Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

можеха да пуснат някой по-южен град в Испания, не на 150 км от Валенсия

надявам се поне цените да паднат малко, че последните години полетите до Испания са си скъпи

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Никой не се зарадва на Бристъл , но там може да видите английските пияндурници в цялата им прелест петък и събота вечер :)

 

Това като бонус да си повдигнем самочуствието ,че нашата младеж не е чак толкова пропаднала.

Самият град си заслужава един ден , а и прекрасният Бат е само на минути с влакчето :)

 

Да беше Бристъл, Тенеси :)  Има какво да се гледа :lol:

 

bristol.jpg

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Василев

Честно казано на мен ми се искаше нещо от централна Европа да пуснат. Например Прага или Будапеща, или пък Катания. Но и това е добре. :) Между другото, дъщерята веднага си хареса Хамбург заради това

Това е уникално! Само заради него и аз бих отишъл. Миналата седмица едно приятелче се върна от там, останал е в потрес как са успели да го направят. Цели самолети излитат от там :D

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

Сега като чета това са 14 нови полета, а техните самолети май въртят по 3 ротации на ден. Дали може да очакваме още нови дестинации или вдигнати честоти...

Връзка към коментар

Не зная отговора, но предполагам , че новия самолет ще е частично ангажиран и с покриването на дестинациите от Киев след закриването на украинския офис.
Предположението ми е на база  Хамбург/Любек  : това е  дестинация с единствени (смислени) продължения до Киев и Рига, оперирани също от уизеър.
Отделен е въпросът, че в предвид близостта ( <40 E с влак или flixbus.com) на Копенхаген , Хамбург/Любек е една много стойнoстна дестинация.
 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

То я имаше по едно време, ама не знам защо я разкараха. Прага или в краен случай Будапеща + завръщането на Тревизо и няма да имам повече претенции към розовите маршрутки. Всъщност може да заменят и глупавата Женева с Базел :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А София-Прага кога? :)

 

Ами няма. Има договорка  с тимаджийте. Всичките нови 4 летища  са от прованса. :biggrin: Не пречат на ТИМ, ама вообще. Всеки си гледа интересите. :) А това Аликанте е чиста проба. ;)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Не знам дали е писано по въпроса. Знаете ли какъв е принципът за избор на нови дестинации? Защото от новите четири никоя не спада към силно посещавани туристически дестинации. Причините са други. На нас може да ни се иска едно, ама политиката на Wizz следва други принципи.

 

Ако се пусне едно допитване до пътешествениците: Какво предпочитате: Аликанте или Севиля? Бари или Палермо? Резултатите струва ми се биха били нещо като 10% - 90%. Но какво от това?

Редактирано от Spqr
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не знам дали е писано по въпроса. Знаете ли какъв е принципът за избор на нови дестинации? Защото от новите четири никоя не спада към силно посещавани туристически дестинации. Причините са други. На нас може да ни се иска едно, ама политиката на Wizz следва други принципи.

 

Ако се пусне едно допитване до пътешествениците: Какво предпочитате: Аликанте или Севиля? Бари или Палермо? Резултатите струва ми се биха били нещо като 10% - 90%. Но какво от това?

 

Основно целят емигрантите естествено. Ние предпочитаме разнообразието, но явно пътуващите българи самолети не пълним, дори и за лоу костовете, които са по-туристически ориентирани от останалите :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Не знам дали е писано по въпроса. Знаете ли какъв е принципът за избор на нови дестинации? Защото от новите четири никоя не спада към силно посещавани туристически дестинации. Причините са други. На нас може да ни се иска едно, ама политиката на Wizz следва други принципи.

 

Ако се пусне едно допитване до пътешествениците: Какво предпочитате: Аликанте или Севиля? Бари или Палермо? Резултатите струва ми се биха били нещо като 10% - 90%. Но какво от това?

 

Много често решението се влияе от свободни слотове на летищата, летищни такси или някакви споразумения с отделни региони. Да не говорим, че по доста линии мнозинството от пътниците на Уиз ер са гастарбайтери, а не туристи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам дали е писано по въпроса. Знаете ли какъв е принципът за избор на нови дестинации? Защото от новите четири никоя не спада към силно посещавани туристически дестинации. Причините са други. На нас може да ни се иска едно, ама политиката на Wizz следва други принципи.

 

Ако се пусне едно допитване до пътешествениците: Какво предпочитате: Аликанте или Севиля? Бари или Палермо? Резултатите струва ми се биха били нещо като 10% - 90%. Но какво от това?

Прочети статията 900 български студенти заминават за Холандия и Дания

Проучването се свежда до учещите, временно работещите, крадящитe цигани и на последно място магеланците.

 

Туристическа дестинация беше Тревизо/Венеция, нo се насити линията, както се казва. Не познавам човек от София, които да не е ходил поне 5 пъти до Венеция с Уиз :lol: .

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да не говорим, че по доста линии мнозинството от пътниците на Уиз ер са гастарбайтери, а не туристи.

Да не забравяме и студентите, които последните години хич не са малко .

 

P.S. Писали сме едновременно с Hollywood

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
Wizz success in Niš
Low cost carrier Wizz Air has handled 7.000 passengers during its first month of operations to Niš Constantine the Great Airport, until the end of July, according to Niš Airport’s Managing Director, Vladica Djurdjanović. He added that even better results are expected in the coming months. Furthermore, the airport processed 320 tons of cargo during the first half of 2015, which is twenty tons more than last year. Wizz Air launched two weekly flights from Malmo to the south-east Serbian city on June 25, followed by a further two weekly flights from Basel on June 29.

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

А София-Прага кога? :)

Билетите до Прага са много евтини от Бергамо. Аз не мога да чакам повече да пуснат директна линия с нормални(добре де, ниски) цени.

P.S. Малко съм на тръни за полетите на обратно, но мисля в посока, че проблеми няма да има :P

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От любимият ми форум-майка bgspotters . Toва нововъведение с килограмите за голям ръчен багаж съм го проспал :

 

attachicon.gif2jee985.jpg

 Ако нямам куфар за оставяне и съм чекирал он лайн, как ще ми изтеглят салонния багаж? Да нямат портативни кантари на гейта вече?

Или само плашат гаргите с тези писаници?

Връзка към коментар

Това с килограмите го има отдавна, но ... интересното е, че е написано само на б.карта! Когато купуваш багажа не е указано!

 

За приоритито + доп.багаж е ново - от края на юли, което значи, че са се подготвяли вече за сблъсък с Ryan. От което ние самоможем да бъдем доволни. :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.