Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Не те разбрах правилно първоначално, за това виси този цитат.

 

И на мен ми смениха датата с такава, която изобщо не ме устройва и ще трябва да си купувам 2 пъти по скъпи билети от Flydubai.

Редактирано от Георги
оправен цитат
Връзка към коментар

Извинявайте, че пиша тук, но за да не отварям чисто нова тема - опитвам се да намеря полет до Порто (еднопосочен) за догадина май, и да речем връщане от Лисабон. Ами за порто не откривам полет без прекачване, действително ли няма....

Връзка към коментар

Защо да не отваряш нова тема?

Няма нищо чудно, че няма директен полет до Порто, то и до Лисабон няма... Общо само 15тина дестинации имат директен полет от София.

Връзка към коментар

От България до Португалия няма директни полети нито с НТ, нито с нормални компании, едно време имаше комбиниран на бгеър София-Лисабон-Мадрид.

Единствено разни чартъри понякога.

И двете държави са доста малки и дори да пуснат, просто няма да е рентабилно за компанията.


Единствено би имало смисъл да пуснат ТАР и да се използват към Ю.Америка, Африка и т.н.

Връзка към коментар

О, благодаря ви много, бях убеден, че до Лисабон има   :swoon:, но сега търсех до лисабон и ...... ужас!

Ще пусна отделна тема със запитване за самолетни билети до порто и от лисабон.

Редактирано от Stanimir_81
Връзка към коментар

Имах резервиран полет с Уиз от Дубай до София на връщане от Филипините на 05.11.2015 г. Кацам от Манила на 03.11. в 21.40 ч. Уиз са ми преместили полета на 03.11. в 20.20 часа, очевидно не мога да го хвана. Следващият полет е на 07.11. Не мога да си позволя 4 дни в Дубай, а и нямам нито ден повече отпуск. Има полет с Flydubai na 04.11., но еднопосочният е по скъп от двупосочен и язък ми за цялата филипинска далавера! Някой да се сеща за някаква алтернатива? Наистина ли не мога да извия ръцете на лилавите да ме доставят в София до 05.11.?

Връзка към коментар

Eloena, вчера като видях променените полети, веднага си помислих ... дано няма никой, чиято връзка от/за Филипините ще е проблемна...

Съжалявам, че се е случило при теб. :(

Предполагам няма начин да промениш датата на връщането от Манила?

Връзка към коментар

Не, няма :( Скоро и те (Cebu pacificair) промениха някакви часове и тогава имаше възможност, но аз не се възползвах, защото ме устройваха и си потвърдих резервацията. А и много щях да си съкратя престоя във Филипините, защото и те нямат полет на 02.11.

Връзка към коментар

Имах резервиран полет с Уиз от Дубай до София на връщане от Филипините на 05.11.2015 г. Кацам от Манила на 03.11. в 21.40 ч. Уиз са ми преместили полета на 03.11. в 20.20 часа, очевидно не мога да го хвана. Следващият полет е на 07.11. Не мога да си позволя 4 дни в Дубай, а и нямам нито ден повече отпуск. Има полет с Flydubai na 04.11., но еднопосочният е по скъп от двупосочен и язък ми за цялата филипинска далавера! Някой да се сеща за някаква алтернатива? Наистина ли не мога да извия ръцете на лилавите да ме доставят в София до 05.11.?

 

Съжалявам да го чуя... Не можеш ли да поискаш от Уиз връщане на сумата и да купиш от Fly Dubai? Не е идеалното, но както и да го въртях в мозъка си, друго не можах да измисля. 

Връзка към коментар

Имах резервиран полет с Уиз от Дубай до София на връщане от Филипините на 05.11.2015 г. Кацам от Манила на 03.11. в 21.40 ч. Уиз са ми преместили полета на 03.11. в 20.20 часа, очевидно не мога да го хвана. Следващият полет е на 07.11. Не мога да си позволя 4 дни в Дубай, а и нямам нито ден повече отпуск. Има полет с Flydubai na 04.11., но еднопосочният е по скъп от двупосочен и язък ми за цялата филипинска далавера! Някой да се сеща за някаква алтернатива? Наистина ли не мога да извия ръцете на лилавите да ме доставят в София до 05.11.?

 

След като Wizz вече нямат полет не виждам как точно ще те върнат в София на 05.11. Единственото, което можеш да направиш в случая, е да си поискаш парите от тях (ще ти ги върнат до стотинка) и да си вземеш по-скъпия полет на FlyDubai. За съжаление по-евтина алтернатива няма, особено за еднопосочен билет. Пробвай поне да разцъкаш стандартните търсачки, може цената да падне с 10-20 евро евентуално.

 

От друга гледна точка така си спестяваш един ден престой + нощувка в Дубай, което ще ти намали разходите.

Wizz имат полет на 5-ти до Букурещ.

 

Да, но е сравнително скъп - и като се добавят разходите Букурещ-София + допълнителната нощувка в Дубай и излиза като цената на FlyDubai директно до София.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Привет eloena, пострадах и аз от промененото разписание, но случва се, горе главата :)

Би трябвало да имаш e-mail от Wizz с 3 опции, една от които е да им се обадиш да те премаршрутизират - безплатно. За твой късмет на 05.11 в 21:55 има полет до Букурещ. Просто им се обади на телефона в e-mail-a и ги помоли да ти сменят връщането да е до Букурещ на 05и. А от там е лесно - или с наземен транспорт или провери за евтин варянт по въздух...

До София няма варянт да те доставят (доста време изгубих в молби, но уви правилата им са такива...).

 

Надявам се помогнах поне малко и приятно във Филипините :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Така мисля да направя. Ако се намери някой да ни вземе от Букурещ посред нощите и успеем сутринта да отидем на работа, това ще е варианта. Полета може и да е сравнително скъп, но Уиз предлагат като опция извозване по алтернативен маршрут, така, че не би трябвало да го плащам. А допълнителната нощувка в Дубай така или иначе съм я планирала и букнала даже. Още две обаче ми идват в повече.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Току що използвах натрупаните си пари от 5% кешбек от буукинг в уиз сметката си.В крайна сметка отиване и връщане до Меминген ще ми струва 21 лева с чекиран багаж.Ноо от Уиз не изневеряват на традициите си и отново са се постарали да оставят горчив привкус на клиентите си - въвели са нови такси за багажа.Чекиран багаж 23кг - 30лв, а чекиран багаж 32кг - 50лв. :(

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.