Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Имам следния проблем.Като се регистрирах в Wizz Discount Club изглежда съм си направил нов акаунт, в който името ми не е е-майл адрес(а само име).Сега влизам в този акаунт,виждам резервациите,но ми изписва грешка,че трябва името да е е-майл.Опитах да отговоря на предложението, но нищо не става.Имате ли идея дали мога да обединя двата акаунта или какво мога да направя?

Връзка към коментар

Пиши им тук. Като тема от падащото меню избираш Грешка при резервация или регистрация. Описваш им проблема - може и на български. Пишеш и кода за потвърждение. На мен са ми отговаряли и са правили корекции до 3-4 дни. Другият вариант е да се обадиш на импулсния телефон.

Има още един имейл, на който може да се пише:  callcentre.hu@wizzair.com, но на мен ми отговориха по първия начин когато ми се наложи.

Връзка към коментар

Нямаш проблеми с данните на личната карта - системата  им го разрешава, а ти ще носиш и личната карта. Много рядко се гледа какъв документ представяш на качването, имената са важни.

Супер,ама да бях прочел това преди да се обадя на импулсния телефон и да ме държат 10 минути на него!!! :)

Връзка към коментар

Нямаш проблеми с данните на личната карта - системата  им го разрешава, а ти ще носиш и личната карта. Много рядко се гледа какъв документ представяш на качването, имената са важни.

 

В Израел разрешават да се влиза и излиза само с международен паспорт. http://www.mfa.bg/index.php?page=120&staticpage=findanembassy&posolstvo=60

 

В страната се влиза с обикновен международен паспорт или временен паспорт, валиден минимум шест месеца от датата на първоначалното влизане в Израел.

 

Мисля, че би имал проблем  с граничната полиция в Израел при напускане на страната, ако номера на документа не съвпада с този на бордната карта.

Тук по-скоро въпроса е не дали wizz ще те качи на борда, а дали няма да имаш проблеми с израелците.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Уиз еър разширява полетите от Великобритания до Варна
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4800029
   Нискотарифната авиокомпания Уиз еър обмисля да разшири полетите от и до Варна от Великобритания. Това обяви мениджър "Корпоративни комуникации" на компанията Даниел де Карвальо. В момента Уиз еър поддържа целогодишна и ежедневна линия Лутън-Варна-Лутън, но от компанията се надяват заради силния паунд и ниските тарифни такси на Летище Варна, морската столица да стане по-атрактивна за британците. Нискотарифният превозвач обслужва полети на други 6 летища на Острова.
   Де Карвальо бе във Варна по случай полет №1500 по линията Лутън-Варна-Лутън. За последните 6 години компанията е обслужила по тази дестинация над 230 000 пътници. През първите 3 години линията беше сезонна, но заради големия интерес в последствие стана целогодишна. "Българското Черноморие е достатъчно конкурентно на Испания, Турция и Гърция, така че в момента обмисляме и други варианти за линии до Варна", каза още мениджърът.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Уиз еър разширява полетите от Великобритания до Варна

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4800029

   Нискотарифната авиокомпания Уиз еър обмисля да разшири полетите от и до Варна от Великобритания. Това обяви мениджър "Корпоративни комуникации" на компанията Даниел де Карвальо. В момента Уиз еър поддържа целогодишна и ежедневна линия Лутън-Варна-Лутън, но от компанията се надяват заради силния паунд и ниските тарифни такси на Летище Варна, морската столица да стане по-атрактивна за британците. Нискотарифният превозвач обслужва полети на други 6 летища на Острова.

   Де Карвальо бе във Варна по случай полет №1500 по линията Лутън-Варна-Лутън. За последните 6 години компанията е обслужила по тази дестинация над 230 000 пътници. През първите 3 години линията беше сезонна, но заради големия интерес в последствие стана целогодишна. "Българското Черноморие е достатъчно конкурентно на Испания, Турция и Гърция, така че в момента обмисляме и други варианти за линии до Варна", каза още мениджърът.

 

Не съм чувал представител на НТА да казва, че някъде са ниски летищните такси. Някой има ли идея какви са летищните такси във Варна и каква е разликата на таксите спрямо летище София например?

