Прескочи до съдържание

Круизи - промоции, Last minute, новини...


Препоръчани мнения

8 дневен круиз МАЛДИВИ на луксозна яхта за 925 GBP

image.png.b921fc0814a2f0c75db44a3c26106273.png

image.png.236057b406d4324eccc2331c3cc44487.png

 

Дати:

image.png.176406599da80c61d39c94d549f01cf7.png

Маршрут:

Day 1: Male
Day 2: South Male Atoll
Day 3: Vaavu Atoll
Days 4, 5, 6: Ari Atoll
Day 7: North Male Atoll
Day 8: Male

 

В цената са включени:

image.png.c0d10c50cc7f219fbd9ca14a4acb326c.png

https://www.voyage-prive.co.uk/fiche-produit/details/312138/b2

 

 

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Аз като един неандерталец в круизите да помоля за помощ - фризьорката ходила лятото на средиземноморски круиз, който тръгва от и свършва в Малта, но чрез туристическа агенция. Как да открия тези круизи за 2020 година и кога и къде да гледам за промоции?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, Алекс каза:

Как да открия тези круизи за 2020 година

Като за всяко съвременно чудо - първо ти трябва свястна търсачка. Ето една:

https://www.cruisefinder.com.au/

 

След като харесаш район/пристанище има графици коя компания с какъв кораб и съответно приблизителни цени (започват от..)

Избираш круиза като маршрут, преглеждаш сайта на самата круизна компания и след това можеш да дебнеш за промоции - било то през самата компания или чрез посредник.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Двуседмичен трансатлантически круиз от Италия до Френски Антили през декември за  €326,75 с включени бакшиши

image.png.3932d8a7908a11f7884537c3fb049c6c.png

Корабът потегля на 7-ми дек. в 17:00ч. , така че за транфер може да се ползва сутрешния полет на Wizz до Ница, който в момента струва 19лв. 

image.png.6bab3422f3c3f59890a3e0c16d1c903e.png

за връщане в Европа може да се ползва например полет FDF-ORY с LEVEL за 129€  (през сайтовете вероятно може да свали още или да се проверят цените на Corsair и AirCaraibes)
image.png.6f18e2b8d4b9083ccdf723aa0aa28b41.png

 

И за прибиране то Париж Към София има полет на 27-ми дек. с Ryan за 86€, знаете през сайтовете как може да се посвали тази цена.

image.png.cf55483f7161e9ca7a211005a7af55e7.png

За връщането има и един по-икономичен вариант без преспиване в Париж, но е доста "на тънко" 

полет на LEVEL на 24-ти дек. който каза  на летище Орли на 25-ти в 11:55

 image.png.c954162593ad688dffd6b1693e23de57.png 

 

и от Орли се придвижваме до Бове, което е постижимо за около 2:30-2:45 мин., за полета на Wizz до София в 16:15 , цена 35€ 

image.png.7241a29a947e44f800c768cb34410f0c.png
 

 

 

  • Харесвам 18
  • Браво 2
Връзка към коментар
На 12.10.2019 г. в 19:49, cck каза:

Като за всяко съвременно чудо - първо ти трябва свястна търсачка. Ето една:

https://www.cruisefinder.com.au/

 

След като харесаш район/пристанище има графици коя компания с какъв кораб и съответно приблизителни цени (започват от..)

Избираш круиза като маршрут, преглеждаш сайта на самата круизна компания и след това можеш да дебнеш за промоции - било то през самата компания или чрез посредник.

Мерси. Ще разгледам. А валутата на сайта има ли как да я сменя?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , Алекс каза:

А валутата на сайта има ли как да я сменя?

Мисля че не. Ето друг справочник, който ползвам (имат и приложение за тел.), в американски долари:

http://www.icruise.com

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 часа, Фичо каза:

Двуседмичен трансатлантически круиз от Италия до Френски Антили през декември за  €326,75 с включени бакшиши=====................. 

 

Това е нашия круиз...Хайде още  някой да се навиe...тъкмо ще си имаме компания. Ние го купихм от нeмците Dreamslines.de - 299 евро, билетите са долу горе такива, както ги писал Фичо. Предимството е вече  фалиралата френска авиакомпания я няма, така, че сте едно рамо напред с цените за връщане, щото ние си имаме двойни билети, едните от които чакат връщане... Прежалих ги да Ви кажа, даже и така да остане пак е добра цената за целия престои. ЕЕее е..е ако ги върнах още по добре, но самия круиз за 14 дни отглеждане, хранене,  лежане, глезене... и всичките му  там ..програми, джакузета, басеини....пък и ще ни разхожда из Европа и чак до Карибите ще ни остави.....пак си заслужава. Била съм на два пъти на круиз, но в Средиземноморието ...и лукс и екскурзии  и почивка, ако искаш...много ми хареса. Надявам се и сега да е така, че времето е даже много повече за мързелувани и почивка. хайде чакаме Ви на шезлонгите на  Сosta Magoca  

 

