Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Нещо ги няма  тая сутрин . :lol:  Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),

 


Жесток бой и пищящи деца в самолет на Wizz Аir при полет от Кьолн до София!

http://www.blitz.bg/news/article/353941

 

Ха-хааа! :rofl:  

 

 стюардесите започнаха да викат по-силни и здрави мъже от задната част… стана страшно“, разказва нашата читателка.

 

Ами наемайте стюарди - мутри, за да се справят със ситуацията, но заплатите са ви малки и няма кандидат биячи. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 Ако нямам куфар за оставяне и съм чекирал он лайн, как ще ми изтеглят салонния багаж? Да нямат портативни кантари на гейта вече?

Или само плашат гаргите с тези писаници?

В Скопие например  служителите на  проверките те карат да минеш през гишетата за регистрация за да ти проверят какъв салонен багаж имаш.  Всичко е въпрос на организация.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От любимият ми форум-майка bgspotters . Toва нововъведение с килограмите за голям ръчен багаж съм го проспал :

 

attachicon.gif2jee985.jpg

 

Значи  има летища с картари и летища без такива, а няма  публикуван списък. Така беше и в началото, когато не всички летища предлагаха регистрация по интернет. но имаше нагледен списък.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Колко му е да домъкнат едно кантарче за идеята на бординг...

На Шарлероа (Брюксел), си бяха домъкнали кантарче и по тяхна преценка решаваха,на кой да премерят ръчния багаж. На нас ни се наложи да приберем 6-7 шоколада по джобовете за да ни пуснат. Което като цяло беше тъпо, защото в самолета отново ги преместихме в багажа.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На Шарлероа (Брюксел), си бяха домъкнали кантарче и по тяхна преценка решаваха,на кой да премерят ръчния багаж. На нас ни се наложи да приберем 6-7 шоколада по джобовете за да ни пуснат. Което като цяло беше тъпо, защото в самолета отново ги преместихме в багажа.

 

 

това сега ли?

и на нас ни се е случвало, но 2010

Връзка към коментар

На Шарлероа (Брюксел), си бяха домъкнали кантарче и по тяхна преценка решаваха,на кой да премерят ръчния багаж. На нас ни се наложи да приберем 6-7 шоколада по джобовете за да ни пуснат. Което като цяло беше тъпо, защото в самолета отново ги преместихме в багажа.

 

Само голям ръчен багаж ли мерят?

Връзка към коментар

В София няма такива нали?

Иначе, не разбирам защо ще има онлайн чекинг, като ще се редя да ми теглят ръчния багаж накрая..

 

Ако се вмъкнеш регистиран 20 минути преди полет , няма как да те върнат и теглят на гишетата, които са затворени за този полет.

 

Горната статия е малко странна. Постоятно се набляга на закъснението от Кьолн, което е само 1 час или има предистория на летище между пасажери.  Намирисва на скалъпена статия на ТИМ, който си сътрудничат с Блиц. :)

 

 

На нас ни се случи миналата година.

 

Не съм гледал дали има стикер за минала техническа проверка, но кантарчето си беше професионално и лично за мен беше наред.

 

Те злато мерят на тези кантари, а вие за точността на  един багаж. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За ТИМеър само хубаво или нищо, до колкото знам, много мразят да се пише лошо за тях..то е и видно, че баш за ТИМ не се говори никога нищо, все едно не съществуват

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

 

Справка показва, че полетът от Кьолн към София е закъснял с 1 час. ВМесто в 22:30, самолетът е кацнал в 22:40 на Терминал 1 в България.

Аз ли не мога да смятам? По мое време 1 час беше 60мин. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За ТИМеър само хубаво или нищо, до колкото знам, много мразят да се пише лошо за тях..то е и видно, че баш за ТИМ не се говори никога нищо, все едно не съществуват

 

Tе не мразят, а не позволяват. Да си чул за стачка, протести и т.н в ТИМ или по летищата? Да се върнем на темата с кантарите при  Уиз, за да няма неприятни моменти с "малките" ръчни багажи на качването ,а на слизането ще го мислим. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Жесток бой и пищящи деца в самолет на Wizz Аir при полет от Кьолн до София!

http://www.blitz.bg/news/article/353941

Да им имам и сайтовете и "журналистите" и "информацията" и "познанията" по чужди езици :lol:

- "се наложило бордова полиция да се намеси в скандалния бой" - "бордова полиция" предполагам е някакъв несръчен опит за превод от "border police" ;)

-  "полетът от Кьолн към София е закъснял с 1 час. ВМесто в 22:30, самолетът е кацнал в 22:40" - колкото и да го смятам - все ми излиза 10мин., а не 1 час ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

-  "полетът от Кьолн към София е закъснял с 1 час. ВМесто в 22:30, самолетът е кацнал в 22:40" - колкото и да го смятам - все ми излиза 10мин., а не 1 час ;)

 

Грешка на журналята, кацнал е в 23:40 часа. Виж кои сайтове си менкат статията. :biggrin: 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За ТИМеър само хубаво или нищо, до колкото знам, много мразят да се пише лошо за тях..то е и видно, че баш за ТИМ не се говори никога нищо, все едно не съществуват

 

Инцидентът с побойника Сидеров в самолет на България ер, мисля че беше отразено доста широко в медиите ;)

Връзка към коментар

Уттре ще пробвам линията SOF-FMM-SOF  и с изненанада виждам, че нашето летище не приема мобилни бордни карти , а FMM приемат  B)  Нещо при нас пак изостават нещата. 

 

Традицията е да сме последни във всяко нещо.  Преди седмица сложиха  "Цветни пътеки", прилагано от десетилетия по летищата, разбира се от най-евтината гумена лепенка . ;)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

на Бергамо също може да се лети с мобилна карта с Раян

 

Дори и да нямаш мобилна карта, става и със снимка на чекирането ти по интернет на Уиз. Слагаш на телефона като pdf или снимка и показваш на проверка по сигурност, както и на граничните и т.н. :)  Абе, толкова сме назад. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.