Прескочи до съдържание

Круизи - промоции, Last minute, новини...


Препоръчани мнения

5 нощи в Средиземно море за 329 евро.

Прилична цена за периода и лесен достъп до начално и крайно пристанище.

1377099374_.png.2dc824b11b3c79e506fde38e2ccfb4b5.png

 

 
 
Включени услуги:
Круиз от Бари, Италия до Венеция, Италия на MSC Sinfonia
Включена е такса за хотелско обслужване
Настаняване в резервираната каюта пълен пансион
Квалифицирана грижа за деца
Допълчителни услуги:
Допълнителни услуги (напр. масаж) застраховка за пътуване Лични разходи на борда Услуги по избор:
Тестът за антиген е наличен по всяко време. Цена: 25 €
Крайбрежни екскурзии и пакети за напитки

 

 

DREAMLINES кредит Резервирайте своя круиз сега и получете кредит до 200 евро на кабина! Сумата ще бъде преведена по банковата ви сметка в деня на заминаване, за да можете да започнете пътуването си директно с допълнителни пари във вашия пътен фонд. Важна информация: Застраховката COVID-19 е задължителна за круизи с MSC

 

 

Концепция за хигиена: За летния сезон 2022 г. и зимния сезон 2022/23 г. ваксинацията е задължителна на борда. Моля, имайте предвид, че изискванията за ваксинация може да варират в зависимост от района на пътуване За всички дестинации всички гости, които са получили бустер ваксинация, вече не са длъжни да чакат 14 дни преди качване, дори ако втората доза е изтекла.

 

https://www.dreamlines.de/kreuzfahrt/von-bari-uber-venedig-in-6-tagen-msc-sinfonia-16619034#selectedSail=16619035

 

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

ТОП предложение за тридневен круиз  31 December 2022 – 2 January 2023- 418 евро за двама в каюта с балкон на MSC Magnifica!

 

МАРШРУТ: Genoa (Portofino) – Marseille (Provence) – Barcelona

 

1041757752_.png.673becaa3917c001c7cd5d7ebd4cb707.png

 
Настаняване на пълен пансион (закуска, обяд, следобедно кафе, вечеря, закуски през деня, понякога среднощни закуски). Ще бъде възможно да се използват за безплатни съоръжения на борда. Участие във всички развлекателни дейности, развлекателни програми на борда, музикални шоута, кабаретни танци и програмирани фестивали по време на круиза.
 
1679954652_.png.0e49be34561e000c340b8c2dd7f6734f.png
 
Симулиране на резервация:
943837831_.png.456cd5d5d34a501c39b520685d1238e7.png
 
ВАЖНО:
Обикновено офертите от италианската версия са само за резиденти на ИТАЛИЯ, но днес сайта позволява да се въведе код на България, респ. български телефонен номер.
1907105544_.png.e6351c5e52ca6590c666eee27a9f8fe0.png
 
За резервация влезте от тук.
Късмет! 🙂
 
  • Харесвам 9
  • Браво 2
Връзка към коментар

Здравейте, с компанията търсим круиз между 10-19.09.2022, тръгващ от Маями и с бюджет до 500$ (с таксите). Засега сме се спряли на този https://www.carnival.com/itinerary/4-day-the-bahamas-cruise/miami/sunrise/4-days/baf?abCode=&currency=USD&hideSailingEvents=true&itinportcode=mia&locality=1&military=N&numGuests=2&offerCode=&pastGuest=N&promoCode=&rateCode=&roomType=IS&sailDate=09152022&senior=N&smp=Y

 

Ще се радвам да видя и вашите предложения. 🤩

Връзка към коментар

Понеже Carnival не разрешават лица под 21г. (ако няма някой над 25 в стаята), ще резервираме този https://www.royalcaribbean.com/cruises/itinerary/3-night-bahamas-perfect-day-from-miami-on-freedom/FR03MIA-2714833697?sail-date=2024-04-26&currency=USD&country=USA&dates_maxDate=09%2F30%2F2022&dates_minDate=09%2F01%2F2022

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Днес резервирах 4-дневен круиз с Royal Caribbean за мен, мъжа ми и 3-те деца като по-малките са на 1 и 2.5г, но понеже това е първият круиз за всички нас, имам питания към експертите:

1. Имате ли някакви съвети или тъкности да вземем максимално от това пътуване? 

