Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Една приятелка се е регистрирала в сайта на Уиз, но е писала, че е Mr. Опитвам да променя профила й, но не ми дава да пипам името и титлата. Моля за СПЕШЕН съвет (трябва да купим билет днес, утре цената ще е друга...)

 

Вчера Джоди Фостър се е оженила, така че явно има някакъв вирус  :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой от специалистите може ли да ми каже Уиз къде кацат в Милано - Бергамо или Малпенза, или и двете.

Става въпрос за полет от София. Смътно си спомням за някакъв ремонт....

Връзка към коментар

Септември си кацат на Бергамо. :)

Ама такива цени държат още, че....и аз ги гледам.

Аз миналата година такова дебнене му ударих за Бергамо за септември ... Много време държаха цени от по 180 - 200 лева за датата която ми трябваше, едвам удържах да станат по 40 лева, гледам, че съм ги купила на 18.07. , като полета беше на 15.09 (това за статистиката "колко време преди полет е най-евтино :) )

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Интересува ме септември, за да ги комбинирам с Райън

Тогава би следвало да кацат на Бергамо. Не е ли още рано за септември? Изчакай поне до края на април. Спомням си, че миналата година на 30 април Уиз правеха намаление и пътувах за по 10 евро на посока до Бергамо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз миналата година такова дебнене му ударих за Бергамо за септември ... Много време държаха цени от по 180 - 200 лева за датата която ми трябваше, едвам удържах да станат по 40 лева, гледам, че съм ги купила на 18.07. , като полета беше на 15.09 (това за статистиката "колко време преди полет е най-евтино :) )

 След 15 септември по принцип цените падат до там.  Така, че има време да се купуват билети.

Връзка към коментар

По принцип идва рождения им ден след по-малко от месец, така че почти гарантирано ще има 20% намаление. Билетите за септември могат да изчакат най-малкото до тогава, а подозирам че и още... макар че миналото лято намаления не пускаха май. Абе чакай месец и виж тогава как са цените :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

По принцип идва рождения им ден след по-малко от месец, така че почти гарантирано ще има 20% намаление.

При това се пада кръгла, 10-годишнина, та дано им се откъсне и нещо повече от 20% :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз миналата година такова дебнене му ударих за Бергамо за септември ... Много време държаха цени от по 180 - 200 лева за датата която ми трябваше, едвам удържах да станат по 40 лева, гледам, че съм ги купила на 18.07. , като полета беше на 15.09 (това за статистиката "колко време преди полет е най-евтино :) )

Зани, аз вървя по твоите стъпки. Става въпрос за Алгарве. Засега Бергамо - Севиля за 7 септември е 35 Е с Райън, а на връщане 18 септември Фаро - Брюксел е 43 Е. Мисля, че райъновските цени са добри и дори се чудя да купувам, но с Уиз до Бергамо на 7.09 е 60Е, а на връщане от Брюксел на 20 септември е 80 Е. Надявам се и двете Уизовски цени да паднат поне до по 40Е, а защо не и по-малко. (не говоря за твоите 20Е). Ако това стане ще се вържат около 160 Е, което ми е в плана. Мислите ли, че цените на Райън могат да паднат още, като това са най-ниските за всички дати. По-ниски цени за Севиля и Фаро има от Барселона и Париж, но там си трябва преспиване, което оскъпява, а и не го желая.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз миналата година купувах билетите как ми падне, в смисъл - първо купих Бергамо - Севиля (на Раян) - 29 евро (гледам и твоята цена е подобна, а 29 евро е май най-ниската цена по тази дестинация), после купих Андховен-София (беше 20 лева и нямаше как да го изпусна), след това Порто-Айндховен и този София - Бергамо го чаках поне месец да падне до цена, която ме устройва! Така че, ако те устройва цената  на Раян и си твърдо решен, че това е дестинацията :) - купувай (поне тези Бергамо - Севиля),  а на Уиз съм 100% сигурна, че ще паднат, така че изчакай!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мислите ли, че цените на Райън могат да паднат още, като това са най-ниските за всички дати.

Едва ли, не съм забелязал цените на Райън да падат с времето ...

Имай предвид също, че доста свободно си сменят часовете на полетите - аз си резервирах през януари месец за май и от тогава полетът Порто-Болоня му смениха графика 4 пъти, а полетът Брюксел-Лисабон - един път ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Май ги позабравих Ryan , но при тях най-ниските цени винаги са излизали три месеца преди пътуването.

На мен винаги ми е било трудно да комбинирам далечни полети с тях , защото например намирам страхотна цена на Wizz за след половин година , а трябва да чакам няколко месеца цените на Ryan да паднат за съответните дати.

Връзка към коментар

Май ги позабравих Ryan , но при тях най-ниските цени винаги са излизали три месеца преди пътуването.

На мен винаги ми е било трудно да комбинирам далечни полети с тях , защото например намирам страхотна цена на Wizz за след половин година , а трябва да чакам няколко месеца цените на Ryan да паднат за съответните дати.

 

Не трябва да ги забравяш..... След първото прекачване Раян ни отнася по местата, а защо не и след второто. :)  Следи късо нещата ( дните от седмицата, часовете и т.н.)  и ще им хванеш заигравката с цените.

 

Мале-е-е, ако ви видят от Уиз, че пишете за Райън в тяхната си тема... :)

 

Ако ни чуят , че ги чакаме с  добре дошли в София. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Да заповядат, да заповядат :)

Аз нямам нищо против и в Пловдив да са, само че, да пуснат още някоя дестинация. Например Пиза или Катания, Прага също ми звучи добре , може и Будапеща :)

Ама хубаво я оспамихме темата де :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Вчера мернах във Фейсбук, че една много известна политическа личност (Б.Б.) също пътува с Уиз. До Дубай и обратно. За това. че щом той е избрал тази компания нямате право да мрънкате.  :lol:  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.