да се премести в центъра и да оставите на човека пътеката, пак ще е доволен :)

...

 

При последното ми пътуване с тях към Бергамо точно същото искаха да направят двама натОкани италианци(мъж и жена). Самолета се понапълни и съвсем накрая дойде едни едър мъж, който им разби концепцията, като посочи средното място. :)

Тези двамката позеленяха, мъжът(от двойката) отстъпи мястото до прозореца и седна в средата, а дамата си извади веднага едно домино, сложи си го на очите, за да не вижда нищо наоколо. Аз стоях точно зад тях и се хилих през цялото време. Ха-ха. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Като попълниш твоето име ще бъде записано като пътник 1. Т.е. ако ти ще ставаш член на клуба във активната кутийка попълваш името на жена ти, а твоето ще дадеш на четвърта стъпка, когато попълваш информацията за контакти :)

Благодарности за експресните разяснения ;)

Връзка към коментар

При последното ми пътуване с тях към Бергамо точно същото искаха да направят двама натОкани италианци(мъж и жена). Самолета се понапълни и съвсем накрая дойде едни едър мъж, който им разби концепцията, като посочи средното място. :)

Тези двамката позеленяха, мъжът(от двойката) отстъпи мястото до прозореца и седна в средата, а дамата си извади веднага едно домино, сложи си го на очите, за да не вижда нищо наоколо. Аз стоях точно зад тях и се хилих през цялото време. Ха-ха. 

:lol:

Връзка към коментар

Отдавна не съм пътувал с Wizz , но когато се е налагало винаги съм доплащал за XXL място,това са местата по средата на аврийните изходи . С малко доплащане, наистина е много широко . Все пак аз съм 190 см и на мен винаги ми е тясно  :) .  Сега виждам че имат услуга Reserved seat , но доклокото разбирам това са първите три реда в самолета . т,е, ако си на втория ред пак ще ти е тясно . Правилно ли съм разбрал ? 

Редактирано от Mitko
Връзка към коментар

Да, Reserved Seat е нещо като по-евтин вариант на XXL, получаваш първите три реда, което теоретично би трябвало да означава по-бързо излизане от самолета на кацане. Няма повече място.

Връзка към коментар

Да се оплача - уиз ме изиграха - купих билетиет като по учебник - 50 дни преди полета малко след намалението и от тогава цената падна със 100 лв. До Париж даже изскочи цена и от 29.99 с дискаунт-а еднопосочен и 119.98 двупосочен за началото на юни  :blink:

Като гледам  за след месец изскачат доста добри двуцифрени цени по доста дестинаци. Може би периода на най-добра цена вече е месец преди полета?

Връзка към коментар

Да се оплача - уиз ме изиграха - купих билетиет като по учебник - 50 дни преди полета малко след намалението и от тогава цената падна със 100 лв. До Париж даже изскочи цена и от 29.99 с дискаунт-а еднопосочен и 119.98 двупосочен за началото на юни  :blink:

Като гледам  за след месец изскачат доста добри двуцифрени цени по доста дестинаци. Може би периода на най-добра цена вече е месец преди полета?

 

И при мен е така и се чувствам малко прецакан. Обаче тази ситуация е по-скоро някакво изключение понеже цените на почти всички дестинации за този период са паднали едновременно, което май не се е случвало преди. Макар че нямам идея на какво конкретно може да се дължи... Но надали е защото Уиз изведнъж са станали много ларж.

Връзка към коментар

Да се оплача - уиз ме изиграха - купих билетиет като по учебник - 50 дни преди полета малко след намалението и от тогава цената падна със 100 лв. До Париж даже изскочи цена и от 29.99 с дискаунт-а еднопосочен и 119.98 двупосочен за началото на юни  :blink:

Като гледам  за след месец изскачат доста добри двуцифрени цени по доста дестинаци. Може би периода на най-добра цена вече е месец преди полета?

 

Добре дошъл в клуба, май всички "отворковци", които си мислехме че им знаем тънкостите се финтирахме с по 20-30лв за юни месец :)

 

хм , не и за Малмьо . току-що проверих .

 

За Дубай също няма нищо, не съм гледал другите. 

Връзка към коментар

Аз гледам от Букурещ зимното разписание, извинявам се за неточността.

 

Няма проблем, след като е излязло от Букурещ явно и при нас ще е скоро, добре е да сме нащрек :)

Връзка към коментар

Не е лесно да се угоди на потребителите :biggrin:

- като се вдигнат цените - "ама защо ги вдигат",

- като свалят цените - "ама защо ги свалят" ...

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Wizz спират Киев-София-Киев. Последни полети на 27.04. 

 

http://wizzair.com/en-GB/about_us/news/wizen241

 

Да видим коя ще е следващата издънка тип "Будапеща"! :unsure:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Wizz спират Киев-София-Киев. Последни полети на 27.04. 

 

http://wizzair.com/en-GB/about_us/news/wizen241

 

Да видим коя ще е следващата издънка тип "Будапеща"! :unsure:

 

Да стискаме палци някой от хартисалите самолети да дойде насам. Май киевските планове на 1-2 магеланци изгоряха...

Връзка към коментар

Wizz спират Киев-София-Киев. Последни полети на 27.04. 

 

http://wizzair.com/en-GB/about_us/news/wizen241

 

Да видим коя ще е следващата издънка тип "Будапеща"! :unsure:

 

Мисля, че коментарът ти е напълно неуместен предвид политическата и почти военна обстановка. А и много ясно пише, че става въпрос за временно спиране, какви са причините и какви са условията за възстановяване.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.