Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Налага се да купя на познат билет с уиза. Видях, че голям салонен багаж е 28 евро за двупосочен билет! Това от кога е толкова пари? Бях чел наскоро, че са променяли нещо по тарифите за куфарите..

Връзка към коментар

Налага се да купя на познат билет с уиза. Видях, че голям салонен багаж е 28 евро за двупосочен билет! Това от кога е толкова пари? Бях чел наскоро, че са променяли нещо по тарифите за куфарите..

 

Писахме малко по-нагоре в темата, че цената на багажа при тях е вече динамична, както и цената на самия билет. Но това не знам дали не важеше само за куфара.  Зависи и от сезон и от дистанция, лятото е по-скъпо, на по-далечните полети също. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Багажа в различните сезони и за различните дестинации има ... различна цена. И това не е от скоро. Промениха то, веднага след като  миналата година пуснаха намаление само за багажа.

Ето как се определя цената(снимките са от страницата на Wizz):

 

1.png

2.png

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Здравейте,

Днес се опитах на няколко пъти да си резервирам билет София - Лондон Лутън с Wizz , но многократно ми изписва че има грешка в датата?! Сутринта само влезнах да погледна дали има полет за 22 март и се оказа че има... А сега просто нещо постоянно се бъгва и ме връща в начална позиция?!

Моля за малко помощ или обяснение защо се получава така?!

Връзка към коментар

Здравейте,

Днес се опитах на няколко пъти да си резервирам билет София - Лондон Лутън с Wizz , но многократно ми изписва че има грешка в датата?! Сутринта само влезнах да погледна дали има полет за 22 март и се оказа че има... А сега просто нещо постоянно се бъгва и ме връща в начална позиция?!

Моля за малко помощ или обяснение защо се получава така?!

И аз се натъкнах на това вече няколко пъти днес. Но през приложението на телефона няма проблем. Ако го имате, опитайте да резервирате през него. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Имам един въпрос - ще правя резервация на двупосочен билет Букурещ - Катания. При плащането, което ще е с кредитна карта в каква валута да оставя цената на билетите - румънски леи, левове или евро? Знам, че  Wizz имат странен курс, но не знам как ще излезе по-изгодно за мен, за това ви моля за съвет и помощ, за което предварително благодаря!

Връзка към коментар

Здравейте! Имам един въпрос - ще правя резервация на двупосочен билет Букурещ - Катания. При плащането, което ще е с кредитна карта в каква валута да оставя цената на билетите - румънски леи, левове или евро? Знам, че  Wizz имат странен курс, но не знам как ще излезе по-изгодно за мен, за това ви моля за съвет и помощ, за което предварително благодаря!

 

Мисля, че ти беше отговорено по най-правилния начин, което ще повторя и тук:

Валутата на страната - в случая Румъния и съответно леи. Банката ще превалутира по доста по-добър курс от Уиз.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Чудя се, дали да не изчакам още малко да паднат цените за билети към Бергамо, понеже за дати 16-18.05.2015 (двупосочен от София) цената е 295лв?

 

Мнения?

 

Мисля, че са се поизхвърлили с тази цена. Имам спомен, че миналата година взимах края на март за края на юли с дискаунт за 130лв. Дори и без дискаунт клуба, цената не беше прехвърлила 200лв.

 

 

Глася тези дати за дербито  "Интер - Ювентус". Лошото е, че тогава се провеждат още 1-2 мероприятия в Италия, като цяло, и не знам дали въобще цените ще мръднат надолу.

Връзка към коментар

Глася тези дати за дербито  "Интер - Ювентус". 

 

Шампионатът ще е предрешен тогава, Ювентус едва ли ще се напънат и вероятно няма да се получи истинско дерби  ;).

Връзка към коментар

Шампионатът ще е предрешен тогава, Ювентус едва ли ще се напънат и вероятно няма да се получи истинско дерби  ;).

Вероятно е така, но някой неща са над тънките сметки и кривата математика ;) В моя случай е така.

 

 

Цената е сравнима с това, което предлагат Bulgaria Air и Alitalia, така че нямаш бърза работа. 

Има резон. Като цяло ми се струват доста завишени цените на розовите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Чудя се, дали да не изчакам още малко да паднат цените за билети към Бергамо, понеже за дати 16-18.05.2015 (двупосочен от София) цената е 295лв?

От 1 май до 31 октомври ще се проведе ЕХРО 2015 в Милано и цените ще бъдат шокови. Не знам дали тази цена е висока или ниска и дали евентуалната промяна ще бъде нагоре или надолу, но все пак при плануването имай пред вид, че Милано ще бъде пълен с хора и всичко ще е скъпо вкл. самолетните билети.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От 1 май до 31 октомври ще се проведе ЕХРО 2015 в Милано и цените ще бъдат шокови. Не знам дали тази цена е висока или ниска и дали евентуалната промяна ще бъде нагоре или надолу, но все пак при плануването имай пред вид, че Милано ще бъде пълен с хора и всичко ще е скъпо вкл. самолетните билети.

Toчно това е едното събитие, освен мача, което ме кара да си мисля, че цените на билетите е малко трудно да паднат.

Другото е Giro d'Italia.

Връзка към коментар

Точно за този период дебнех връщане от Бергамо и успях да взема на  добра цена. Аз пък не мога да букна хотел(ще обиколим няколко града и последната вечер не е ясно къде ще е), защото не съм наясно дали ще променят часа на полета. Сега е в 14,10, а по спомен през май летяха сутрин. Кога излиза лятното разписание, помни ли някой?

Връзка към коментар

Към днешна дата ценaтa Букурещ - Бергамо за същия  период 16-18.05.2015 e ~50E  за двупосочен билет.
Около това число -  ~ 70 E - е и цената  Скопие - Бергамо 16-18.05.2015, за двупосочен билет , което пък ме кара да си мисля, че ЕХРО 2015 не оказва към момента влияние на цените на тази авиокомпания.

При все това съм сигурен, че на земята ще е различно откъдето и да пристигаш...

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Към днешна дата ценaтa Букурещ - Бергамо за същия  период 16-18.05.2015 e ~50E  за двупосочен билет.

Около това число -  ~ 70 E - е и цената  Скопие - Бергамо 16-18.05.2015, за двупосочен билет , което пък ме кара да си мисля, че ЕХРО 2015 не оказва към момента влияние на цените на тази авиокомпания.

При все това съм сигурен, че на земята ще е различно откъдето и да пристигаш...

 

 

 

Баш от Скопие , София и сродни ще изкупят билетите за експото в Милано. :lol: Хотелите ще са със завишени цени. Джирото отдавна е резервирало настаняването, а истинските му фенове спят на колела, палатки и кемпери. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.