Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Значи така ли да го разбирам, че от известно време (не по-отдавна от края на май, когато купувах последно билети) на сайта на Wizz не може да се извърши плащане без 3D кода?

Може, ако картата ти не е с включен 3D код!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Значи така ли да го разбирам, че от известно време (не по-отдавна от края на май, когато купувах последно билети) на сайта на Wizz не може да се извърши плащане без 3D кода?

Оказа се, че не - зависи от картата. След като ми писна от опитите с новата ми дебитна Мастъркард, току-що платих с Виза /кредитна/,плащането си мина без проблем и без да ми поиска никакъв код.

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Значи така ли да го разбирам, че от известно време (не по-отдавна от края на май, когато купувах последно билети) на сайта на Wizz не може да се извърши плащане без 3D кода?

Не е точно така,в началото на миналата година ми поиска за първи път,след това купувам 3 пъти и май само веднъж иска.Миналата седмица купувах билети на една колежка и пак не иска 3D код,сигурен съм ,тя нямаше такъв.

Иначе нямах проблем като го поиска първия път,направих си го в myfibank.

Като се замисля май го иска при промоции.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да питам врялите и кипяли колеги :) - май ще отскоча за бърз уикенд (петък вечер - неделя вечер) до София, та за първи път може да ползвам услугите на Уиз по линията Бове (Париж) - София за 25-27септември.

 

Вчера гледах билети 110 евро отиване и връщане, днес вече са 90 евро в едната посока (с малък багаж). Дали си заслужава да чакам и да се надявам на прИмоция, при положение, че съм обвързана с датите (независещо от мен събитие), или да вземам, докато има?

Връзка към коментар

Не че съм чак толкова врял и кипял, ама за септември е късно да падат цените май, колкото - толкова ...

Ако тия цени са без членство, виж през разните сайтове да намалиш малко

Връзка към коментар

Да добавя и аз за 3D защита , карта с такава защита не може да плати през мобилното приложение или поне при мен е така , 


 

"Малък салонен багаж:
Ако салонният Ви багаж е с размери 42x32x25 см или по-малък, можете да го вземете на борда безплатно. Той трябва да се побира под седалката пред Вас........................

ПЪТНИЦИТЕ С КАЧВАНЕ НА БОРДА С ПРЕДИМСТВО

могат да носят 1 допълнителен личен багаж в допълнение към малката или голяма кабинна чанта.

"Допълнителният личен багаж може да бъде ръчна чанта, чанта за лаптоп или чанта за фотоапарат, но не бива да надвишава размерите 40 x 30 x 18 см.
 

 

Значи трябва да имат и трета клетка за проба на багаж с размери 40 х 30 х18 за допълнителен багаж на клиенти с качване с предимство  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не че е нещо много важно, но някой има ли идея защо в датника надписите ми излизат на ... китайски? :biggrin:
Нещо в моя телевизор ли е проблемът (браузър, настройки на компа) или по-скоро бъг в сайта на Wizz?

post-139-0-86463600-1441282350_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не че е нещо много важно, но някой има ли идея защо в датника надписите ми излизат на ... китайски? :biggrin:

Нещо в моя телевизор ли е проблемът (браузър, настройки на компа) или по-скоро бъг в сайта на Wizz?

 

attachicon.gif0W-1.jpg

И аз така го виждам.Интересното е че проверих как са билетите които си купих на прИмоцията - същата цена , София-Дортмунд 23.02 - 01.03.2016 - по 19,99 лв. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не че е нещо много важно, но някой има ли идея защо в датника надписите ми излизат на ... китайски? :biggrin:

Нещо в моя телевизор ли е проблемът (браузър, настройки на компа) или по-скоро бъг в сайта на Wizz?

attachicon.gif0W-1.jpg

Фичо, да не подготвят полет до Китай?! :);):)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не че е нещо много важно, но някой има ли идея защо в датника надписите ми излизат на ... китайски? :biggrin:

Нещо в моя телевизор ли е проблемът (браузър, настройки на компа) или по-скоро бъг в сайта на Wizz?

 

attachicon.gif0W-1.jpg

Фичо, ти след като ходи до Южна Корея, да не би да усвой корейския език, че успя и разлика да направиш между него и китайския? ;)  Много ми е интересно как установи, че е китайски език? :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Фичо, ти след като ходи до Южна Корея, да не би да усвой корейския език, че успя и разлика да направиш между него и китайския? ;)  Много ми е интересно как установи, че е китайски език? :lol:

Всъщност - корейското писмо е доста по-различно от китайското ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Приятелкaтa ми в моментa трябвa дa лети зa Фрaнкфурт, но и кaзaхa че е оувърбукнaт полетa и дa чaкa дaли ще имa местa. Дaвaйте съвети кaкво дa прaви в тaзи ситуaция.

Връзка към коментар

Приятелкaтa ми в моментa трябвa дa лети зa Фрaнкфурт, но и кaзaхa че е оувърбукнaт полетa и дa чaкa дaли ще имa местa. Дaвaйте съвети кaкво дa прaви в тaзи ситуaция.

 

Имат право да не я качат, ако решат. Но да и дадат документ, че е по причини овърбукване, минимум компенсация 250 евро, трябва да видим дали до Франкфурт е необходимата дистанция за да стане 400. Това без значение, че я ребукват на следващ полет, което може и да не и върши работа...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За 100-ина км не можеш да се вместиш в по-голямата компенсация, но 250€ са гарантирани. Явно така става в пиковите сезони, дори и уиз овърбукват, със сигурност има пътници, които са платили повече от 250+билета на приятелката ти и така им излиза рентабилно. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.