Връзка към коментар

MSC: 5-Days round-trip Cruise from Italy to CROATIA / MONTENEGRO for €169!

msc-cruise-900x300.jpg

 

Travel dates:

4 – 8 November 2019

Route:

Venice – Split – Kotor – Civitavecchia (Rome)

map1.png map2.png

За повече инфо цък.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Помагайте! Останах в Гуадалупе...немога да се прибера. Не е истина, вече втори билети Pointe a Pitre - Pari , днес цял  следобяд се занимавал с тях. Купих ги през Opodo.com още на 8.10 парите ми са взети от картата. Днес разбирам, че парите са блокирани, там някъде в пространството  и билети нямам, в чата с дамата докато спорим аз  казвам , че парите са преведени, тя не ...и  всъщност нямам билети и аз казах да ми върнат парите тогава. Аз докато пратя разпечатка от банката, тя веднага ми анулирала резервацията...и сега стой та гледай...пак сме без билети...и като отворих едни цени едно чудо...по 200 и нещо на калпак са станали. Open Skies говори ли Ви нещо, щото аз за пръв път я чувам, да не е някой пак пред фалит авиокомпания,  те  на мен все такива ми се лепват. Само там съм намерила 144 евро билет, незнам дали да го купувам, нещо хич не ми се набутва ей така пък....пък и не ми се дават 500евро в LEVEL. 

Връзка към коментар
преди 8 минути , ZORI каза:

Помагайте! Останах в Гуадалупе...немога да се прибера. Не е истина, вече втори билети Pointe a Pitre - Pari , днес цял  следобяд се занимавал с тях. Купих ги през Opodo.com още на 8.10 парите ми са взети от картата. Днес разбирам, че парите са блокирани, там някъде в пространството  и билети нямам, в чата с дамата докато спорим аз  казвам , че парите са преведени, тя не ...и  всъщност нямам билети и аз казах да ми върнат парите тогава. Аз докато пратя разпечатка от банката, тя веднага ми анулирала резервацията...и сега стой та гледай...пак сме без билети...и като отворих едни цени едно чудо...по 200 и нещо на калпак са станали. Open Skies говори ли Ви нещо, щото аз за пръв път я чувам, да не е някой пак пред фалит авиокомпания,  те  на мен все такива ми се лепват. Само там съм намерила 144 евро билет, незнам дали да го купувам, нещо хич не ми се набутва ей така пък....пък и не ми се дават 500евро в LEVEL. 

Ние през февруари пътувахме за Мартиника с билети купени от LEVEL, но на билети пишеше, че се изпълняват от Open Skies. Така че мисля , че няма да имаш проблем с тях.

Връзка към коментар

Ние като пътувахме до Мартиника, билетите ги купих от Iberia, водеше се, че се изпълняват от Оpen Skies, а самолетите бяха на LEVEL. 
Не виждам причина да се притесняваш - те всички са в една група. 

Връзка към коментар
На 15.10.2019 г. в 20:18, ZORI каза:

Не ги бях чувала. Пък и  вече два пъти спънки, не знам къде е причината. До тук ще стават близо 900 евро за еднопосочни билети 

Ние се върнахме с XL Airways France (летят до Орли!) и Bu;garia Air  без смяна на летища!

 

Понт а Питре    Париж

Излитане:

16:30, 22 дек.
 Понт а Питре, Pointe-a-Pitre Le Raizet, Гваделупа, (PTP)

Кацане:

05:45, 23 дек. 
Париж, Париж Шарл дьо Гол, Франция, (CDG) 
 Терминал: 2A

Авиокомпания: XL Airways France | Час: 8h 15min |

 

Ръчен багаж:

1 бр., макс. тегло бр. 5 кг , макс. размер 55x35x25 cm

Регистриран багаж:

1 бр. макс. тегло бр. 23 кг , макс. размер 158 cm

 

 
Връзка към коментар
преди 3 минути , Фичо каза:

Това хубаво, ама те малко нещо фалираха  :wink:

Съжалявам, сигурно някой им е поел многото клиентите до Шарл дьо Гол, иначе  при риска да подаднеш предколедно в задръстване в Париж, значеше междинна нощувка там 😧 

Връзка към коментар

Здравейте, 

първо да кажа че пиша от позицията на пълен аматьор в круизите , а също така и във всякакви други пътешествия. От около месец разглеждаме различни варианти с приятелката ми , като датите които представляват интерес за нас са от края на януари до към началото на март. Бюджета ни е около 4000лв (общо за двама) като при достатъчно добро предложение естествено може да го надхвърлим с още 1000лв без проблем.Отдавна смятах да си пусна тема , но понеже от тема на тема стигнах и до тези с круизите тук реших да попитам какви са разходите, които може да ни излезят. Примерно: 500 евро средно за път, 500 евро круиз , допълнително 10 евро на ден бакшиш. Какви са цените на екскурзиите по островите и всичко което може да пропускам. Също така ще се радвам ,ако видя добри предложения за круизи в топлите страни за споменатия период. Виза за Америка нямам.Основното условие е слънце и топло време.

