Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Мда, вече и при мен. Ми то така и двете летища за между Париж и Брюксел, могат да бъдат под един знаменател. 

Брюксел - Бове или Париж - Шарлероа, нещо такова....

Връзка към коментар

Внимавайте все пак да не купите Брюксел ,а  кацнете в Париж. :biggrin:

Това наистина е с голяма вероятност да се случи на някой не толкова разсънен. :)

 

Нищо, важното е че Будапеща си стои. Мен ме кефи така  :lol:

 

И да спомена между другото, че този път след дискаунта за членовете на клуба вчера, днес най-накрая са пуснали  печен гювеч и за простосмъртните -20%. Явно вече клубните фенове се пренаситиха от промоции през 20 дена и няма интерес, та принудиха унгарците да се сетят и за нечленове.  :rolleyes:

Редактирано от wilks
Връзка към коментар

И да спомена между другото, че този път след дискаунта за членовете на клуба вчера, днес най-накрая са пуснали  печен гювеч и за простосмъртните -20%. Явно вече клубните фенове се пренаситиха от промоции през 20 дена и няма интерес, та принудиха унгарците да се сетят и за нечленове.  :rolleyes:

E, за членове пак е по-евтино,  отколкото за нечленове ;):)

Връзка към коментар

Влезнал съм в този профил и няма Париж, но има Брюксел Шарлероа с IATA код BVA  :rofl:

Пак са пуснали децата да работят по страницата. Пълни аматьори :download:

Внимавайте все пак да не купите Брюксел ,а  кацнете в Париж. :biggrin:

 

attachicon.gifProgetto9.png

 

Последно, "Wizz" летят ли до Брюксел или не?

Връзка към коментар

Тези не мирясаха с тоя Дубай  :lol:

 

dwc_bg2.gif

 

Ако го нямаше въпросният проблем с визата за българи дали пак щеше да има водопад от отстъпки, промоции и оферти? Надали!  :biggrin:  Ама явно не са съобразили задължителните визи, и най-вече цените им, и сега търсят начин да спасят инвестицията и слотовете. Още повече, че както се чува, на този етап интересът и на други авиокомпании към новото летище, е твърде слаб, а реалността била доста далеч от прогнозите и на самите дубайци. Така че волю-неволю трябва или да летят София - Дубай на нетипично ниски цени, или да прежалят слотовете. Явно засега са се спрели на първия вариант. Да видим докога ще издържат. :)

Ако не паднат визите до пролетта за целия ЕС, тази линия със сигурност ще бъде забравена от виолетовите за доста дълъг период. А паднат ли, цените изведнъж ще нараснат двойно. Така че все тая...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Голям риск с потенциална голяма възвращаемост, ей това е тоя Дубай за тях, като за сега май определено е първото :) Мисля си обаче, че въпреки видимо трудното начало ще са по-упорити, от колкото с Будапеща например. Дубай не е дестинация, която да започнеш за месец и да прекратиш...

 

Все си мисля, че доста по-разумен разход за тях би бил да смъкнат цената на визата до номиналното ниво на останалите авиокомпании. Това би им напълнило самолетите, а не 20% промоции, но едва ли могат да го направят за момента. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Познат е летял с тях до Дубай. Затоварването било не повече от 100 човека. Уиз ще гледат да направят евентуално удар по Коледа и Нова година. След това Буда ги зове.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Резервирах си подарък за Осми март :) . Дано да летят все още до там март месец. Ще трябва да започна да събирам информация.

Връзка към коментар

Ей, значи! Как пък винаги като  си купя билет за някъде и след два дни направят промоция  :) !

 

Затова използвайте опция за плащане с банков превод. :)  Имате една 5-6 дена да решите дали да платите . Ще имате такса от 2.50 лв., но при промоция от -20% ще спестите повече. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Затова използвайте опция за плащане с банков превод. :)  Имате една 5-6 дена да решите дали да платите . Ще имате такса от 2.50 лв., но при промоция от -20% ще спестите повече. ;)

Таксата е левче при онлайн банкиране, ама аз обикновено веднага след резервирането нареждам превода...

Връзка към коментар

Таксата е левче при онлайн банкиране, ама аз обикновено веднага след резервирането нареждам превода...

 

За тези, които имат онлайн, а и трябва да имат сметка в ДСК.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По повод резервацията до Дубай: понеже смятам да мина пътуването като бизнес-пътуване, т.е. командировка, дали би имало разлика в цената и начина за издаване на визи. Още не съм платила, но да знам от коя сметка да плащам.

Връзка към коментар

За тези, които имат онлайн, а и трябва да имат сметка в ДСК.

Не е необходимо, сметката ми е в Пощенска, но толкова ми струва преводът извън банката. Ако превеждам по сметка в Пощенска е само 50 ст.

Връзка към коментар

Мислех си да резервирам с банков превод, понеже не бях сигурна, но после реших, че цената е достатъчно добра и ме устройва, а и си мисля, че ако се задържи и разработи линията цените ще отиват все по-нагоре. Още повече, че онзи ден мернах някъде оферта на агенция, която предлага Дубай с директен полет на Уиз еър... По принцип дестинацията въобще не ми беше в приоритетите, но при добра цена реших да се възползвам  :) ! А иначе, разликата в цената ми не е болка за умиране - само по 15 лева на човек...

Връзка към коментар

Ей, значи! Как пък винаги като  си купя билет за някъде и след два дни направят промоция  :) !

 Освен да помоля следващия път като резервираш билет, да съобщиш тук на всеослушание, та да сме подготвени за престоящата промоция :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не е необходимо, сметката ми е в Пощенска, но толкова ми струва преводът извън банката. Ако превеждам по сметка в Пощенска е само 50 ст.

Всичко зависи от тарифите на банката. Аз съм в Райфайзен и таксата за онлайн преводи ми е 0,80 стотинки. Преди когато имаше разлика в това дали ще платиш с карта или с банков превод плащах от там, но вече предпочитам да си платя с картата ...

Връзка към коментар

Затова използвайте опция за плащане с банков превод. :)  Имате една 5-6 дена да решите дали да платите . Ще имате такса от 2.50 лв., но при промоция от -20% ще спестите повече. ;)

Отпадна ли това, че при банков превод трябва да се плати в рамките на един ден? :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Отпадна ли това, че при банков превод трябва да се плати в рамките на един ден? :rolleyes:

 

Преводът трябва да е до 24 часа след резервацията.

Връзка към коментар

Всичко зависи от тарифите на банката. Аз съм в Райфайзен и таксата за онлайн преводи ми е 0,80 стотинки. Преди когато имаше разлика в това дали ще платиш с карта или с банков превод плащах от там, но вече предпочитам да си платя с картата ...

Това имах предвид и аз - всичко зависи от тарифите на банката, 2,50 лв. не е догма :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тц, тц, то с дискаунт клуба за Дубай има доста  билети по 134лв. , а за едни дати февруари има даже и 118лв. :rolleyes:

май не са слизали по-ниско досега...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тц, тц, то с дискаунт клуба за Дубай има доста  билети по 134лв. , а за едни дати февруари има даже и 118лв. :rolleyes:

май не са слизали по-ниско досега...

 

Без да търся, само видях цените около 08.03 и ги резервирах. 134 лв. с дискаунт клуба.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.