Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Следя няколко полета, но един особено. От 72.99 паунда, през 92.99 сега 122.99 и то за седмица. Знам си аз, че не трябва да се лакомя, че сега съвсем ще ми излезе скъпо. Ако до края на седмицата няма намаление, ще ги дам парите на easyjet. То и те са скъпи, де.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И накрая ще пуснат някакво мършаво, псевдо намаление, от типа "шаран на гола кука", и народът ще се изтрепе да купува, щото пише "намаление".

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Следя няколко полета, но един особено. От 72.99 паунда, през 92.99 сега 122.99 и то за седмица. Знам си аз, че не трябва да се лакомя, че сега съвсем ще ми излезе скъпо. Ако до края на седмицата няма намаление, ще ги дам парите на easyjet. То и те са скъпи, де.

Току виж гласят 2 в 1 ;)

Връзка към коментар

Следя няколко полета, но един особено. От 72.99 паунда, през 92.99 сега 122.99 и то за седмица. Знам си аз, че не трябва да се лакомя, че сега съвсем ще ми излезе скъпо. Ако до края на седмицата няма намаление, ще ги дам парите на easyjet. То и те са скъпи, де.

Докъде ще отлиташ на 100+ паунда с Wizz? :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Аз не. Синът ми се прибира от Лондон на 28.03. Цените са високи. Но най-покъртителна е на България ер - 732.96 лв. .

Стига де, верно ли :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:Тия къртят миФки, както викат тийновете. А Райън как е до Пловдив? По това време?

Аз купих, не издържах, сега, ако има 2 в 1, ще ме довършат. Няма да ги гледам.

Не се депресирай и не гледай повече. Не че те ще направят намаление или, ако има, ще е както казва Фичо.

Един път по-скъпо, друг път по- евтино, то не може все да е в едната посока. ;) ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Следя няколко полета, но един особено. От 72.99 паунда, през 92.99 сега 122.99 и то за седмица. Знам си аз, че не трябва да се лакомя, че сега съвсем ще ми излезе скъпо. Ако до края на седмицата няма намаление, ще ги дам парите на easyjet. То и те са скъпи, де.

 

Аз не. Синът ми се прибира от Лондон на 28.03. Цените са високи. Но най-покъртителна е на България ер - 732.96 лв. :huh:.

Чисто хипотетично и само за търсачи на силни усещания - има и вариант за 63 паунда :biggrin:

- Megabus

Departs 27.03.2015 21:30 London , Victoria Coach Station

Arrives  28.03.2015 06:05 Brussels

£17.50

 

- flibco

28.03.2015 06:30 Brussels-Midi

28.03.2015 07:25 Charleroi Airport

10

 

- Wizz

28.03.2015 08:25 Brussels - Charleroi

28.03.2015 12:00 Sofia

50

 

:biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Чисто хипотетично и само за търсачи на силни усещания - има и вариант за 63 паунда :biggrin:

- Megabus

Departs 27.03.2015 21:30 London , Victoria Coach Station

Arrives  28.03.2015 06:05 Brussels

£17.50

 

- flibco

28.03.2015 06:30 Brussels-Midi

28.03.2015 07:25 Charleroi Airport

10

 

- Wizz

28.03.2015 08:25 Brussels - Charleroi

28.03.2015 12:00 Sofia

50

 

:biggrin:

 

Благодаря. Ама е хипотетично, наистина. :)

Връзка към коментар

Стига де, верно ли :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:Тия къртят миФки, както викат тийновете. А Райън как е до Пловдив? По това време?

Не се депресирай и не гледай повече. Не че те ще направят намаление или, ако има, ще е както казва Фичо.

Един път по-скъпо, друг път по- евтино, то не може все да е в едната посока. ;) ;) ;)

Не мифки, а направо вани местят. Цени като на BA. Нискотарифна ,а и с такса членство за високи цени:-D

Връзка към коментар

Благодаря. Ама е хипотетично, наистина. :)

 

Разгледай и вариант през Букурещ. Цената сега е 72gbp при Уиз и 76gbp при Раян, но  е вероятно да падне. В 16:00 има автобус за София на "Етап" и в 00:00 часа на 28 март си е в София. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И накрая ще пуснат някакво мършаво, псевдо намаление, от типа "шаран на гола кука", и народът ще се изтрепе да купува, щото пише "намаление".