2. Възползвал ли се е някой от забавачка на кораб и доколко подобни услуги са надеждни?

3. За или против пакет за ресторанти и/или алкохолни напитки? 
Благодаря!

 

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Marusinka каза:

1. Имате ли някакви съвети или тъкности да вземем максимално от това пътуване? 

2. Възползвал ли се е някой от забавачка на кораб и доколко подобни услуги са надеждни?

3. За или против пакет за ресторанти и/или алкохолни напитки? 

Експерт не съм, но имам известен опит, та по същество:

1. Зависи дали единия или двамата ще гледате децата. Може да се редувате да гледате някое шоу в театъра. 

2. Да, забавачките са супер полезни. Отварят ви възможност да идете на бар. Надеждни са си, най често филипинки, а те са повече от подготвени. Връчват ви и радиостанцийка (уоки-токи), да ви търсят ако има въпрос или нужда.

3. Аз не бих взел. Не за друго, а хич не е ясно точно колко ще се възползвате. Т.е. ако има възможност - газ, пък колкото струва, така или иначе бакшиша си е винаги отделно 🙂

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , cck каза:

Експерт не съм, но имам известен опит, та по същество:

1. Зависи дали единия или двамата ще гледате децата. Може да се редувате да гледате някое шоу в театъра. 

2. Да, забавачките са супер полезни. Отварят ви възможност да идете на бар. Надеждни са си, най често филипинки, а те са повече от подготвени. Връчват ви и радиостанцийка (уоки-токи), да ви търсят ако има въпрос или нужда.

3. Аз не бих взел. Не за друго, а хич не е ясно точно колко ще се възползвате. Т.е. ако има възможност - газ, пък колкото струва, така или иначе бакшиша си е винаги отделно 🙂

Мерси много! За алкохолния пакет решихме да не добавяме, защото е над $570 плюс 18% бакшиш. За храната ще изчакаме да видим как е блок масата първо, но има ресторант на Джейми Оливър на борда и ще трябва да се опита 😋

Това с уоки-токито ме успокои. 
Шоутата заслужават ли си?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Marusinka каза:

Шоутата заслужават ли си?

Да, напълно. Професионалисти. И има вечер, в която целият персонал прави спектакъл на много високо ниво. Разбрах, че при подбора им, голямо значение има наличието на талант в сферата на изкуството. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Marusinka каза:

За храната ще изчакаме да видим как е блок масата първо, но има ресторант на Джейми Оливър на борда и ще трябва да се опита 😋

Това с уоки-токито ме успокои. 
Шоутата заслужават ли си?

За мъниците - бебешките пюрета има дори и на борда, но си вземете. А блок масите…. То по време на круиз все се яде от сутрин до мрак, т.е. с Роял очаквай, че тази част е много на ниво.

Шоутата - о, да! Ентертеймънта на американските круизи си заслужава - стендъп комедии, театър, музикални вечери… абе има в зависимост от кораба има винаги какво да се види.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 40 минути , cck каза:

За мъниците - бебешките пюрета има дори и на борда, но си вземете. А блок масите…. То по време на круиз все се яде от сутрин до мрак, т.е. с Роял очаквай, че тази част е много на ниво.

Шоутата - о, да! Ентертеймънта на американските круизи си заслужава - стендъп комедии, театър, музикални вечери… абе има в зависимост от кораба има винаги какво да се види.

A някакви съвети относно резервации за вечеря или ползване на водните пързалки, спа, фитнес и т.н? Предпологам, че трябва да има някакъв финт с толкова много хора на един кораб.

Връзка към коментар
Здравко Ангел
преди 25 минути , Marusinka каза:

A някакви съвети относно резервации за вечеря или ползване на водните пързалки, спа, фитнес и т.н? Предпологам, че трябва да има някакъв финт с толкова много хора на един кораб.

Мога да ти дам съвет за фитнеса, ние винаги ходим между 18.30 и 20.00. Това е времето, в което първата смяна е на вечеря, а втората в театъра за представление, затова във фитнеса сме между 5-10 човека.  Но пък ние никога не ходим на официалните вечери, а хапваме на self service. Друг момент, в който няма много хора е след 21.00 часа, когато нещата се обръщат - втората смяна вечеря, а първата гледа спектакъла. Сутрин е голям кошмар във фитнеса.

