Прескочи до съдържание

Трансфер от и до летище Чампино


Препоръчани мнения

Привет! 

 

За първи път летим (4-ма възрастни и бебе) до летище Чампино в Рим с Уиз и се чудя дали има по-изгоден начин за стигане до региона на Ватикана от shuttle + градски транспорт от централна гара? Благодаря предварително!

Връзка към коментар

 дали има по-изгоден начин за стигане до региона на Ватикана от shuttle + градски транспорт от централна гара

 

 Магелански пътеводител

 

В твоя случай тази опция те устройва

  • Още по-евтин вариант е с автобус от градския транспорт ATRAL, който преминава при честота от около 40 минути. Билетът се купува от шофьора на цена от 1.20 евро до метро спирка Anagnina, откъдето се качваме в метрото за 1.5 евро или общо 2.7 евро.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

 Магелански пътеводител

 

В твоя случай тази опция те устройва

  • Още по-евтин вариант е с автобус от градския транспорт ATRAL, който преминава при честота от около 40 минути. Билетът се купува от шофьора на цена от 1.20 евро до метро спирка Anagnina, откъдето се качваме в метрото за 1.5 евро или общо 2.7 евро.

 

Тази седмица се върнах от там по този начин - действително е най-евтин начин. Има мисля разписание на автобуса от последната спирка на метрото до летището. И аз бях отседнал до Ватикан. Само като пристигате, да не слезете от автобуса на жп-гарата - слизате на последната спирка на автобуса (метро Анангина). И се оглеждайте в метрото - има доста деца-джебчийки.

Автобуса е точно срещу изхода на пристигащи (пресичайки паркинга)- над предното стъкло ще има надпис Анангина, За всеки куфар ще ви вземат по 1,20 евро (за метрото не се плаща куфар), така че опитайте да вземете по-малко багаж. И без това в Рим е доста горещо сега :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Потвърждавам и аз за  варианта Anagnina (по препоръка от форума). Удобно и евтино е. Разписанието го намерих в сайта на летището и е точно по разписание,  бях го споделила тук. Като излизиш от пристигащи, насреща на паркинга един бял автобус и пише Anagnina. Отива точно на метрото и то на линия А, с която стигаш до Ватикана,вече вие предценете на коя спирка ще слезете.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.