Прескочи до съдържание

Билет до Хонг Конг през октомври


Препоръчани мнения

Имам нужда от малко помощ. Тъй като съм само с телефон, а и следващите десетина дни пътуваме, моля, ударите едно рамо!

Трябва ми билет от София до Хонг Конг с фиксирани дати. Пристигане на 10.10.2015 и отпътуване 17.10 2015. Разполагам с Виза, мастеркарт, маестро. Пътувам по принцип само с ръчен багаж, но този път може на връщане да имам куфар. Много Благодаря предварително!

Поздрави от Гранада!

Връзка към коментар

Има "промо" на Еър Чайна.

Най-евтино е от Стокхолм, обратно в Москва, под 350 евро, но е с два дена по-късно от датите ти.

 

Около тях се движат към 410-20 евро, от Будапеща, обратно в Стокхолм или Виена. Като сложиш пътя дотам (примерно двупосочен до Виена и автобус до Будапеща), пак става сериозно.

 

За Хонк Конг винаги се търси И в хонк-конгски сайт, примерно expedia.com.hk

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Всяка година има 2 панаира в Гуанджоу, Китай, редуващи се в датите между 10-ти и 30-ти.

И винаги по това време са скъпи билетите.

Това, което е писал makf1an e супер изцедена цена, имай предвид, че всеки ден ще скачат.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За съжаление през устройството, с което разполагам в момента не мога да вляза и да си преведа или да разглеждам по- подробно. След 2 дни като се прибера ще търся пак. Иначе- да на изложение, но като придружител. Получих покана - трябва само билет да си купя. Ще видим дали ще успея. Благодаря!

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.