Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Намалението е, че няма увеличение. :lol:

Вместо да мислят, как да ни предложат нови услуги за които да плащаме , те се чудят как за настоящето количество и качество на услугата да платим повече .
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

:O

 

Не говорим за Сър Стелиос нали ?

 

Не. О'Лиъри работи на пазар, при който възприятията за най-ниската са по-различни от тези на пазара на Уиз.

Психологически погледнато, прагът, при който цена става приемлива, е по-висок при клиентите на Райън, отколкото при тези на лилавите. 

Редактирано от Zaro
Връзка към коментар

Днес забелязах, че са ми върнали парите за проваленото по тяхна вина пътуване София - Киев и обратно. Датата, на която пратих документите с обратна разписка, е 22. април 2014, а днес е 15 юни. Вътре съм с 70 лв. за двата билета общо (предполагам от разликите в обменните курсове), плюс около 8 лв. за писмото с обратна разписка. Като прибавим и по 80 лв. на човек за квартирите, съм общо 240 лв. в минус.

Връзка към коментар

Днес забелязах, че са ми върнали парите за проваленото по тяхна вина пътуване София - Киев и обратно. Датата, на която пратих документите с обратна разписка, е 22. април 2014, а днес е 15 юни. Вътре съм с 70 лв. за двата билета общо (предполагам от разликите в обменните курсове), плюс около 8 лв. за писмото с обратна разписка. Като прибавим и по 80 лв. на човек за квартирите, съм общо 240 лв. в минус.

Аз пратих на 23-ти, значи мога да очаквам включване скоро. На теб ти ги приведиха без да ти пишат, обаждат и т.н, така ли?

Направо ги получи по сметка и ако не следиш, може и да не разбереш?

Връзка към коментар

Направо ги получих без обаждания и писма, но не се знае, може и да получа такива. В замяна на това, когато отменях полетите и се обадих да им го кажа, след това получих още 3 обаждания от тяхна страна и всеки път започваха с това, че не съм се обадил дотогава за отменените полети  :lol: .

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Пуснато е зимното разписание 2014/2015

 

Намалят с по един полет: EIN, BCN, MTA ,CRL, LCA  и с два: BVA, VLC. Махат LTN (два oбедни) и вечерен в ден неделя до BGY

 

Четвъртото самолетче май ще си ходи по предназначение. :)

 

 

пп. Може нещо да съм пропуснал. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Искам да изразя голямата си благодарност на Уиз, че започнаха Малта. Защото за да напаснат разписанието за Малта, промениха часовете на Рим за датите, които предварително бях запазил - 14-17 юни. Поради това се наложи да дръпна със седмица по-рано пътуването си, което беше специално заради моите родители, и уцелихме топло и сухо време. 

 

Наводнения затвориха метрото в Рим - http://novanews.bg/news/view/2014/06/17/78101/%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B2-%D1%80%D0%B8%D0%BC/

 

Обещавам повече да не ги критикувам  :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

То това не са ли размерите на малкия ръчен още от въвеждането му ?

 И аз така мисля, даже точните размери са 42/32/25

1. Малък салонен багаж:

Ако салонният Ви багаж е с размери 42x32x25 см или по-малък, можете да го вземете на борда безплатно. Той трябва да се побира под седалката пред Вас.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Wizz ear намалиха размерите на ръчния багаж-42/42/25- ще пътуваме с несесери :)

 

А бе, та де попитам,  къде видя или чу за намаляване на размерите? Имаш ли нещо официално да споделиш или просто така го плесна.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Скрих малка част от последните няколко мнения, защото леко подтикваха към незаконна дейност, което е против правилата на форума, а преправяне на бординг пасове дори може да има последици за сигурността, и на полети, и на летища. 

 

Не искаме да сме източник на подобни идеи, кой знае каква дивотия може да направи някой и да ни се стовари на нас на главата. За това такива неща в личните съобщения и това е. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.