Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Плиска или Преслав няма да отвори повече?

Нали този менажираш се от Swissport e Vitosha Aspire, та той няма и тоалетна вътре?

 

Огромни реновации, ще станем направо летище за показ.

 

И най-важно как ще се обслужват пътниците за вътрешните полети на България Еър влезли в бизнес салон, че групировката от Варна не харесва това?

Връзка към коментар
преди 4 часа, Фил каза:

Кой?

Мисля, че Преслав

преди 3 часа, stanimir каза:

Най-сетне ! Като има салони все се изкушавам да мина да хапна нещо , въпреки че нямам нужда.

 

Последната година  избора беше Бейк ролс, суха паста Ато и от онея малките триъгълни сандвичи. От тях бех взел един, седя 4 дни на топло в раницата и не се беше развалил.

преди 2 часа, agenta каза:

Плиска или Преслав няма да отвори повече?

Нали този менажираш се от Swissport e Vitosha Aspire, та той няма и тоалетна вътре?

 

Огромни реновации, ще станем направо летище за показ.

 

И най-важно как ще се обслужват пътниците за вътрешните полети на България Еър влезли в бизнес салон, че групировката от Варна не харесва това?

Тоалетна - в общата зона. Собственика на авиокомпанията е и съсобственик на компанията оперираща останалия салон. Там разлика няма - с ескорт

Връзка към коментар
преди 16 часа, adreno каза:

 приоритетно ще се обслужват бизнес класа пътници.

Останаха ли някакви полети, предлагащи бизнес класа, на летище София? Може би само Луфтханза и турски авиолинии?

Връзка към коментар
преди 13 часа, agenta каза:

Плиска или Преслав няма да отвори повече?

Нали този менажираш се от Swissport e Vitosha Aspire, та той няма и тоалетна вътре?

 

Огромни реновации, ще станем направо летище за показ.

 

И най-важно как ще се обслужват пътниците за вътрешните полети на България Еър влезли в бизнес салон, че групировката от Варна не харесва това?

За момента не се предвижда да отваря някой от салоните,добрата новина е ,че салона на Суиспорт Aspire Витоша ще се премести на мястото на салон Преслав

Ще има голяма реорганизация на Т2 ,ще затварят магазини и преграждат зони за ремонти,за да направят новите търговски зони 

С няколко думи,очаквайте няколко месеца “панаир” в зоната за изчакване на полетите

  • Харесвам 9
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, pr284 каза:

Останаха ли някакви полети, предлагащи бизнес класа, на летище София? Може би само Луфтханза и турски авиолинии?

LH, FB, OS, TK, QR, A3, AF, LO, FZ, RO, BA

преди 2 часа, Branko каза:

За момента не се предвижда да отваря някой от салоните,добрата новина е ,че салона на Суиспорт Aspire Витоша ще се премести на мястото на салон Преслав

Ще има голяма реорганизация на Т2 ,ще затварят магазини и преграждат зони за ремонти,за да направят новите търговски зони 

С няколко думи,очаквайте няколко месеца “панаир” в зоната за изчакване на полетите

Тоест на мястото на Плиска ще правят терасата?

Връзка към коментар

Сайта на летището съвсем се е скапал. Липсва информация за полетите след 00:00ч тази нощ.

П.П.

Услугата fast track на Т2 май вече не е налична. Така ми казаха преди няколко дни, като се опитах да я ползвам. Пак тогава влязох в салон Витоша с Дайнърс. Намам идея защо веднъж може, веднъж отказват.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , iMari каза:

Услугата fast track на Т2 май вече не е налична.

В сайта на мастъркард също са писали, че временно няма да е налична услугата: https://www.mastercard.bg/bg-bg/personal/offers-and-promotions/premium-offers/fast-track.html


Писали и за салоните, но за сега нищо конкретно. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 31 минути , iMari каза:

Сайта на летището съвсем се е скапал. Липсва информация за полетите след 00:00ч тази нощ

Пак е по-добре от сайта на Станстед, където пише да проверим в авиокомпанията за кацащите и излитащи.

