Прескочи до съдържание

Круизи - промоции, Last minute, новини...


Препоръчани мнения

  • 3 седмици по-късно ...

Първият круизен оператор обявил фалит покрай пандемичната обстановка е Пулмантур ( собственост на гиганта Роял Карибиън)  :

 

https://www.marketwatch.com/story/royal-caribbeans-spanish-cruise-line-jv-pullmantur-files-for-reorganization-2020-06-22

  • Шок 2
Връзка към коментар
На 7.06.2020 г. в 16:13, Kalina Ivanova каза:

Кой круиз?

Ако е този от последния пост, в линка има информация, че е качен на австрийския сайт на Costa.

20200607_161200.jpg.c146760b5f700886a1eb7c9eb35e7456.jpg

 

 

А какво се прави когато децата са 3? Нямам опит с круиз, но много искам да отидем. Децата са на 12, 10, 7 години. Гледам, че коментирате кораби...би ми било ценно ако препоръчате определени кораби и маршрути.

 

Връзка към коментар
преди 20 минути , Nivea каза:

А какво се прави когато децата са 3? Нямам опит с круиз, но много искам да отидем. Децата са на 12, 10, 7 години. Гледам, че коментирате кораби...би ми било ценно ако препоръчате определени кораби и маршрути.

 

За съжаление не съм експерт по круизите, че имам скромен опит.

Понякога има оферти за фамилни пътувания или такива, в които придружаващите деца пътуват безплатно или се дължат само бордните такси.

Много и различни оферти се пускат.

Съветвам ви, да следите компанията или круизите които ви интересуват. 

Щом намерите нещо, което ви се струва интересно, пускайте запитване. Тук има истински експерти, които ще помогнат.

Успех!

 

Връзка към коментар
На ‎7‎.‎6‎.‎2020‎ г. в 19:23, Фичо каза:

13-дневен  круиз  - Италия, Франция, Испания, Канари, Мароко - през ноември за €379

И MSC!!!! Браво Фичо! Айде дай същото на същата цена след средата на 2021 г. и имаш ГОЛЯМА почерпка от мен. 🤩

 

П.П. С този (MSC Poesia) бях в Балтийско море миналата година. :sun_bespectacled:

Връзка към коментар

Подобен маршрут има и Коста ноември месец.Цената беше паднала в немските сайтове под 500евро на човек с вкл. дневни такси и децата безплатно .

Ако е позволено може да пусна и линк .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , vladimira74 каза:

Подобен маршрут има и Коста ноември месец.Цената беше паднала в немските сайтове под 500евро на човек с вкл. дневни такси и децата безплатно .

Ако е позволено може да пусна и линк .

Пускай! 

@Nivea се интересува за фамилен круиз с деца

Връзка към коментар

Seereisedienst.de i cruise 24.de

Това са сайтовете които следя и цените са най - ниски. На Коста специално таксите са включени и децата са беззплатно.

А относно каюта с три деца, може би трябва първо да пусните запитване в какъв тип каюта ще може да се настаните и ги следи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

 

преди 15 минути , darinamarinova каза:

14-дневен трансатлантически круиз за 369 евро на човек https://vandrouki.ru/2020/14-dnevnaya-transatlantika-za-369e-s-cheloveka-2/

02 април 2022г. ? 

 

На това му викам планиране.

Covid - Last minute ! 

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Да,дано имат късмет и потръгне всичко нормално .Гледам му Live -те в групите ,малко скучно ми се струва.Била съм на Меравиля и като знам какъв неспирен купон е.

Но с тези мерки така ще е ,поне за сега.

   Да видим  Коста как ще стартират.Канселирах един 12 дневен с тях ,но тая надежди за след Нова Година с Диадема -ОАЕ.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
преди 1 час, bonboneva каза:

Круизът  ни с Коста през ноември тази година от Барселона е анулиран. 

Очакваше се. Тази година я отписах. Ще ползвам ваучера през 2021.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Има много атрактивна оферта за първото плаване на MSC Virtousa от Барселона-датата е 21.04.2021 и офертата е двама на цената на един, като цената на вътрешната каюта за 5дни/4 нощувки е 209евро.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 15 минути , bobole4e каза:

Има много атрактивна оферта за първото плаване на MSC Virtousa от Барселона-датата е 21.04.2021 и офертата е двама на цената на един, като цената на вътрешната каюта за 5дни/4 нощувки е 209евро.

От кой сайт е валидна офертата ако се резервира?

Връзка към коментар
преди 4 часа, bobole4e каза:

Има много атрактивна оферта за първото плаване на MSC Virtousa от Барселона-датата е 21.04.2021 и офертата е двама на цената на един, като цената на вътрешната каюта за 5дни/4 нощувки е 209евро.

И аз се интересувам 🙂

Връзка към коментар
На 23.11.2020 г. в 12:01, bobole4e каза:

Има много атрактивна оферта за първото плаване на MSC Virtousa от Барселона-датата е 21.04.2021 и офертата е двама на цената на един, като цената на вътрешната каюта за 5дни/4 нощувки е 209евро.

На сайта на MSC,указаната цена е на човек,а не за двама...Или трябва да се гледа друг сайт?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.