Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Дам...с носталгия си спомням как пътувахме за 30 лева двупосочно до Будапеща...

Ох,такива цени ще ги мечтаем само - с голям зор и следене докарах цената до 120 лв. двупосочно.

Връзка към коментар

Избрах случайни дати и намерих Будапеща -Тенерифе-Будапеща билети за 140 евро с клубна карта и без багаж. За 5 часа полет е доста добре :)

 

От достоверен източник имам информация, че унгарското правителство е започнало инициатива за пускане на полет на Уиз ер между Будапеща и София. Летището в Будапеща е дало сериозни отстъпки, но от месеци чакат и от българска страна да отговори на исканията. Уиз ер са съгласни да пуснат линия, но само ако получат сериозни отстъпки от летищните такси и от двете летища.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Ще се опитам да обясня от личен опит, дано да не подведа някой.

Преди няколко месеца запазих хотел от буукинг през страницата на wizzair.И днес си влязох в профила във wizzair и видях, че имам 9Е в Уиз сметката си.Аз пари в профила си в УизЕр не съм вкарвал, така че тези пари са от резервацията на хотела.И до колкото разбирам сега тези 9Е мога да ги използвам като отстъпка от следващия ми самолетен билет.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да не ви обърквам, но като отстъпка преди не можеше да се ползват. А само като отделна покупка- да речем билет или багаж. Ако са променили нещо сега....

Ох, неясно е. Трябваше да стигат самите пари за нещо- например да имате в сметката си 21 евро, а билета ви да е на по-малка стойност. Или да стигат самите те като стойност за багаж.

Редактирано от Тони
Връзка към коментар

Здравейте!Днес си принтирах бордните карти,но не знам защо преди малко отново натиснах за web check in .Та въпросът ми е трябва ли наново да разпечатвам бордни карти?

Връзка към коментар

Здравейте!Днес си принтирах бордните карти,но не знам защо преди малко отново натиснах за web check in .Та въпросът ми е трябва ли наново да разпечатвам бордни карти?

Не!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте!Днес си принтирах бордните карти,но не знам защо преди малко отново натиснах за web check in .Та въпросът ми е трябва ли наново да разпечатвам бордни карти?

Според мен - Не.

Освен, ако не сте променяли нещо в резервацията.

Връзка към коментар

Днес цял ден си изпращам мейла в сайта на уиз, за да ми изпратят нова парола за дискаунта, но ни вест, ни кост от тях. Последните 5 часа средно по веднъж го въвеждам, но в мейла - нищо. На някой случвало ли му се е ?

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.