Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Това дали няма да доведе до тотална доминация на Ryanair в Европа? В крайна сметка, няма да се учудя, ако при подобна ситуация те навлязат по-масирано в България. 

Връзка към коментар
Георги Матеев

Ново 20: Airfrance-KLM били в напреднала фаза да купят Уиз. 

 

Източник: http://www.zakenreisnieuws.nl/nieuws/categorie/2/airlines/air-france-klm-onderhandelt-over-overname-wizz-air (на холандски, ползвайте гугъл транслейт)

 

Нямам си и на идея до колко е сериозно това, но ако се случи съвсем може да кажем чао на супер евтините билети. Предполагам ще опитат да ги интегрират с transavia, които далеч не са на същото ценово ниво, макар и да имат прилично ниски цени от време навреме. 

 

Wizz Air отричат това да е вярно: http://www.travelmole.com/news_feature.php?news_id=2012307

 

Колкото до Transavia - те определено не са low-cost... Хич не ги долюбвам откакто ме изръсиха 470 евро за билет Амстердам-Бургас-Амстердам.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дискаунт клуб отстъпката и тези промо кодове наслагват ли се или е или/или ?

Наслагват се, но както е писал stenk малко се намалява обичайната отстъпка с членство.

Ето пример:

Цена без отстъпка с код - 120лв.

С отстъпка от кода - 99лв

С отстъпка за клубно членство - 83лв.

 

ПП Сумите съм ги закръглила.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това не знам до колко е ново, но всеки може да резервира за група от повече от 10 човека, ако се логне в профила си. Даде ми без проблем да избера до 55 пътника, над това иска да се пусне първо заявка. Най-привлекателното в опцията, е че имена на пътници се дават до 72 часа преди полета. Ето условията: https://wizzair.com/bg-BG/B2B/group_reservations

 

Откъм цени, има някаква промоция за студенти и възрастни, базирана май предимно на възрастовата група. Но иначе билет до Бергамо, който за един човек струва 29лв с дискаунт клуб ми иска 153лв като избера 11 човека :) Вероятно опцията е по-привлекателна, когато цената е по-висока. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинявайте, че ще пообъркам темата, но не можах да намеря старата, относно паркирането на летище София. Може ли някой да обясни колко струва и за какъв срок може да се остави кола там? Имам билет за полет на Уиз, ако това помага по някакъв начин. :)

 

Иначе по темата : 70лв за Малмьо двупосочен си беше направо подарък. (края на септември)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинявайте, че ще пообъркам темата, но не можах да намеря старата, относно паркирането на летище София. Може ли някой да обясни колко струва и за какъв срок може да се остави кола там? Имам билет за полет на Уиз, ако това помага по някакъв начин. :)

http://www.parkvia.com/bg-BG/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%89%D0%B5/%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Иначе по темата : 70лв за Малмьо двупосочен си беше направо подарък. (края на септември)

 

Аз съм в средата на септември - по 75лв  :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това не знам до колко е ново, но всеки може да резервира за група от повече от 10 човека, ако се логне в профила си. Даде ми без проблем да избера до 55 пътника, над това иска да се пусне първо заявка. Най-привлекателното в опцията, е че имена на пътници се дават до 72 часа преди полета. Ето условията: https://wizzair.com/bg-BG/B2B/group_reservations

 

Откъм цени, има някаква промоция за студенти и възрастни, базирана май предимно на възрастовата група. Но иначе билет до Бергамо, който за един човек струва 29лв с дискаунт клуб ми иска 153лв като избера 11 човека :) Вероятно опцията е по-привлекателна, когато цената е по-висока. 

 

Което пък е интересна опция за някоя магеланска сбирка например :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! Колко време им трябва да ми сменят статуса на "Платено" за резервация, която е платена с банков превод, понеже от 10 часа стои на "Задържане" ? Смисъл, овърнайт ли е операцията или? 

Връзка към коментар

Не намирам полети до Дубай, да не са ги спрели рязко и изведнъж? Хич не е гот, с доста солени билети за Ф1 вече съм се набутал...

При мен си има полети и октомври, ноември, декември, натам ме мързи да проверявам...

Връзка към коментар

При мен си има полети и октомври, ноември, декември, натам ме мързи да проверявам...

 

Да, фалшива тревога, някакъв локален бъг при мен. Ето да видите, че не си измислям :)

 

2014-07-29_11-28-46.png

Връзка към коментар

Това и на мен ми се е случвало, когато няма полет на конкретната дата, която съм избрала...

 

Да, но на тая конкретна има :) А и аз веднага прерових целия календар панически и нямаше никакъв полет, включително тези, които трябва да заминават другата седмица, включително и от Будапеща и Букурещ. Стори ми се, че такова рязко спиране е доста съмнително, ма знаеш ли... както и да е, малко адреналин за разбуждане :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.