За пързалките зависи на какви пасажери ще попаднете, нашите си седяха празни почти през цялото време, ама на целия кораб имаше не повече от 10 деца.

Спа процедурите обикновено са платени, така че там си си по график.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 44 минути , Marusinka каза:

съвети относно резервации за вечеря

В общия ресторант си имате час от-до, съответно маса. Щом сте с деца по-вероятно е да сте с други семейства на съседна маса, т.е. гледат да концентрират джангъра 🙂

Отделно има фууд корнери на много места, това за което @Здравко Ангел обясни.

За ресторанта на Оливър обаче си резервирайте от първия ден и то бих посъветвал за по-нетрадиционен час - примерно обяд, ако е отворено.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Marusinka каза:

A някакви съвети относно резервации за вечеря или ползване на водните пързалки, спа, фитнес и т.н? Предпологам, че трябва да има някакъв финт с толкова много хора на един кораб.

Аз ходех на официалните вечери, напълно ме задоволяваха. В тематичните ресторанти  не съм запазвала място. Но за шоуто на лед е добре по- рано да се купи билет.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Барселона - Барбадос 08.11 -20.11  , 12 дни от 470€ ( за вътрешна кабина) с  Royal Caribbean Rapsody of the Seas  :

 

https://travel-dealz.eu/book/cruises/#/modul/cruise/833727?&ref=Touristikboerse&ibo=A-28965-1&la=en&strCookieHash=5794.1649157921.dzJmf2yx

 

Included:

  • Cruise in the booked cabin category
  • Captain´s cocktail party and gala dinner
  • Full board accommodation (surcharge for specialty restaurants)
  • Ice water at all bars and at the restaurant
  • In-house lemonade (only at the buffet restaurant), ice tea, coffee and tea with meals
  • Use of the free onboard facilities
  • Entertainment programs and events on board
  • German-speaking guest service
  • Luggage transport upon embarkation and disembarkation
  • Childcare from 3-17 years
  • Continental breakfast in the cabin
  • All taxes, fees and fuel surcharges


Not included:

  • Arrival and departure, transfers
  • Personal expenses, e.g. beverages, shore excursions, wellness
  • Service charge on board: for all bills for drinks and beauty treatments your onboard account will automatically be charged a service fee to the amount of 18%
  • Gratuities on board (14,50-17,50 USD per person / day - see further information below)
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Здравейте! Въпрос към по- често пътуващите На 18 юни тръгваме  на седемдневен  круиз от Генуа. Впътническите ни документи пише, че в 12.00 започва чекирането  ни и приключва в 13.00 часа. А самият кораб напуска пристанището в 18.00 часа. Проблем ли е ще качването ни на борда, ако закъснеем  с 1- 2 часа?  

Връзка към коментар

Гледам предложенията за позициониращи круизи на MSC Seaside от Генуа:

 

1/  17 нощувки до Гваделупа 

 

image.png.47fe1e7a9f131b24e68f42b181fd6f50.png

 

2/ 23 нощувки до Мартиника

 

image.png.89dcf1ab8ed30a9eacaefabf0a3420e9.png

 

Някакви идеи как и къде да ги търся, за да сваля още цената? И следващ въпрос, не по значение, какво да търся като обратен полет до Европа в средата на декември? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Крайната цена с таксите ще я разберете чак при заявката за резервиране. Тия по-горе всичките са без.

 

За полети от Мартиника и Гваделуоа търси нещо към Франция.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Lindt каза:

И следващ въпрос, не по значение, какво да търся като обратен полет до Европа в средата на декември? 

Aircaraibes и Corsair летят до/от Френските Антили от/до Орли.
Също и Airfrance, разбира се.
Преди Level излизаха с добри цени, но уви, с пандемията спряха полетите до там ...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , Фил каза:

Aircaraibes и Corsair летят до/от Френските Антили от/до Орли.
Също и Airfrance, разбира се.
Преди Level излизаха с добри цени, но уви, с пандемията спряха полетите ...

Да, излизат около 450 евро в посока или  548 евро двупосочните. Другото, което би ми свършило работа, е полет от Сейнт Лучия, но там пък съвсем не знам с коя компания и докъде да търся.  

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.