Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Много хубава цена от Шчечин до Ставангер- място, което ми е мечта да видя...

А Шчечин е съвсем близо до Берлин и може да се комбинира с него.

http://www.loter.pl/tanie-przeloty-preikestolen-68pln

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Може би имаше по-подходяща тема, но ще питам тук:

 

Четох  някъде във форума, че всеки полет  с  Wizz Air е по-добре да бъде  на  отделна  резервация. Със скромния ми опит винаги съм правила отиване-връщане на обща резервация , но пък и не ми се е случвало  да отменят полет. В какви други случаи би било добре резервациите да са отделни?

 

Имам намерение да летим от София до Милано, а оттам до Прага и обратно пак през Милано за София все с Wizz Air.

 

Полета за Прага е в 17:30 часа на същия ден, в който кацаме в Милано, но сутринта в 7:15 часа. Закъснение- хубаво, все до 17 часа ще пристигнем, но при отмяна на първия ни полет какво правим със следващите ако ни не е удобно да стигнем в Милано по друг начин....Много съм обстоятелствена, ще прощавате!

 

Извинявам се и ако ви връщам  към  вече разисквана тема.

Връзка към коментар

Така или иначе ти няма начин да направиш обща резервация. В смисъл вземаш двупосочно, но чекираш поотделно, така че това се водят отделни полети.

Ми какво правите...пиете една студена вода, за жалост. При мен се беше получило така с отменените за Будапеща. За спорта бях взела София- Будапеща- Мадрид и обратно Мадрид- София. Като спряха полетите се наложи да взема пряко отиване, върнаха ми парите за отменения, но за втория никой не носи отговорност, тъй като те не продават свързани полети...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много хубава цена от Шчечин до Ставангер- място, което ми е мечта да видя...

А Шчечин е съвсем близо до Берлин и може да се комбинира с него.

http://www.loter.pl/tanie-przeloty-preikestolen-68pln

 

Здравей, аз ще ходя в Stavanger през май за 5 дни и понеже ми е малко работно, не открих много много неща, който да се правят там от към забавление - освен да видя фиордите.....а и града ми се видя малък ....щом ти е любимо някой идеи за разглеждане там ще са ми от полза...никога не съм бил в Норвегия преди :) thanks

Връзка към коментар

Благодаря ти, Тони!

 

Да, в действителност дестинациите са две, всяка с двупосочна резервация.

 

Мислех за вариант промяна на обратен полет ако примерно първия е отменен, нищо, че полетите ги чекираме отделно, нали са с един резервационен номер.

 

Разбирам, че смяната ще донесе само допълнителни разходи, които ще са значителни на фона на символичните цени за началната резервация. Както казваш, по-добре да пием по една студена вода, отколкото да ближем бучка лед. :)

Връзка към коментар

Здравей, аз ще ходя в Stavanger през май за 5 дни и понеже ми е малко работно, не открих много много неща, който да се правят там от към забавление - освен да видя фиордите.....а и града ми се видя малък ....щом ти е любимо някой идеи за разглеждане там ще са ми от полза...никога не съм бил в Норвегия преди :) thanks

Примерно Preikestolen. И въобще фиордите, разбира се. Ако мръднеш до Берген, града също е интересен. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря ти, Тони!

 

Да, в действителност дестинациите са две, всяка с двупосочна резервация.

 

Мислех за вариант промяна на обратен полет ако примерно първия е отменен, нищо, че полетите ги чекираме отделно, нали са с един резервационен номер.

 

Разбирам, че смяната ще донесе само допълнителни разходи, които ще са значителни на фона на символичните цени за началната резервация. Както казваш, по-добре да пием по една студена вода, отколкото да ближем бучка лед. :)

 

Би трябвало отиването и връщането ако са на една резервация да вървят заедно. Т.е. ако те отменят отиването, да ти върнат парите и за връщането. Иначе е безсмислено просто. Сега, прекачване ясно, че не правят.

Връзка към коментар

Би трябвало отиването и връщането ако са на една резервация да вървят заедно. Т.е. ако те отменят отиването, да ти върнат парите и за връщането. Иначе е безсмислено просто. Сега, прекачване ясно, че не правят.

 

 

В този случай те питат дали искаш да върнат парите само за отменената част или за цялото пътуване.

Връзка към коментар

фИОРДИТЕ имах предвид. Берген, както са ти посочили, според мен също много си струва. :)

Здравей, аз ще ходя в Stavanger през май за 5 дни и понеже ми е малко работно, не открих много много неща, който да се правят там от към забавление - освен да видя фиордите.....а и града ми се видя малък ....щом ти е любимо някой идеи за разглеждане там ще са ми от полза...никога не съм бил в Норвегия преди :) than

Редактирано от Тони
Връзка към коментар

Здравейте. Извинявам се че нахлувам така...

Опитвам от сутринта да направя резервация през мобилното приложение с Виза карта, но не става и не става- плащането е отхвърлено....това излиза. Просто ще полудея :( Аз ли бъркам някъде, приложението ли се бъгна...Звънях им на платения телефон- от там милите сладури ми казаха, че не познавали това приложение.

Ще съм благодарна ако някой ми помогне.

Връзка към коментар

Днес направих плащане с кредитна виза през мобилното приложение, нямаше никакъв проблем. Може би не е зле да се обадиш в колцентъра на банката издател на картата, да проверят какво излиза в техните системи.

Връзка към коментар

Пробвах с карти на няколко банки и дебитни и кредитни....съобщението е greshka 96, sysyem malfunktion... това получих като смс. Но много ти благодаря че се включи, явно е бъг при мин.

Връзка към коментар

Сега звънях на Райфайзен и казаха, че не става с Виза електрон. Сайтът не ги приемал. Направил съм 14 опита от 40 възможни за едно денонощие ;)

Аз пък имам спомен, че преди съм купувал уиз билети с тази карта....Чудничко.

Geodar,ти с електрон ли се?

Връзка към коментар

Аз пробвах с райфайзен и пощенска дебитни виза електрон. А също и с кредитна виза на булбанк. И все едно и също съобщение.

Сега пък ми дава че няма връзка със сървъра... Отделно пробвах и на андроид и епъл....обаче и там без резултат...

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.