Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Системaтa е дaлa грешкa. И е пишело дa се чекирa нa място. Идвa нa място и кaзвaт оувърбукнaт е.

Един човек тук е опитaл онлaйн дa се чекирa в съботa и му е изписaло същото.

Инaче кaзaхa 400евро компенсaция. Може би Хaн е нa повече от 100 км. от Фрaнкфурт.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За полет,който следя за началото на октомври в системата им ми дава че имат около 100 свободни седалки,а двупосочния билет струва 200 лв, дали има вероятност да падне при тази запълняемост на седалките,как мислите?

Връзка към коментар

Здравейте, колко дни преди полета мога да разпечатам бордната карта? пробвах онзи ден, вкарвам данните от паспортите но уви никъде не виждам да ми изписва за печат нещо

Връзка към коментар

За полет,който следя за началото на октомври в системата им ми дава че имат около 100 свободни седалки,а двупосочния билет струва 200 лв, дали има вероятност да падне при тази запълняемост на седалките,как мислите?

 

 

това, че има свободни седалки, значи че хората не са ги избрали все още, не че не са продадени

 

за последния полет миналия месец си избрахме местата при чекиране само около седмица преди полета

Връзка към коментар

Здравейте, колко дни преди полета мога да разпечатам бордната карта? пробвах онзи ден, вкарвам данните от паспортите но уви никъде не виждам да ми изписва за печат нещо

30 дни

това, че има свободни седалки, значи че хората не са ги избрали все още, не че не са продадени

 

за последния полет миналия месец си избрахме местата при чекиране само около седмица преди полета

При купуване на билет вече ти е определено място, което можеш да промениш, но все таки броя на продадените места е известен.

Връзка към коментар

30 дни

При купуване на билет вече ти е определено място, което можеш да промениш, но все таки броя на продадените места е известен.

 

зависи кога са купени обаче

 

нашите както казах бяха купени преди да може да се избира място, имам и такива за предстоящи пътувания (3 броя) до края на годината, за които още нямам места 

Връзка към коментар

Едно тъпо питане имам аз !?!

на 01.10 се прибирам от Айндховен с wizz .По едно радостно стечение на обстоятелсвата ,един приятел има намерение да пътува и той тогава .Ако му купя билет с моя дискаунт дали ще е проблем ?

Като УЛОВКАТА е ,че аз моя билет съм си го купил през opodo преди месец  :lol: .

Редактирано от dilkata
Връзка към коментар

Той няма да може да използва отстъпката ти на член на Уиз клуб. Трябва да сте в една обща резервация и двамата.

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой има ли идея дали ще направят проблем, ако отделно от големия салонен багаж, който реално е в размерите на малък салонен в моя случай, прикрепя извън него единичен спален чувал?


Edit:

Другият вариант е да си взема "Priority Boarding". Но резервацията е правена като групова и ще трябва да ъпгрейдна на всички :) Някой има ли идея дали при групова резервация мога да ъпгрейдна само моите условия?

Редактирано от Vanko
Връзка към коментар

Някой има ли идея дали ще направят проблем, ако отделно от големия салонен багаж, който реално е в размерите на малък салонен в моя случай, прикрепя извън него единичен спален чувал?

Edit:

Другият вариант е да си взема "Priority Boarding". Но резервацията е правена като групова и ще трябва да ъпгрейдна на всички :) Някой има ли идея дали при групова резервация мога да ъпгрейдна само моите условия?

Можете да използвате някаква тънка чанта, дори найлонов плик, в който да поместите двете неща.

 

По втория въпрос - не може да закупите приорити само за един от групата.

Връзка към коментар

Т.е., евентуален проблем ще е , ако не са заедно, а две отделни? Тогава го закрепям към раницата и готово :) мерси за бързия отговор, че утре ми е полета

Проблем може да бъде, ако не са заедно и ако надвишават допустимите размери, когато са събрани в едно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Покупки от безмитния магазин не се броят за багаж, така че можеш в тяхната торбичка да прехвърлиш нещо и да събереш чувала в другия багаж.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Покупки от безмитния магазин не се броят за багаж, така че можеш в тяхната торбичка да прехвърлиш нещо и да събереш чувала в другия багаж.

a те не се ли запечатваха в момента на покупката? Дори си спомням, че ми бяха гледали касовия бон на едно от летищата...май в Малмьо беше.

 

Драмата е само излитането от София - на връщане ще имам "Priority boarding".

Редактирано от Vanko
Връзка към коментар

В София не запечатват найлоновите тобри с логото на летището. Доколкото знам само алкохолът или парфюмите се слагат в отделни запечатани прозрачни пликове с бележките вътре.

Редактирано от desislavna
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.