Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Днес една приятелка по погрешка е резервирала различни дати. Веднага се е обадила на кол центъра, откъдето без никакъв проблем са и сменили билета за верните, като са поискали само разликата в цената без да я товарят с допълнителни такси както е според условията. Никога не съм предполагал, че компания от типа на Уиз може да е гъвкава, но явно се случва. 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Днес една приятелка по погрешка е резервирала различни дати. Веднага се е обадила на кол центъра, откъдето без никакъв проблем са и сменили билета за верните, като са поискали само разликата в цената без да я товарят с допълнителни такси както е според условията. Никога не съм предполагал, че компания от типа на Уиз може да е гъвкава, но явно се случва. 

 

Имат много добро отношение, дори най-доброто. Ще напиша какво изключение направиха с една резервация.

 

Малко ни позабравиха. Взехме билети за откриване на линията им от Охрид. :)

Wizz Air expands in Serbia and Macedonia

 

Route

Launch date

Malmo - Niš

25.06.2015

Skopje - Friedrischshafen

29.06.2015

Skopje - Sandefjord

29.06.2015

Skopje - Barcelona

30.06.2015

Skopje - Lubeck

 01.07.2015

Skopje - Nuremberg

 01.07.2015

Basel - Ohrid

 01.07.2015

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Ах, Фридрихсхафен! По всяка вероятност ще съм там лятото за няколко дни... ех, що ги нямаше тия полети миналото лято, побъркахме се да търсим варианти за стигане до Фридрихсхафен в последния момент (ограничаваха ни конкретните дати и едно прилично количество багаж, неудобно за прехвърляне по влакове и автобуси). Сега това Скопие ще ми реши много драми, евала на Wizz. 

Връзка към коментар

Да не би да е отпаднала таксата за резервация с банков превод или банкова карта?

Опитвам се да сравня цените на Blue air и Wizz до Малага, но при резервацията с Wizz никъде няма инфо каква е таксата на банков превод или за другите възможности. Преди знам, че най-евтино беше с банков превод- 8 лв. на полет на човек, но сега ми се губи

Връзка към коментар

Да не би да е отпаднала таксата за резервация с банков превод или банкова карта?

Опитвам се да сравня цените на Blue air и Wizz до Малага, но при резервацията с Wizz никъде няма инфо каква е таксата на банков превод или за другите възможности. Преди знам, че най-евтино беше с банков превод- 8 лв. на полет на човек, но сега ми се губи

 

Няма разлика между банков превод и карта вече. 16лв е цената на отсечка и е включена в цената още от началото.

Връзка към коментар

По въпроса на Фичо "Уиз кога пускаха зимното разписание?" това е цитат от миналата година:

Вече има зимно разписание! :)

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сега забелязах, че се показва календар само за един месец. :biggrin:

Това е от вчера насам... поредното нововъведение ...

Почти съм убеден, че има общо с атаката по Дубай..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е каква е тази атака - 10 човека са си купили билети Дубай - Манила и евентуално ще търсят билети София - Дубай. Малко ми е несериозно, ако 10-20 човека и то разхвърляни от август до ноември могат да окажат някакво влияние на цените от и до София.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Е каква е тази атака - 10 човека са си купили билети Дубай - Манила и евентуално ще търсят билети София - Дубай. Малко ми е несериозно, ако 10-20 човека и то разхвърляни от август до ноември могат да окажат някакво влияние на цените от и до София.

10, които са се похвалили ..

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не знам какво точно искат да постигнат Wizz  с това ограничение за един месец, при положение, че месечните им полети излизат в Skyscanner и Momondo. Нека някой, който повече разбира от маркетинг и продажби се изкаже, но все си мисля, че да ограничаваш и стесняваш достъпа на потребителя до стоката, която продаваш, не е най-гениалната стратегия (още повече, че конкурецията прави обратното). Има случай когато благодарение точно на търсачката човек открива ниска цена и си казва "мамка му, трябва да го взема този билет, ще се лети", ерго става клиент на компанията без да е планирал предварително това.

Дано си вземат поука...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не мисля, че е целенасочено.
До въпросната страница : https://wizzair.com/bg-BG/TimeTable се достига когато от главната страница : https://wizzair.com/bg-BG/ се избере опцията "Разписание".
Прави ми впечатление липсващата буква  -  в момента опцията се казва  "азписание", а не "Разписание".
Обаче като сменя езика , буквичката си е там, но подобрение няма.
Вероятно правейки  промени по сайта , някой е прецакал тази функционалност. ( освен ако не правят генерален ъпдейт на функционалнистта и просто е забранен кода зад опцията ) 
Затова си мисля, че е по-скоро неволно, отколкото целенасочено, но това не променя факта , че е достатъчно неудобно.

post-2286-0-69493700-1422555825_thumb.jpg

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.