Благодаря предварително и поздрави! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

@Ivooo33 не съм фен на круизи изобщо или на водно плаване, но съм виждаладоста добри оферти от vandrouki (руската, украинската и белоруската версии - можеш да получаваш имейли за 1вата и 3тата, другата я следя през фейсбук) и като цяло аз напоследък си гледам hacktheflight.net като не е лошо да го разглеждаш през няколко дни - там има офертите на fly4free, пиратите (holidaypirates и другите им версии), както и други сайтове. Предполагам, че не са единствените опции със сигурност, но за тези знам. 🙂 Дано намерите това, което желаете. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 20.10.2019 г. в 14:15, Ivooo33 каза:

Здравейте, 

първо да кажа че пиша от позицията на пълен аматьор в круизите , а също така и във всякакви други пътешествия. От около месец разглеждаме различни варианти с приятелката ми , като датите които представляват интерес за нас са от края на януари до към началото на март. Бюджета ни е около 4000лв (общо за двама) като при достатъчно добро предложение естествено може да го надхвърлим с още 1000лв без проблем.Отдавна смятах да си пусна тема , но понеже от тема на тема стигнах и до тези с круизите тук реших да попитам какви са разходите, които може да ни излезят. Примерно: 500 евро средно за път, 500 евро круиз , допълнително 10 евро на ден бакшиш. Какви са цените на екскурзиите по островите и всичко което може да пропускам. Също така ще се радвам ,ако видя добри предложения за круизи в топлите страни за споменатия период. Виза за Америка нямам.Основното условие е слънце и топло време.

Благодаря предварително и поздрави! 

 

преди 5 часа, darinamarinova каза:

@Ivooo33 не съм фен на круизи изобщо или на водно плаване, но съм виждаладоста добри оферти от vandrouki (руската, украинската и белоруската версии - можеш да получаваш имейли за 1вата и 3тата, другата я следя през фейсбук) и като цяло аз напоследък си гледам hacktheflight.net като не е лошо да го разглеждаш през няколко дни - там има офертите на fly4free, пиратите (holidaypirates и другите им версии), както и други сайтове. Предполагам, че не са единствените опции със сигурност, но за тези знам. 🙂 Дано намерите това, което желаете. 

По-подходящото място за тези въпроси е тук:

Аз ще опитам да отговоря на първия и се надявам по-знаещите да помагат.  🙂

В тази тема е имало немалко промоционални оферти на много по-ниска цена от обявената, така че е добре да се следят сайтовете публикувани в първите няколко страници на тази тема, както и всяко намерено добро предложение да се споделя.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 20.10.2019 г. в 14:15, Ivooo33 каза:

Здравейте, 

първо да кажа че пиша от позицията на пълен аматьор в круизите , а също така и във всякакви други пътешествия. От около месец разглеждаме различни варианти с приятелката ми , като датите които представляват интерес за нас са от края на януари до към началото на март. Бюджета ни е около 4000лв (общо за двама) като при достатъчно добро предложение естествено може да го надхвърлим с още 1000лв без проблем.Отдавна смятах да си пусна тема , но понеже от тема на тема стигнах и до тези с круизите тук реших да попитам какви са разходите, които може да ни излезят. Примерно: 500 евро средно за път, 500 евро круиз , допълнително 10 евро на ден бакшиш. Какви са цените на екскурзиите по островите и всичко което може да пропускам. Също така ще се радвам ,ако видя добри предложения за круизи в топлите страни за споменатия период. Виза за Америка нямам.Основното условие е слънце и топло време.

Благодаря предварително и поздрави! 

Във френската версия на costa често има много добри оферти в последната минута, особено през зимния период

https://www.costacroisieres.fr/

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

15 дневен круиз от Лас Палмас / Гран Канария с посещение на Прайа и Минделу / Кабо Верде за 619 евро на дата 02.12.2019 г.

Екстри: Включени напитки - наливна бира, вино, безалкохолни от бара, такса обслужване, деца до 15 години пътуват безплатно.

 

Маршрут:

image.png.4da866d2d88506303d1cd564c47b23c7.png

     
 

https://www.dreamlines.ru/kruiz/neotrazimyy-kruiz-445778?sc_src=email_371629&sc_lid=29902304&sc_uid=Xyb7H2otRt&sc_llid=6114&sc_customer=ba7360a10ebaf204e134050b96435c7df0be5b37&utm_source=newsletter_dl&utm_medium=email&utm_campaign=RU_20191022&utm_content=n4_button#

 

Голям избор на полети с едно прекачване на цени 120 ..... 150 евро двупосочно в зависимост от избора на нощувки.

image.png.e37222ea939dd03233da967cd0fc570d.png

 

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

Някой ползвал ли е сайта cruisedirect.co.uk  ? В американската версия няма доста от компаниите, които се предлагат там. Особено Maritime voyages . Има доста нестандартни неща, но не знам дали може директно да се пазарува без билдинг адрес в UK.  

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.