Аз въм виждал как познати си купуват билети 2х1 на цената на 1х1 и се кефят, има много такива хора, уиза научи как да вади парите на хората..

Връзка към коментар

 

По-скоро преименувай тази на Wizz - обща тема или въпроси, а другата на Wizz - юруш на билетите (може и постното 20% намаление :lol: )

Връзка към коментар

 

И аз мисля, че тук са си добре. По-компактно е и всичко за компанията е на едно място. Може да се търси назад и да се чете в тази "богата" тема. Иначе трудно ще се следят коментарите в двете теми.

 

Пък и като махнеш инфото за 20-те %, какво ще остане за тази тема, която се казва "Кратки новини"?! Е, може би кога и с колко са вдигнали таксите и с колко се е уголемил размерът на чекирания и салонния багаж.   :)

 

Допълнение: Друг вариант е от настоящата тема да се премахне добавката "...кратки новини", която вече ще бъде неточна и темата да си остане за различни въпроси, свързани с Wizzair, като например чекиране, пъуване с деца, позволен багаж, летища, до които лети авиокомпанията и подобни.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз мисля, че тук са си добре. По-компактно е и всичко за компанията е на едно място. Може да се търси назад и да се чете в тази "богата" тема. Иначе трудно ще се следят коментарите в двете теми.

 

Пък и като махнеш инфото за 20-те %, какво ще остане за тази тема, която се казва "Кратки новини"?! Е, може би кога и с колко са вдигнали таксите и с колко се е уголемил размерът на чекирания и салонния багаж.   :)

 

Допълнение: Друг вариант е от настоящата тема да се премахне добавката "...кратки новини", която вече ще бъде неточна и темата да си остане за различни въпроси, свързани с Wizzair, като например чекиране, пъуване с деца, позволен багаж, летища, до които лети авиокомпанията и подобни.

 

Почти винаги, когато е имало намаления са се писали и коментирали и тук, и в темата с общите промоции. Дублирането винаги си беше факт и честно казано ми бъркаше в очите. Идеята сега е да е по-организирано и промоциите и дискусиите по тях да са си  в оная тема (както вече има тема за няколко авиокомпании), пък въпроси за куфари, чекин, плащания, нови дестинации и т.н. ще останат тук. Заглавието може да се промени на кратки новини и въпроси, да. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, за пръв път може би ще ползвам WIZZ и моля за отговор на следния въпрос: При закупуване на билети за полети,  задължително условие ли е, да се направи профил myWizz. Опитах да закупя билети, но се появи страница за попълване на данни за създаване на профил. Други авиокомпании нямат такова задължително условие. Предварително благодаря за отговора.

И още един въпрос: От летище Лутън до Лондон кой вид транспорт, от предлаганите на страницата на авиокомпанията, е най-за предпочитане, независимо от цената. А утре дали ще има намаление за всички?

Връзка към коментар

Здравейте, за пръв път може би ще ползвам WIZZ и моля за отговор на следния въпрос: При закупуване на билети за полети,  задължително условие ли е, да се направи профил myWizz. Опитах да закупя билети, но се появи страница за попълване на данни за създаване на профил. Други авиокомпании нямат такова задължително условие. Предварително благодаря за отговора.

И още един въпрос: От летище Лутън до Лондон кой вид транспорт, от предлаганите на страницата на авиокомпанията, е най-за предпочитане, независимо от цената. А утре дали ще има намаление за всички?

Да, задължително е да имате профил.

От Лутън до Лондон има доста варианти за придвижване, може би е добре да се ориентирате като район на пристигане къде ще ви е удобно. Не е задължително, да си купувате този вид транспрот от Wizz.

Утре предполагам, че няма да има намаление за никой. :)

Връзка към коментар

Трябва профил. От Лутън до Виктория имаш няколко възможности . Виж сайта на летището и си запази най-евтиния билет. Качват и на по-ранни автобуси. 1 брой ръчен багаж само. Това е раница. Продават чанти с техните размери за около 30 лв., например от Естил. Ако ще пътуваш с тях, можеш да си вземеш. Събират за 3-5 дни най-необходимото.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.