Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Аз резервирах през сайта..еми изнервих се.

До Дубай за двама- за 448 лв с включена цената на картата дискаунт за датите 23ти октомври до 28ми. Смятам че цената е добра.

Реално 50 лв ми излезе по скъпо, ама карай. Успех на всички!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сигурно сме го коментирали, но не го намирам . Когато правят 20 % намаление върху цялата сметка ли е или само върху цената на билета ? При багажа и другите услуги правят ли намаление ?

Връзка към коментар

Здравейте.

Има ли вариант за връщане на сума при отказване на самолетен билет, без предварително закупен уиз флекс. Пробвах да си сменя дестинацията но не става, само дата може да се смени. Става въпрос за София-Дубай. Явно няма какво да се направи и парите са отишли на вятъра

Връзка към коментар

И внимавай каква диагноза ще ти напишат, защото  докторите на УИЗ сами преценяват дали можеш или не можеш да летиш. Също така гледай да измислиш друга диагноза, ако вече си отменял с някаква. С две думи ,Уиз те профилират.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря за отговорите, и как мога да се свържа с тях за да им изпратя диагнозата. И-мейл нямат, офиси нямат, само един много скъп импулсен телефон 1 паунд на минута който така или иначе не вдига никой, вчера три пъти пробвам и само ми лапнаха парите за нищо. През сайта има отлагане поради болест, но това пак остава същата дестинация. Аз не държа да ми връщат парите а да ги ползвам за друга дестинация че в Дубай е кофти без брак и сме под 30 с мойта приятелка. 

Връзка към коментар

Хмм и аз ще чакам отговор на този въпрос.

Преди имаха и един малко "секретен" телефон който не беше импулсен и мейл на който да пратиш сканирани копия на разни документи при проблем. Налагало ми се е да пращам копие от банковите преводи , защото транзакцията при тях не излизаше.

Връзка към коментар

ЗДРАВЕЙТЕ.Мисля да запазя за рождения си ден 4 билета до МАЛТА с УЙЗ АЙР за НОЕМВРИ на цена от 59.99 лева имам въпроси.Каде точно кацат да знам да си запазя хотел в близост.2рото което питам е понеже полета каца в 00.50 там предполагам има таксита но най важното е багажа който са 2 куфара  големи така ще ги регистрирам но трябва да знам каде кацат защото да е на сащия Остров ли град ли как се водят да не обикаляме много.Мерси Много.. и как са цените там мисля 1000евро за седмица?

Връзка към коментар

ЗДРАВЕЙТЕ.Мисля да запазя за рождения си ден 4 билета до МАЛТА с УЙЗ АЙР за НОЕМВРИ на цена от 59.99 лева имам въпроси.Каде точно кацат да знам да си запазя хотел в близост.2рото което питам е понеже полета каца в 00.50 там предполагам има таксита но най важното е багажа който са 2 куфара  големи така ще ги регистрирам но трябва да знам каде кацат защото да е на сащия Остров ли град ли как се водят да не обикаляме много.Мерси Много.. и как са цените там мисля 1000евро за седмица?

 

Летището в Малта е само едно. Близо е до Luga, Gudja и столицата Valleta. Ако се чудиш какво да правиш там, вече в темата посочена от Тони или ако прецениш в нова :)

Връзка към коментар

Ами харесва ми гледам зимата времето е прекрасно само нз мисля че по добре хотела да е във ВАЛЕТА  трябва да има по това време такси и превоз само часът на полета е късен около 24-00 съм так чак това е малко проблем

Връзка към коментар

С тия багажи много ме дразнят от Wizz! И ние си взехме уг от промоцията София - Барселона - София, като за двама ни излезе по 170 лв. на човек с една чанта голям кабинен багаж! Дано не сме се минали много! Но човек се учи от грешките си, така че пишете :)))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Гледам за лятото 10.07 - 11.09 са махнали полетите в ден 4 до Дубай. Явно в жегите няма желаещи. Дано намерят работа на тази ротация.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Хмм гледам , че Wizz Club дава 40 лева отстъпка на полет до Дубай или 80 лева за двупосочен. Рядко има и дати където отстъпката е стандартните 20 лева.

Мислех , че 20 лева е максимума и яно съм с прекарал като не си купих членство при резервацията специално за Дубай.

 

Имат ли изобщо друга дестинация с 40 лева отстъпка на отсечка ???

Връзка към коментар

Хмм гледам , че Wizz Club дава 40 лева отстъпка на полет до Дубай или 80 лева за двупосочен. Рядко има и дати където отстъпката е стандартните 20 лева.

Мислех , че 20 лева е максимума и яно съм с прекарал като не си купих членство при резервацията специално за Дубай.

 

Имат ли изобщо друга дестинация с 40 лева отстъпка на отсечка ???

 

Да, уж трябва да е 20 максимума. Наистина странно. Полетите с отстъпка 40лв са тези, които са на стойност поне 254.99, тези под тази сума са си 20. 

Връзка към коментар

Полетите над 200 лв са с отстъпка 40лв, под 200 са с 20 лв 

 

Стандартната скала за билетите за България:

29.99

39.99

59.99

79.99

99.99

119.99

139.99

154.99

174.99

214.99

254.99

314.99

369.99

449.99

549.99

669.99

779.99

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

С тия багажи много ме дразнят от Wizz! И ние си взехме уг от промоцията София - Барселона - София, като за двама ни излезе по 170 лв. на човек с една чанта голям кабинен багаж! Дано не сме се минали много! Но човек се учи от грешките си, така че пишете :)))

При цена 170 лв за полет до Барселона да се дразниш от WIZZ....не го разбирам.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.