Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

И аз не съм плащала за избор на място, но местата ми са определени от wizz още с купуване на билета, а не чак при чекирането (специално си проверих мейла и съм сигурна, че е така).

И при мен беше така. И са купени след като започна да се плаща за места. И после не ми ги промениха. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Василев

Да не би да зависи от това, кога си купил билета?

Моите са купени преди да обявят плащането за място.

 

А какво става ако системата ти даде място Х. Обаче после има някой, който иска да си плати за това Х място?

Съмнявам се уиз да се лишат от тези пари.

Именно?! Как да разбера мястото до мен свободно ли е? Много тъпо. :(

Връзка към коментар

Полетите от София до Бари, Женева, Кьолн, Меминген (Мюнхен-запад) и Неапол започват от 27 юли, вместо обявеното по-рано начало от септември.

Някой не е гледал в таблицата :) ... маймунките ще се сърдят

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имам въпрос за политиката на Уиз Еър в случай, че някой от пътниците по медицински причини не може да пътува. Преди месец платих 6 билета до Париж през септември, с три резервации, но се случиха разни неприятни неща и двама от пътниците отпадат, те са на две различни резервации. Четох общите условия, но май не видях такъв казус.

 

Въпросът ми дали някой има опит с такава ситуация и как се подхожда? По принцип знам, че големите авиокомпании връщат парите или част от тях, ако се представи епикриза. Въпросът е дали и Уиз постъпват така. Ще съм благодарна за всеки съвет и мнение.

Връзка към коментар

Имам въпрос за политиката на Уиз Еър в случай, че някой от пътниците по медицински причини не може да пътува. Преди месец платих 6 билета до Париж през септември, с три резервации, но се случиха разни неприятни неща и двама от пътниците отпадат, те са на две различни резервации. Четох общите условия, но май не видях такъв казус.

 

Въпросът ми дали някой има опит с такава ситуация и как се подхожда? По принцип знам, че големите авиокомпании връщат парите или част от тях, ако се представи епикриза. Въпросът е дали и Уиз постъпват така. Ще съм благодарна за всеки съвет и мнение.

 

Някой беше споменал тези дни, че възстановяват сумата като кредит за бъдещ полет. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Обръщам се към тези, които имат повече опит в куването на билети на WizzAir.

 

Искам да купя 4 билета от Бургас (или Варна) до Лондон Лутън в периода 16-19 август. Гледам цените на билетите и ми се струват нереално високи - 300-400 и повече лева (това е с Уиз клубна цена).

 

В същото време билети за след седмица има за 100-150 лв. Просто цената от 10 август нататък изведнъж нараства. 

 

Интересуваме какво ще кажат по-опитните за тази ситуация и дадат мнение в тази "игра на нерви" докога да чакам с купуването на билетите и до каква цена да се надявам.

 

P.S. Чувството е като от каубоски филм, при което двамата противника се гледат втренчено и, аха-аха, кой пръв ще мигне. :))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хвани последната таблица в темата с промоции на Уиз и проследи как се движи цената спрямо времето до полетите.

Връзка към коментар

След 15-ти август всички българи, живеещи в Лондон и дошли за отпуската си в родината, тръгват да се прибират!

Това е период с доста високи цени по принцип...

Не съм следила цените през миналата година по същото време и не мога да бъда по-конкретна.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И мен това ме притеснява, че полетът е през втората половина на август, когато в тази посока е натоварено. Разгледах таблицата с цените на Уиз, но там информацията е за миналото и няма прогнозен характер за бъдещето.

Все пак благодаря за отзивчивостта! Дебненето продължава с пълна сила!

Връзка към коментар

 Разгледах таблицата с цените на Уиз, но там информацията е за миналото и няма прогнозен характер за бъдещето.

 

Точно на тази база трябва да извлечеш информацията, която ти трябва ..

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте,

Ще задам въпрос, който е свързан със закупуването на билети.

Днес купих билет и получих

Код за потвърждение на полет:XXXXXX

Това означава ли, че билета ми вече е купен и само трябва от страницата за чек-ин да си разпечатам бордната карта, или има и други процедури?

Връзка към коментар

Точно на тази база трябва да извлечеш информацията, която ти трябва ..

Биг МаГ, на тебе ти е лесно, че си го можеш :rolleyes: А пък аз, колкото и да  я гледам таблицата, нищо не извлАчам :mellow: :mellow: :mellow:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да  ,това означава .

Всичко което ти трябва е този код от шест букви/цифри , после с него и твоите данни чек-ин и си готов ;)

Какво и е на таблицата ? Лесно е :)

Не за таблицата, аз не се справяяяям :angry:

Връзка към коментар

Тъй като променяха два пъти един полет, който бях платила, при последната промяна избрах да ми върнат като кредит 120 % от сумата. Вчера получих кредита, но сумата въобще не е 120%. Полета беше от Румъния, но съм платила в лв., а получената сума е 108-109% от платеното от мен. Дали има някакво обяснение и да предприемам ли нещо да търся др сума.

Връзка към коментар

Имайте предвид закъснението за днес, което ще се пренесе в другите ротации от/до София.

 

07:10   W64369 Неапол T1 Wizz Air Очакван час на излитане 12:00

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Понеже тъкмо тръгнах да се чекирам в сайта, но на финален екран ми умря, та ако може някой да пробва да отвори, да видя в мен ли е проблемът, или глобален? 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.