Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Приседна ми кафето :)

Тъкмо в тая минута ровех за хотели там.

С толкова свободно време летния сезон ми се отразява зле.

Приседна ми кафето :)

Тъкмо в тая минута ровех за хотели там.

С толкова свободно време летния сезон ми се отразява зле.

Връзка към коментар

С толкова свободно време летния сезон ми се отразява зле ...

... и почваш да повтаряш :biggrin:

Тъкмо в тая минута ровех за хотели там.

Не се ли възползва от Accor-ската промоция? ;):)

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Accor-ската беше само до ранната есен , а аз ще съм там в първата седмица на декември  :)

 

П.С. Повторението идва от това , че пиша в мобилната версия с един Андроид и понякога запецва , а след това се изплюва повторение  ... каквото и да ми приказват с iOS -а е много по-добре  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Относно поста ми по-горе за банковия превод - потвърдили са плащането. Явно са овърнайт.

 

 

Между другото, ще е хубаво да се изкара пак на главната страница един седмичен бюлетин с най-ниските цени за билети:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Wizz Air, най-голямата нискотарифна авиокомпания в Централна и Източна Европа, стартира днес двудневна промоция за всеки предварително закупен чекиран багаж, резервиран на wizzair.com. Таксите ще бъдат намалени с 33% за двата дни на 30 юли и 31 юли до полунощ.

Прочети цялата статия тук: http://www.cross.bg/bagazh-wizz-promotziya-1423002.html#ixzz38sN5uR80

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

30.07 04:00 W64438A 320 Ларнака T1 04:25 Кацнал

 

 

То бива закъснение, но 12 часово е рекорд. :mad: Горките пътуващи.  Сега Визз могат да се пробват да направят 24 часово токова. :lol:  Сутринта 5 техни самолети са били на Т1. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

В падащото меню е пълната цена, а отстрани при рекапитулацията на плащането излиза отстъпката. Поне при мен е така ако тръгна да доплащам от голям ръчен към чекиран багаж.

Връзка към коментар

Wizz Air започва да лети от Лисабон, за сега само от Варшава. Стискаме палци и нас да ни огрее някой ден, както стана с Тел Авив например, тръгна първо от Будапеща, после плъзна и до нас :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Стана нещо като традициция края на юли/първата половина на август Wizz да правят страхотни намаления на цените си за периода октомври/ноември беза това да е съпроводено с какавато и да е рекламна кампания.

Понеже от близо две години почти не ги следя има ли нещо такова за цените през февруари/март ... в смисъл падат ли към един момент спрямо сегашните ? Традиционно за втората половина на март залагат по-високи цени , но дали търпят корекция при излизане на лятното им разписание ?

Връзка към коментар

Стана нещо като традициция края на юли/първата половина на август Wizz да правят страхотни намаления на цените си за периода октомври/ноември беза това да е съпроводено с какавато и да е рекламна кампания.

Понеже от близо две години почти не ги следя има ли нещо такова за цените през февруари/март ... в смисъл падат ли към един момент спрямо сегашните ? Традиционно за втората половина на март залагат по-високи цени , но дали търпят корекция при излизане на лятното им разписание ?

Февруари, март обикновено също има добри цени, но след Нова година.

Връзка към коментар

Колкото повече наближаваме ниския сезон, толкова повече се влиза в клишето 7-8 седмици преди полет е най-доброто време за резервиране. Не бързай за след нова година, след средата на януари, та чак до март цените ще удрят дъното, но има време. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

мм, тази година април преди И около великден беше най-ниската точа според мен. като че ли и миналата.
септември също излизат чудесни цени за ноември-среда на декември, което си е прекрасно време за коледни базари, глювайн и захаросани ябълки :) тази година ще уважим израел през ноември за 80 лв двопосочно и германия през декември за около 100 май беше;

а към малмьо ние летяхме за 70 лв. тоже (някой по-горе писа, че за същата цената и била чудесна. така е! често ги има тия цени, слава богу :) ). през юни беше. хубаво време случихме; за който се интересува, имам фотоалбум с кратки записки под снимките с препрати към уики, с цени, входни такси, опции, но ме мързи да опиша текста както се полага и затова не слагам тук разказ. 

 

Редактирано от maik
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

; за който се интересува, имам фотоалбум с кратки записки под снимките с препрати към уики, с цени, входни такси, опции, но ме мързи да опиша текста както се полага и затова не слагам тук разказ. 

 

 

Дай линк към този албум. Със сигурност информацията ще е полезна за тези, които смятат да пътуват натам, а освен това винаги е интересно да се видят снимките от дадено пътешествие.

Връзка към коментар

мм, щях, ама сега гледам албума и твърде много снимки има на децата. или трябва да редактирам сериозно съдържанието, което не може да стане сега, защото ми пуши главата, или ако на някой му трябва инфото спешно, ще пускам линка лично, за да контролирам видимостта;
сори, че подлъгах;

Връзка към коментар

 

IMPORTANT INFORMATION FOR PASSENGERS TRAVELLING TO AND FROM TEL-AVIV

Please be informed that Ben Gurion Airport Terminal 1 is closed until further notice.

All international departures are transferred to Terminal 3 until further notice.

Check-in desks open 3 hours and close sharply 60 minutes before the scheduled departure time.

 

Toва не може да се разбере ново ли е или е старата новина ? Вижда се на заглавната страница на Wizz , но няма дата.

Връзка към коментар

На билетите пишеше , че се пристига на терминал 1, но и двата пъти :акустирахме" на 3. :lol:   Като отидеш ще разбереш какво и къде.

 

 

Вообще не вярвай на написаното, дори и това на летището им. Гарата си работи, а влаковете пушат, та пушат, а според интернет страницата им

 

Trains in_title_line_small.gif

Important Notice:

The railway station at Ben-Gurion Airport has been closed due to weather damage until the track is rehabilitated.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз потвърждавам - за Бен Гурион - кацат и излитат от Т3 - На билетите обаче си пишеше Т1.

Т1 казаха, че не съществува, щото го потърсихме, де. Там е връщането на рент-а.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да питам ако се букнат билети днес по банков път, дали ще е валидно плащането до Понеделник ? Hollywood по-едно време беше споменал, че и 5 дни да минат пак е валидна резервацията,..., колко дни най-дълго са минавали докато платите ? И колко беше таксата на ДСК за плащане ако нямаш разплащателна сметка при тях ?

Връзка към коментар

За пет дни недей да разчиташ ,защото е до късмет.

Иначе от петък за понеделник ти давам пълна гаранция , че нямаш грижи.

Резервирай тази вечер спокойно.

 

П.С.Между другото последният полет го платих с кредитна Visa която е в евро , а плашането разбира се избрах да е в лева.

Превалутирането беше супер изгодно и вече банковия превод при мен е безмислен.

Таксата в ДСК е до късмет , защото невинаги служителите са си прочели указанията.

В моя клон не взимат никаква такса , а другаде са им взели по 2 лева.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.