Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Аха.

Затова, както е коментирано вече - най-добрият вариант е Brussels city shuttle - ако купиш билета по-раничко е 5€ и са през половин час. :)

Да, така е, но при мен не беше рано и цената вече беше 14 евро, за това и се полакомих за трансфера на Wizz, явна грешка. Там пък на място си взехме едно микробусче за 15евро, с един тъмен субект за шофьор, който караше с 140-150 и сигурно го взехме за 30мин.

Връзка към коментар

Ей това би трябвало да свърши работа:

 

http://wizzair.com/bg-BG/Claims

А как да си прикача формуляра , който трябва да пратя ? Мисля , че някъде където се коментираха билетите за Киев имаш инфо , но сега не го откривам. Редактирано от aneliya
Връзка към коментар

И последно след като съм летяла Букурещ - Милано и Милано - Букурещ. Формуляра в офис в Букурещ ли да се изпрати или в Унгария до централата. Проблема беше на летището в Милано със смолет на Wizz

Връзка към коментар

Да ме прощавате за сигурно тъпия въпрос но тъй като до сега не съм летял с Wizz искам да питам: В ръчния багаж може ли да се носят пластмасови ножове и вилици?

Може.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А как да си прикача формуляра , който трябва да пратя ? Мисля , че някъде където се коментираха билетите за Киев имаш инфо , но сега не го откривам.

 

Формуляра е само пожелателен, напиши оплакването в свободен текст в полето за съобщение. Позови се на регулацията и че искаш обезщетение и така. 

Връзка към коментар

Формуляра е само пожелателен, напиши оплакването в свободен текст в полето за съобщение. Позови се на регулацията и че искаш обезщетение и така.

 

Благодаря ти! Така и направих. Сега ще чакам да видя дали ще има резултат.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Края на август е много особен период, като трафика е предимно в една посока. И често има големи разлики между цените на отиване и тези на връщане. Това, което е за 30 август до Дубай мисля, че е рекорд обаче :)

 

2014-06-11_01-05-08.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тези дати са пикови за пътувания до Европа, не толкова в онази посока. Сякаш системата им е настроена за тогава да дава максималната цена в едната цена и минималната в другата. 

Връзка към коментар

Тези дати са пикови за пътувания до Европа, не толкова в онази посока. Сякаш системата им е настроена за тогава да дава максималната цена в едната цена и минималната в другата. 

 

И аз това си мислих вчера. Особено като се има предвид и неадекватното таксуване на багажа към Дубай, който също е по-скъп лятото, когато е нисък сезон. Ще дебна какво ще стане с наближаване на датата.

Връзка към коментар

Аз я получих и попълних. Дано не се съобразят с моята анкета, че ще трябва да пуснат седалки по 35 см и да ни плащат за изпитанието :)

Връзка към коментар

Аз я получих и попълних. Дано не се съобразят с моята анкета, че ще трябва да пуснат седалки по 35 см и да ни плащат за изпитанието :)

 

Могат да ги направят на 30 см , за да пробват да вкарат 200 пасажара в А320.  В анкетата трябваше да сложат опция за накланяща се облегалка, а не да  се облягаш на дъска по 45 градуса, разбира се срещу заплащане.

Връзка към коментар

Дали ще стане с линка, да видим: http://www.wizz-survey.com//sc.asp

 

Мерси, и на теб и за получения линк и на лично съобщение, но не работи така. Явно трябва да е кликнат от мейл. Ако някой си спомня въпросите или по-ключовите от тях може да разкаже, ако не, не е голяма болка. 

Връзка към коментар

Мерси. 8 въпроса, които би трябвало да знаят отговорите просто от тяхната си статистика, особено след като анкетата е явно таргетирана за конкретни клиенти и девети въпрос, който трябваше да прочета три пъти за да разбера какво ме питат :)

 

Интересно проучване, не съм експерт по маркетинг, ще ми е интересно да чуя мнение от такъв, но по принцип въпроси от типа на "бихте ли платили еди колко си за еди кое си?" не е ли с много голямо отклонение от реалността? Т.е. хората отговарят едно в анкетата, ама когато дойде време за плащане се стискат...

 

После, ширината на седалката, в още по-голяма степен от разстоянието между редовете зависи май от физиологичните особености на конкретния пътник. Мисля си, че по-едрите пътници не биха имали против да платят за по-широка седалка, в тоя смисъл анкетата е малко като анкета за физиологичните ни особености :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хм, това ме подсеща за онова изобретение - седалки с променяща се ширина. Може да има нововъведения скоро. Кофтито е че няма намаление за по-тясна седалка, а само увеличение за по-широка

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.