Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Аликанте удобно ли е за Андалусия?

Аз точно заради това писах по-горе, че предпочитах нещо по-западно. Реално не е по-близко от Мадрид, че и магистралта е платена. Но все пак дава други възможности.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз имах в предвид, че Аликанте е идеален вариант да се види Андалусия, само с един полет от София. За хората видяли югозападното крайбрежие, Аликанте е добър вариант да се види югоизточното. В едната посока с кола могат да се видят Картахена и Алмерия до Малага, а после обратно през Гранада. Като се има впредвид, че на юг има доста безплатни магистрали и евтини коли под наем, опцията Аликанте не е лош вариант.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Bye, bye, FB .. :)

 

 Бай,бай  на Изиджет от/до Лондон. 

полетите до Лондон Лутън стават 21 от досегашните 18 на седмица

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Аз имах в предвид, че Аликанте е идеален вариант да се види Андалусия, само с един полет от София.

 

И аз това имам предвид, но съм убеден, че Малага е по-удачен вариант...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пътуващите към Осло трябва да имат предвид, че летището Sandefjord Torp е всъщност на 110 км от Осло. Транспортът излиза към 50 евро в 2 посоки и някъде към 1.50 ч. път в една посока.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Да се гледа Андалусия от Аликанте за мен е по-скоро неудачен вариант, отколкото удачен..

Не виждам особен смисъл от тази дестинация, след като има Валенсия, струва ми се, че бързо ще я приключат..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не виждам особен смисъл от тази дестинация, след като има Валенсия, струва ми се, че бързо ще я приключат..

Според мен пускат дестинацията, тъй като от Аликанте има доста повече връзки(полети) за други места, отколкото от Валенсия. А полетите до Валенсия така или иначе са пълни непрекъснато с българи и сърби работеши в околността.

Връзка към коментар

Честно казано на мен ми се искаше нещо от централна Европа да пуснат. Например Прага или Будапеща, или пък Катания. Но и това е добре. :) Между другото, дъщерята веднага си хареса Хамбург заради това

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Никой не се зарадва на Бристъл , но там може да видите английските пияндурници в цялата им прелест петък и събота вечер :)

 

Това като бонус да си повдигнем самочуствието ,че нашата младеж не е чак толкова пропаднала.

Самият град си заслужава един ден , а и прекрасният Бат е само на минути с влакчето :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Никой не се зарадва на Бристъл , но там може да видите английските пияндурници в цялата им прелест петък и събота вечер :)

 

Това като бонус да си повдигнем самочуствието ,че нашата младеж не е чак толкова пропаднала.

Самият град си заслужава един ден , а и прекрасният Бат е само на минути с влакчето :)

Еее, то и в Слънчев бряг може да ги видим ;) Вече и с камера...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Никой не се зарадва на Бристъл , но там може да видите английските пияндурници в цялата им прелест петък и събота вечер :)

 

 

Самият град си заслужава един ден , а и прекрасният Бат е само на минути с влакчето :)

 

Корнуол и Уелс също стават доста по-близки.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.