Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Защо намесваш Букурещ ? Говорим за полети от София.

Ако си от Русе сметката ще е друга.

Защото сега ще пътуваме от Букурещ. Преди няколко дни попаднах на компанията, която лети от София и за статистиката си направих сравнение - излиза горе-долу на кантар.

Редактирано от но нейм
Връзка към коментар

A

 

По принцип как можеш да стигнеш от София до Катания за осезаемо по-ниска цена? Не съм намирал особено добри връзки конкретно до там.

А и ако разликата е 30-40 евро, честно казано предпочитам директен полет.

 

 

Не мога . Нали затова искам Wizz да летят дотам , не само заради директния полет.

Когато ходих беше през Милано  :rolleyes:

 

 

П.С. При промоции съм виждал Букурещ-Катания за 50-60 евро.

Примерно сега поглеждам и тези на Blueair и има по за около 90 евро наесен , a с Wizz club е около 80 евро.

Нещо подобно искам и аз , каква ви е логиката от София да е по-скъпо ?

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Днешното намаление на Wizz е шанс за всички, които не са си организирали почивка през юни. Има страхотни цени за Ларнака, Малта и т.н. Това ми изглежда най-доброто намаление от началото на годината досега.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Повярвай ми самият Дубай по това време на годината съвсем не изглежда примамливо :) .

Дневни температури над 40 градуса и нощни около 30 са доста изтощителни :O .

А не забравяй, че си в пустинята и това, на което си свикнал при 40 градуса в България-да има дървета и сенки там липсва. Нищо че дори и автобусните им спирки са с климатици

През деня трудно ще можеш да обикаляш отделните забележителности. А при тези огромни разстояния там ако не си с рентакар с максимално работещ климатик просто не те виждам. И пет минути пеша под огнените лъчи на слънцето са си ад.

Дори и на плажа няма да можеш да си чувстваш спокоен, просто не може да стъпиш бос на пясъка.

Не напразно освен цените на билетите и цените на хотелите по това време на годината са с двойно и тройно по-ниски цени от нормалните им стойности :)

Между другото Уиз днес ме зарадваха и разочароваха.

Зарадваха, защото за датата, на която се прибираме от Италия - 29 август двата еднопосочни билета от Милано до София ми излязоха 18,78 евро :)

И разочароваха, защото до вчера преди намалението двата еднопосочни билета за 14 август от София до Рим ми бяха общо 30 евро, а днес след намалението 50 евра :( . Ще чакам пак да ги свалят :P

Редактирано от Roje
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Има ли нещо интересно юни-юли за Италия ? Търся нещо около 70-80 двупосочен, а може и по-малко де ; ) На пръв поглед не ми излиза нищо. Търся по-специално за дълъг уикенд.

Връзка към коментар

Дубай двупосочен за 110лв - 14 - 17 юни. Изглежда примамливо.

за тези, които могат да издържат на жегите, споменати от Roje , има даже и по 102лв. ;)

post-139-0-19975600-1397927643.jpg

 

Иначе наистина като за активен летен сезон се намират нелоши предложения:

 

 

post-139-0-03277900-1397927643.jpgpost-139-0-89422800-1397927643.jpgpost-139-0-29632100-1397927643.jpgpost-139-0-45673900-1397927643.jpgpost-139-0-11914800-1397927644.jpgpost-139-0-65820300-1397927642.jpg

 

Накарая - две опции за Лондон - 2 пълни дни с едно преспиване и 3 пълни дни с 2 преспивания (на отиване се излита рано сутрин, а обратния полет е късно вечер)

 

post-139-0-61566100-1397927643.jpgpost-139-0-73784900-1397927643.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Много добре, днес цените са по-ниски от вчера, да видим как ще бъде утре  :)

 

Проблемът е с добрите цени по едно и също време за различни дестинации.  :lol:

Връзка към коментар

Много добре, днес цените са по-ниски от вчера, да видим как ще бъде утре  :)

 

Проблемът е с добрите цени по едно и също време за различни дестинации.  :lol:

 

Правиш комбинация : София - Бергамо - Шарлероа - Будапеща - Малмьо - София. Примерно :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Сега, когато има намаление за всички, вече не се вижда цената на discount club-а, как се смята клубната цена?

Като си влезеш с регистрацията се показва цената.

Връзка към коментар

С регистрацията, ясно, но не съм член.

Въпросът ми е в момента членовете имат ли по 20лв отстъпка на полет спрямо цената за нечленове или е -20лв от задрасканата цена или пък не е 20лв, а друго число?

Връзка към коментар

С регистрацията, ясно, но не съм член.

Въпросът ми е в момента членовете имат ли по 20лв отстъпка на полет спрямо цената за нечленове или е -20лв от задрасканата цена или пък не е 20лв, а друго число?

 

Ето един пример:

Първо е вариант с членство:

7283432t.png

 

И вариант без членство:

 

7283433M.png

 

В случая е по-малко от 20 лв., но пак има допълнителна отстъпка.

Ако те интересува конкретен полет мога да ти проверя.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Малко страничен въпрос за темата, но да не пускам нова.

 

Направих си уеб чек-ин и вместо National ID излезе, че съм дал Other Document, но съм си въвел данните, както са си по лична карта. Не вярвам да направят проблем, но все пак да изкаже някой мнение по казуса. Благодаря предварително:)

Връзка към коментар

Малко страничен въпрос за темата, но да не пускам нова.

 

Направих си уеб чек-ин и вместо National ID излезе, че съм дал Other Document, но съм си въвел данните, както са си по лична карта. Не вярвам да направят проблем, но все пак да изкаже някой мнение по казуса. Благодаря предварително :)

Няма да имаш проблеми. Винаги така излиза.

Връзка към коментар

Една приятелка се е регистрирала в сайта на Уиз, но е писала, че е Mr. Опитвам да променя профила й, но не ми дава да пипам името и титлата. Моля за СПЕШЕН съвет (трябва да купим билет днес, утре цената ще е друга...)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.