Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Следях цените на едни полети до Рим и в промоция цената без отсъпката скача с около 20 лева .

Може да не го прилагат толкова елементарно и за всички полети , а да карат на разбъркано :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може .

И преди съм го писал , но ми прави впечатление друго - по-голямата част от румънските пасажери на лоу кост полети пътува с чекиран багаж за разлика от нас. Не знам дали се обяснява с национални особености или просто повечето румънци пътуват като гастарбайтери , а българите повече като туристи.

И на второ място циганите им съвсем не са повече отколкото нашите ... говоря вътре в Румъния иначе в Европа са повече от нашите което е нормално с оглед броя на населението :)

Връзка към коментар

Wizz Air пуска полети от София до Тел Авив

http://news.ibox.bg/news/id_1491716445

 

Супер, явно това запълва дупката в графика :) Първоначалните цени не са нищо особено, но мисля, че ще падат на есен, от Букурещ се летеше за 40-50 евро двупосочен.

 

Не че не нахалствам де, само преди няколко месеца 100 евро двупосочен от Истанбул ми се струваше супер :)

Връзка към коментар

Супер новина! :)  Тези дни чух по телевизията за линия до Баку. Единствено се сещам за Уиз ер. Както са тръгнали може да станат национален превозвач.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Като спомена Будапеща се сетих как прекачвахме за Малмо на символични цени, колкото да се каже, че нещо сме платили. :lol: Дано цените паднат през март-април от София до Малмо, че сега са трицифрени.

Връзка към коментар

Като я обявиха и пуснаха в продажба линията бяха много евтини. Дори доста хора от тук тогава взехме билети за първите дни. Моите двупосочни бяха 70 лева на човек.

Връзка към коментар

Моите са за края на май, началото на юни и са без дискаунт и съответно по 115 лв двупосочния.... Не знам дали ще паднат чак до тези нива занапред, макар че съм пътувал  Белград - Скавста за по 52 лв двупосочния без дискаунт, та нищо се не знае.

Връзка към коментар

... макар че съм пътувал  Белград - Скавста за по 52 лв двупосочния без дискаунт, та нищо се не знае.

Помниш ли дали самолета беше пълен? Доколкото знам в Швеция има голяма диаспора от цяла бивша СФРю, а при винаги пълни машини, съответно и цените са по-ниски. Отделно ако е било в началото още като отвориха Белград, имаше момент на зарибяване, както беше и със София 2008-2009, и цените им бяха двойно, че и тройно по-ниски от сегашните.
В момента най-ниските са по 50 лева на посока, доколкото виждам, което си е баш двойно на твоя билет.
 
И аз не вярвам да има пак билети по 70 лева като първите дни на пускането им в продажба, освен на някоя ултра промоция, или при много слаб интерес. Или кой знае, Wizz не следват винаги нормалната логика на ценообразуване и се случват изненади. Но ако на някой му трябва сигурен билет, по-добре да не чака и се надява на ниска цена от тях. :)
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По празнициите стават чудеса! Яка мъгла ги мъчи над Бергамо и Скопие. :)

 

В каква ли посока ще поеме? Moже би за Скопие.

 

23.12 11:00 W67727 320 Unknown T1   Закъснява  

23.12 06:10 W67701 320 Лондон T1 14:00 Очакван

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

 

 

Утре - 20% за всички полети за членовете на Wizz клуба .

Вдругиден и за останалите ...

 

П.С. Май след ударните есенни промоции скоро не са имали редовните -20 % :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Незнам по другите дестинации как е, но за София-Барселона този път се насраха много сериозно :( Тоя път ги хванах, точно преди "намалението" си разцъквах цени от края на Януари, няколко варианта за Февруари, няколко за Март и Април - общо 6-7 варианта, чудех се на кой мач да ида в този период. Сега след "намалението" се чудя да се смея ли или да плача :) Цени от порядъка на 200-260 лв без намаление са станали 330-395 лв,че и повече, а сега дори с 20 % е по-скъпо от преди тях без отстъпка. Ето един пример, но всички са така - 01.03 - 04.03 преди без намаление - > 260 лв, сега 394,98 лв - със 20 % - >274лв ?!?. Преди време много често четях , как преди намаление ги вдигат и не вярвах много много или си мислех, че може да ги вдигат козметично, но сега ме разбиха с тези цени, голяма излагация, точно се бях навил да си взема и ме отказаха :(

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И то два дни поред :)

От вчера всъщност ги вдигнаха точно на 3 пъти февруарските,които следя, с което ме предизвикаха да летя през януари, ама така явно става, когато се чудиш прекалено дълго...  

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.