Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Да споделя това, което забелязах от зимното разписание:

 

Полетите от/до Париж от вечерни - стават обедни.

Полетите от/до Болоня от обедни - стават вечерни.

Полетите от/до Милано - от обедни в лятното разписание стават отново сутрешни в зимното.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте Магеланци, 

 

някой купувал ли е на куп повече билети, от колкото са му позволени в Wizz Club-a (или както се води в момента намалението) - какво имам предвид - имам намалението за  5 души, но ще пътуваме 6, някой попадал ли е в такава ситуация и кое излиза по-добре - 5 на една покупка + 1 отделен или ако избера 6, ще ми даде намалена цена за 5 от тях и шестия на нормална? 

Връзка към коментар

Здравейте Магеланци, 

 

някой купувал ли е на куп повече билети, от колкото са му позволени в Wizz Club-a (или както се води в момента намалението) - какво имам предвид - имам намалението за  5 души, но ще пътуваме 6, някой попадал ли е в такава ситуация и кое излиза по-добре - 5 на една покупка + 1 отделен или ако избера 6, ще ми даде намалена цена за 5 от тях и шестия на нормална? 

Просто проиграй и двете ситуации без да правиш плащане и виж какво ще покаже. Не е лошо да видиш колко излизат билетите и разделени на по малки групи, напр. по 2 или по 3. Просто пробвай всички възможни ситуации и тогава ще решиш.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако имаш само един човек с членство няма да има полза да ги разделиш на по-малки групи, защото отстъпката е само на резервацията с членството. Но пък ако скачат цените след 2-3 човека може и да излезе рентабилно, кой знае :)

 

Системата е направена, така че да те прецака най-много и за това подозирам, че ще трябва да резервираш 5+1 поотделно. Но проиграй наистина все пак :)

Връзка към коментар

Намалението е за теб и още 5 придружители, общо 6 пътника. Друг е въпроса, ако са останали примерно само 3 места на тая цена. Ако направиш резервация за 6, всичките ще ти бъдат на по-скъпата цена, за това трябва да проиграеш варианти.

Връзка към коментар

Вероятно Уизеър са имали достатъчно основания да обявят полети по линията Констанца - Лутън от 16 юни ;)

 

Това е много добре за пътуващите от североизточна България. Изборът се увеличава.
Връзка към коментар

Не виждам много смисъл, от Варна има също до Лондон с тях, това е единственият им полет, та не разбирам, защо го дублират. В Констанца  пак е само един полет като гледам..

Връзка към коментар

Проигравах, накрая пак всичко дойде на по-високата цена (макар и за малка разлика), въпреки врътките (купихме 2 от друг компютър и акаунт, без отстъпка, защото след 4тия пускаше на по-високата цена) - като вече плащах и ми каза, че не може да ми приеме плащенто за тези билети, пускаше само по 2.  

Връзка към коментар

От Варна wizz държат по-високи цени в сравнение със София или Букурещ. Много студенти избират да пътуват от/до Букурещ, а Констанца е по-близо.

Връзка към коментар

От Варна wizz държат по-високи цени в сравнение със София или Букурещ. Много студенти избират да пътуват от/до Букурещ, а Констанца е по-близо.

Така е,  от Букурещ цените са както от София, от Варна са доста надути винаги, което навежда на мисълта, че един полет от Констанца, ще е на цената на варненския или там някъде. Няма как да има съществена разлика.

Връзка към коментар

аз определено смятам, че цените на Wizz от Букурещ са по-ниски спрямо тези от София; няколко пъти съм купувал билети и сравнявал двете летища - винаги Букурещ ми е било по-евтино; единствено изключение са промоциите при пускане на нови дестинации - примерно сега Неапол, Бари и т.н. за наесен са по-евтини от София

Връзка към коментар

Някой има ли представа за резервация на уиз направена след 24:00 полунощ с плащане по банков път, дали може да се плати на следващия ден. Снощи към 01:00 букнах два билета, но днес не успях да ги платя, а цената вече е по - висока. Може ли утре да си я платя?!?

Връзка към коментар

Някой има ли представа за резервация на уиз направена след 24:00 полунощ с плащане по банков път, дали може да се плати на следващия ден. Снощи към 01:00 букнах два билета, но днес не успях да ги платя, а цената вече е по - висока. Може ли утре да си я платя?!?

 

За тази сутрин става дума нали? Ако е така и утре може да ги платиш без да се притесняваш  :)

Връзка към коментар

Някой има ли представа за резервация на уиз направена след 24:00 полунощ с плащане по банков път, дали може да се плати на следващия ден. Снощи към 01:00 букнах два билета, но днес не успях да ги платя, а цената вече е по - висока. Може ли утре да си я платя?!?

 

3 дни е изпробвано. Мисля, че и до 5 минава.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Направих две резервации за Израел и сега се чудя коя да платя. Не знаех, но 2 резервации могат да се правят без проблем с плащане по банка. До сега винаги с карта съм действала. Пробвах да видя какво ще стане с трета и ми изписа, че не може да имаш повече от 2 чакащи плащания.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има промяна на полетите за новите дестинации на wizz до Мюнхен, Кьолн, Бари, Неапол и Женева. Те започват от 26 юли 2015 (а не от средата на септември). Вече се продават и билети от тази дата нататък. :) Има изгодни оферти, от които ще се възползвам.

Редактирано от woman_in_white
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Има промяна на полетите за новите дестинации на wizz до Мюнхен, Кьолн, Бари, Неапол и Женева. Те започват от 26 юли 2015 (а не от средата на септември). Вече се продават и билети от тази дата нататък. :) Има изгодни оферти, от които ще се възползвам.

Значи след тази новина форума замря  :) ,май пак се пазаруват билети.

Благодарим ти за навременната информация.

Редактирано от traveler
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Даммм, ама има по един билет на ниска цена за зарибяване и от там цената се вдига :(

 

Зависи за къде гледаш. За Мюнхен и Женева има съответно по 60 лв и 80 лв (двупосочно с дискаунт) за края на юли и почти целия август, което е супер като цена за този период. :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.