Връзка към коментар

Не съм чувал представител на НТА да казва, че някъде са ниски летищните такси. Някой има ли идея какви са летищните такси във Варна и каква е разликата на таксите спрямо летище София например?

Същата НТА каза за една държава, че е прекалено скъпа за тях, а ти за едно сезонно летище.

Връзка към коментар

Много странно. Виждам определена такса за ползване на пътнически ръкав на летище София, но не виждам определена такса за ползване на наземен транспорт за извозване на пътниците до самолета...

Връзка към коментар

Много странно. Виждам определена такса за ползване на пътнически ръкав на летище София, но не виждам определена такса за ползване на наземен транспорт за извозване на пътниците до самолета...

Аз пък виждам как за паркиране на един Airbus320 взимат по-малко пари, отколкото ми искат за да си паркирам колицата на паркинга на летището. :angry::biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз пък виждам как за паркиране на един Airbus320 взимат по-малко пари, отколкото ми искат за да си паркирам колицата на паркинга на летището. :angry::biggrin:

 

Защо не ходиш и в града с Airbus320? :D Ще направиш сериозно впечатление по Цариградско шосе ;)

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Да ви питам за следното:

имам няколко закупени билети на Уиз с една резервация за края на годината, но преди да вкарат промяната с автоматичното разпределяна на местата за сядане. Предполагам, че при онлайн чекирането до което има доста време, ще ни се разпределят места, но не искам да се случи случи така, че да ни разхвърли по принуда и да ни раздалечи :)

Съвет ?!?

Връзка към коментар

Да ви питам за следното:

имам няколко закупени билети на Уиз с една резервация за края на годината, но преди да вкарат промяната с автоматичното разпределяна на местата за сядане. Предполагам, че при онлайн чекирането до което има доста време, ще ни се разпределят места, но не искам да се случи случи така, че да ни разхвърли по принуда и да ни раздалечи :)

Съвет ?!?

Ако не ти харесат местата, които са избрани автоматично, има възможност да си платиш и да избереш други или, ако те устройва, да смениш само едното.

Връзка към коментар

Ако не ти харесват местата, които системата ти определя в момента, не е нужно да купуваш. Върни се назад и след няколко дни провери отново - вероятно ще ви бъдат избрани други места, които може да ти харесат повече.

Връзка към коментар

Сега се сетих, че имам един въпрос :) може и някъде по-напред в темата да е обсъждан, но не ми се връща да чета всичко назад.... :) Наскоро едни приятели пътуваха с Wizzair и системата автоматично им била избрала места по 13евро, които били най-скъпите и тъй като те си мислили, че няма начин да не платят за места - си купили по-евтини по 2 евро. Та, въпросът ми е, наистина ли е трябвало да платят тези 13 евро или са се прецакали - освен, че са седнали на по-кофти места, са и доплатили по още 2 евро :)

Връзка към коментар

Въпросът е, че няма не виждам от къде мога да задам автоматично да ми определят местата, а билетите са купени без места. Предполагам, че при чекирането това нещо ще се случи, но вече поради голяма заетост, няма да ни даде съседни места.

Връзка към коментар

Нати, прецакали са се :lol:

Шени, иди на "Вашите резервации", после "Виж резервацията" или нещо такова беше. След това има "Добави услуги", избираш го и стигаш до местата. Това може да направиш по всяко време - виждаш кои са ти определени, и ако ги харесваш, ги избираш срещу 0.00 лв., ако не - затваряш страницата и друг път пробваш пак.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Както винаги се чудя да купувам ли сега София - Бергамо за края на август за 155лв. или да изчакам с надежда за лек спад? Така и не съм запомнила до какви нива падат по това време, въпреки, че всяка година пътуваме по това време. И като не се възползвам от намаленията! :mad:

Връзка към коментар

Ако можеш по-рано - 9-13 август имаше по-евтини билети, вчера ги гледах :)

 

Уппс... грешка, то пише Бергамо, аз си мисля за Болоня .... :blink: Но от Болоня може влак да вземете до Милано :)

Редактирано от Nati
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.