Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Публикувано: (редактирано)

Аз пък може ли да им пратя една лека майна за новия дизайн на страницата :biggrin:

За мен преди, когато отиването и връщането бяха едно до друго, беше много по-лесно да си преглеждам за удобни дати.

Сега както са едно под друго и като има повече дати в посока -   налага се досадно скролване нагоре-надолу :wacko:

 

Що малка, направо голяма пращаме. Всичко е с цел. Нека да е  по-шарено и разбъркано. 4 вида цени за двупосочен билет, а защо не и 8 :biggrin: Всяка грешка носи точка, ама в касата :biggrin:

 

Пп. Новата резервационна визия е изцяло вертикално насочена - за таблети и разни умни мобифони :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Забелязах, че е-мейлите с потвърждение за резервациите вече пристигат в такъв формат , че гугъл ги разпознава и ми ги синхронизира  календара . Така не ми се налага да влизам и да търся на коя дата имам полет с тях . В същност незнам чия е тази функционалност, на gmail или на Уиз, но ми харесва .  

Редактирано от Mitko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На гугъл естествено ,знаят всичко за теб, но не си признават. Като гледам гугъл мапс редовно ми изписва хотела, където съм резервирал с датите над него. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На гугъл естествено ,знаят всичко за теб, но не си признават. Като гледам гугъл мапс редовно ми изписва хотела, където съм резервирал с датите над него. :)

Винаги съм ги подозирал , но съм се предал  ;)  ;)  ;)  :)  :)  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Регистрацията са я барнали. :)  Явно четат и този  форум. :biggrin:  Остава  прозрачната кръпка на бял фон да оправят.

 

Wizz-Air-Airbus-A320-200-new-colors-690x

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На гугъл естествено ,знаят всичко за теб, но не си признават. Като гледам гугъл мапс редовно ми изписва хотела, където съм резервирал с датите над него. :)

И над летищата изписва кога имаш полети. Всичко знаят :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чудя се дали при полет с тях мога да отида направо на секюрити без да минавам през гишето за чек-ин? Ще пътувам само с ръчен багаж и ще се чекирам онлайн.

Да, разбира се!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

интервю със CEO-то

 

 

Стюардесите са много неестествени - ухилени  като репи :biggrin: , защото камерите снимат, а шефовете са  на борда,иначе са като мъглата около и над летище София. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте, предстоят ми два полета с уиз, като към датата на полетите ще съм съответно в 19-та и 20-та седмица на бременността ми.Трябва ли да уведомявам уиз предварително за това или не, както и стюардесите на самия полет?

На сайта им видях, че мога да летя до 34та седмица, като след 28мата с бележка от лекар, но не разбрах дали преди тези седмици трябва да ги информирам?

Връзка към коментар

Нещо изпуснах "розовите маршрутки" от поглед в последно време, та не знам какви са тенденциите в момента. Да ви питам за октомври месец има ли шанс цени, които към момента са около 350 лева за двупосочен, да паднат драстично, да речем докъм 150-160 максимум? Специално за Милано, Болоня и Женева иде реч.

Връзка към коментар

И до Милано, и до Болоня съм пътувала миналата и по-миналата година за под 50 лв. двупосочно, точно през октомври. Купувах през юли.

Ако това изобщо е ориентир, де...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз две години подред края на юли си купувам евтини билети за октомври за уикенд пътувания. До Брюксел и до Бергамо. Забелязах, че в края на юли може да се намерят добри оферти. Говоря за около 50 лв.двупосочен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

До Милано тази година са по-високи цените.

Предполагам, че Експото има намеса. :)

 

До Болоня предполагам ще са по-добри.

Женева е нова дестинация и не е наблюдавана. 

Връзка към коментар

За Женева имаше сам. билети  по 80 лв. двупосочно с Дискаунт, след като пуснаха новите дати (в началото на април) за края на юли, август и началото на септември.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Ще паднат цените  за октомври до милано.  Разгледай цените  и на България ер , но избери начин за плащане през търсачите edream , rumbo  и тн

 

Експото вообще не влияе на цените на билетите от/до бг. Страната не е представана там, камо ли някой групово да ходи. Надули са цените на матраците. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

...

Експото вообще не влияе на цените на билетите от/до бг. Страната не е представана там, камо ли някой групово да ходи. Надули са цените на матраците. :biggrin:

Възможно е и да не е причината Ескпото, но тази година цените до/от Бергамо са по-високи от миналата година.

Поне това са моите наблюдения. 

Цифрите в табличката на macf1an говорят същото... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.