Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Ама друг път разпродаден. Сега го пуснаха в продажба, разбира се на "промоционална" цена. :biggrin: .  Ейй, голями лилави тарикати излезнаха.

и при положение, че катарците на същата дата те докарват за 630 лева ;)

Връзка към коментар

А бе има нещо сбъркано във Виц Еър - за една и съща дата и билети през сайта ми излиза 119.99, а през телефона - 121.99. Не че разликата има някакво значение, ама все пак е несериозно.

Връзка към коментар

А бе има нещо сбъркано във Виц Еър - за една и съща дата и билети през сайта ми излиза 119.99, а през телефона - 121.99. Не че разликата има някакво значение, ама все пак е несериозно.

 

Таксата през телефон е с 2лв повече, явно така са преценили да избиват разходите за подръжка на приложението, обсъждахме го по-рано каква кокошкарска мизерия е. 

Връзка към коментар

Пресни впечатления заетостта - на 21-ви SOF-DWC 110 пътника, на 26-ти DWC-SOF 135 пътника.

На отиване чакахме 20 минути да докарат стълба - яваш, яваш ;) , на връщане полета закъсня с час, но поне капитана (Доганов) се включваше на 2-3 пъти и ни осведоми за скорост, температура, височина, закъснение  - това винаги ми е правило добро впечатление.

 

Иначе такса от 2 лв за поддръжка на приложение си е типично в техен стил. Не виждам каква поддръжка изисква. Явно са си направили сметка да му избият разработката и по възможност да изкарат някое евро отгоре.

 

Апропо - има игра във фейсбук с награда билети за Дубай, виза, 300 евро джобни, пустинно сафари, аквапарк, посещение на бурж халифа и дубай сити тур

Редактирано от adreno
Връзка към коментар

на връщане полета закъсня с час, но поне капитана (Доганов) се включваше на 2-3 пъти и ни осведоми за скорост, температура, височина, закъснение  - това винаги ми е правило добро впечатление.

Винаги съм изпитвал истинско удоволствие от пътуването с Уиз, когато в пилотскта кабина е седнал капитан Георги Доганов. Не само заради информативните включвания, които не пропуска всеки път да направи - един от малкото. Този човек просто има талант за пилот. Имам усещането, че самолета и той са едно цяло - така добре се разбират помежду си. Супер професионалист!

Най-често съм летял с него до по-дългите дестинации Валенсия и Барселона, по веднъж още в началото 2008-9 мисля и до Варна и Дортмунд. Изглежда сега с този Дубай са му гласували доверие по това направление. Дано да остане и до испанските.

Другият, от който съм с прекрасни впечатления, мисля че се казваше капитан Куцаров. Но май напоследък нещо не съм попадал на него.

Връзка към коментар

Винаги съм изпитвал истинско удоволствие от пътуването с Уиз, когато в пилотскта кабина е седнал капитан Георги Доганов. 

Не е ли Валери (Доганов)?

Апорпо, на връщане машината беше от старите бараки - с накланящите се облегалки, но вътре беше захабена и не особено чиста.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Плагиатство си е , но ще изкопирам тази полезна табличка за лятното разписание на Wizz от bgspotters.net

Заслугата е на europeandj

post-140-0-94291200-1386697303_thumb.jpg

post-140-0-26584100-1386697315_thumb.jpg

Редактирано от stenk
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Имах предвид от лятото. Малмо почвапреди това.

И аз залагам на тая дупка дано изскочи нещо.

Признавам , че най ми се иска невъзможното - Будапеща или Прага ... или поне една Катания -:)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Имах предвид от лятото. Малмо почвапреди това.

И аз залагам на тая дупка дано изскочи нещо.

Признавам , че най ми се иска невъзможното - Будапеща или Прага ... или поне една Катания - :)

 

 

В Буда с Уиз не беше ли поне 5 пъти ,a и до Прага със Скай?  Катания е много евтина през Бергамо с по 3 полета на ден. :)

 

Имам бая материал за последния полет на Скай от Прага до София през далечната 2008 година . Може да пусна един репортаж за феновете на авиацията. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

 ах, тези ситни буквички - разочарование за едно дете!

 

Събери, мама, 6 печатчета и ще влезеш в пилотската кабина..... ама друг път!

 

После ходи, че възпитавай едно дете да не лъже!

Връзка към коментар

Да, общо взето това и днес си е възможно, ако попитате малко по-любезно, че и за пораснали деца даже. А за малките, със сигурност никакъв проблем :)

Връзка към коментар

Относно промоциите на Wizz този път ги засякох , че някой от цените наистина се завишават след което се връщат на нормални нива.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Относно промоциите на Wizz този път ги засякох , че някой от цените наистина се завишават след което се връщат на нормални нива.

Може ли да споделиш по-подробно?

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.