Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Отпадна ли това, че при банков превод трябва да се плати в рамките на един ден? :rolleyes:

 

Фичо, отпада при положение, че плащаш на гише. За онлайн банкиранен може би е същото, но запознатите могат да споделят.

 

Плащам след 5-6 дни от направената резервация. Тази практика съществува от години. Запазил съм едно плащене, на което се вижда дадата на внасяне на парите.

 

 

Хронологията: :biggrin:

 

 

 

На 3 октомври правя резервацията.

 

 

На 9 октомври внасям сумата.

 

 

На 10 октомври получавам потвърждението и пътен план. :)

 

 

Хайде стига толкова! :lol:

 

ПС Промоцията важи също от/до Киев,Будапеща и Букурещ.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Ей, значи! Как пък винаги като  си купя билет за някъде и след два дни направят промоция  :) !

 

Дубай е в почти перманентна промоция и никога не са правили нещо подобно за друга тяхна дестинация.

Ти как успя да нацелиш точно момент когато не е в промоция ? В случая си направила по-трудното  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дубай е в почти перманентна промоция и никога не са правили нещо подобно за друга тяхна дестинация.

Ти как успя да нацелиш точно момент когато не е в промоция ? В случая си направила по-трудното  :)

 

Aбе не знам кое е на промоция, но онзи ден имаше връщане от Дубай за 30 и няколко лева. Сега цената с промоцията е намалена на 66.99 лв. :lol: Щом не могат да пипат визите, то реално двупосочен билет трябвада струва 50-60 лв за клубари.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Дубай е в почти перманентна промоция и никога не са правили нещо подобно за друга тяхна дестинация.

Ти как успя да нацелиш точно момент когато не е в промоция ? В случая си направила по-трудното  :)

 

Аз не съм ги следила много - много и 180 лева отиване и връщане ми се стори добра цена за датите, които ме интересуват  :)

За моите дати отиването е спаднало с 17 лева, а връщането е поскъпнало с 3 ... 

Връзка към коментар

В края на октомври резервирахме на 210 лв за 21/26 ноември. Гледам сега цената е 165 за същите дати, като междувременно се движеше от 180 до 280 лв - при това цени над 220 имаше в "промоционалните" периоди предимно :angry:. Няма да се учудя и до началото на другата седмица да паднат още, което ще безмислено, предвид срока за вадене на виза. 

 

Сега гледам, че 10/12/14-ти декември с връщане на 17-ти е 118 лв, което ми се вижда супер оферта - хем е скоро, хем имаш достатъчно време за уреждане на виза и хотел, а и имаш опция за 7/5/3 дни -_-

Лошото на Дубай е, че до там се лети лоу кост, ама там нищо друго не е лоу кост и ако някой го събарят 50 евро повече за билет вероятно е объркал дестинацията

Редактирано от adreno
Връзка към коментар

Ново 20 :)

 

"Спестете 20% с БЕЗПЛАТНОТО ни мобилно приложение

Още чудесни новини от Wizz Air!
Даваме Ви огромните 20% отстъпка от всички полети до всички дестинации на 14-ти и 15-ти ноември 2013*, ако ги резервирате с нашето мобилно приложение.

Нещо повече, няма ограничение за периода на пътуване, тоест, можете да резервирате полет сега и да пътувате когато Ви хареса.

За да се възползвате от тази чудесна оферта, трябва само да изтеглите БЕЗПЛАТНОТО ни мобилно приложение от wizzair.com/mobile и чрез него да резервирате полетите си. "

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В сайта - 2 възрастни и дете  - 44,97 евро за един маршрут и дата. 

През телефона - 43,17 евро за същото. 

 

При друга произволна проба цената на билет пада от 99 на 85 лева. 

 

И в двата случая 20-те процента са имагинерни, особено в първия. 

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма връщане от Дубай на 21.12. :lol:  Дали е пазарен за друга дестинация или там ще празнува Коледа, някакво инфо? Не ми се вярва да е разпродаден до последното място.

 

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Не ми се вярва да е разпродаден до последното място.

 

attachicon.gifProgetto17.png

А може и да е. Нали се сещаш колко българи, работещи там имат желание да се върнат в България за Коледа. При всички положения са повече от един 180 местен самолет, така че...  ;)

Връзка към коментар

А може и да е. Нали се сещаш колко българи, работещи там имат желание да се върнат в България за Коледа. При всички положения са повече от един 180 местен самолет, така че...   ;)

 

Явно си идват от Дубай, но няма да се връщат. :biggrin: Пясъкът ги е изтощил . :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Ей, значи! Как пък винаги като  си купя билет за някъде и след два дни направят промоция  :) !

 

Съобщавай, когато си купиш билет, за да се приготвим за последващата промоция :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не съм сигурен, но трябва да е отскоро. Допреди няколко месеца Пегасус летяха Будапеща-Истанбул, но вече не летят. Нищо чудно Уиз просто да са запълнили отворената ниша... Това е просто по пътя на логиката де:)

Връзка към коментар

Сега забелязвам,че имат полет Будапеща - Истанбул. Това ново ли е или от преди?

 

06/06/2013 WIZZ AIR OPENS BUDAPEST- ISTANBUL ROUTE

http://wizzair.com/en-GB/about_us/news/wizen173

 

 

A това нещо нови ли е? :)  Не знам да не  е реклама на тур агенция.

logo.png.pagespeed.ce.rlCJBC0U4I.png

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не е много ново, рекламират го от доста време, явно влизат в бизнеса с туровете. Даже, когато имаха конкурс за блогове пак беше под тая шапка на wizz tours. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чекиране им става все по-досадно. Вече искат и дата на издаване на документа да попълваш.  Въвеждам данните, система уж ще генерира PDF, но се оказваш LOG OUT. :rofl:  Следва втора проба. :biggrin:

 

Някой виждал ли е такава тяхна бордна карта, току -що генерирана, топла, топла?!. Ха-хааа! :lol:

 

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Чекиране им става все по-досадно. Вече искат и дата на издаване на документа да попълваш.  Въвеждам данните, система уж ще генерира PDF, но се оказваш LOG OUT. :rofl:  Следва втора проба. :biggrin:

да, и при мен последния път нещо зацикли на това място :rolleyes:

Връзка към коментар

Абе така като казвате и аз имах проблеми с последния полет, мислех че е нещо в моя компютър, че имах интернет ядове няколко дни поред...

Връзка към коментар

Няма връщане от Дубай на 21.12. :lol:  Дали е пазарен за друга дестинация или там ще празнува Коледа, някакво инфо? Не ми се вярва да е разпродаден до последното място.

 

attachicon.gifProgetto17.png

 

А може и да е. Нали се сещаш колко българи, работещи там имат желание да се върнат в България за Коледа. При всички положения са повече от един 180 местен самолет, така че...   ;)

 

Ама друг път разпродаден. Сега го пуснаха в продажба, разбира се на "промоционална" цена. :biggrin: .  Ейй, голями лилави тарикати излезнаха. Пускат го в продажба един месец преди полет, за да използват , че е преди Коледа. :biggrin:  Сега вече ще го изкупят до 181 място. :rofl:

 

.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.