Аз си проверявам в Flyradar 24.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 12.06.2022 г. в 8:47, yordanov каза:

В сайта на мастъркард също са писали, че временно няма да е налична услугата: https://www.mastercard.bg/bg-bg/personal/offers-and-promotions/premium-offers/fast-track.html


Писали и за салоните, но за сега нищо конкретно. 

Уникални са просто, а какво ще правим с Премиум Mastercard® от съответната банка в страната, тоест тя в момента няма нищо от допълнителните и услуги - нито Fast track, нито неограничено използване на салоните Плиска и Преслав.

 

Вместо да направят така, че да съобщят, че докато трае този процес ще може да се влиза с нея във Витоша Aspire, те си решават генерално проблема. Отново нещо валидно из нашите ширини - има човек, има проблем, няма човек, няма проблем. :D :D :D

  • Замислям се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, agenta каза:

Уникални са просто, а какво ще правим с Премиум Mastercard® от съответната банка в страната, тоест тя в момента няма нищо от допълнителните и услуги - нито Fast track, нито неограничено използване на салоните Плиска и Преслав.

 

Вместо да направят така, че да съобщят, че докато трае този процес ще може да се влиза с нея във Витоша Aspire, те си решават генерално проблема. Отново нещо валидно из нашите ширини - има човек, има проблем, няма човек, няма проблем. 😄 😄 😄

Не виждам друг избор освен да си спестя по 50 кинта от догодина от златната карта.

Реално я ползвам само за това ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

Някой засичал ли е машинките за паспортен контрол на Т1 работещи? 

21-29.05, като летях за Лондон и в двете посоки минах през тях.

 

Грешката е моя.....пиша глупости и аз 😄 от Т2 летях

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

Някой засичал ли е машинките за паспортен контрол на Т1 работещи? 

Няколко пъти, но е късмет. Особено е ценно, като пристигаш от емигрантска дестинация с пълен самолет с по-тъмни сънародници и всички са с лк.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, agenta каза:

Уникални са просто, а какво ще правим с Премиум Mastercard® от съответната банка в страната, тоест тя в момента няма нищо от допълнителните и услуги - нито Fast track, нито неограничено използване на салоните Плиска и Преслав.

 

Вместо да направят така, че да съобщят, че докато трае този процес ще може да се влиза с нея във Витоша Aspire, те си решават генерално проблема. Отново нещо валидно из нашите ширини - има човек, има проблем, няма човек, няма проблем. 😄 😄 😄

Mastercard world debit на цкб винаги е важала и за Aspire и е без такса :)))) 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 17 минути , Jorro каза:

Mastercard world debit на цкб винаги е важала и за Aspire и е без такса :)))) 

Ако е сигурно това е добра оферта,въпреки че в сайта им не фигурира Aspire.

  • Допълнителни привилегии на летищата в София и Виена- за притежателите на World Debit Mastercard® от ЦКБ и един техен придружител е осигурен безплатен достъп до бизнес салоните Плиска и Преслав на Летище София и Sky Lounge и Jet Lounge във Виена*, независимо от това с коя авиокомпания пътувате;

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, iMari каза:

Някой засичал ли е машинките за паспортен контрол на Т1 работещи? 

Март месец минах през такава, а май месец като пристигнахме в началото не работеха, но малко след това дойде служителка и ги пуснаха.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 23 часа, agenta каза:

Уникални са просто, а какво ще правим с Премиум Mastercard® от съответната банка в страната, тоест тя в момента няма нищо от допълнителните и услуги - нито Fast track, нито неограничено използване на салоните Плиска и Преслав.

 

Вместо да направят така, че да съобщят, че докато трае този процес ще може да се влиза с нея във Витоша Aspire, те си решават генерално проблема. Отново нещо валидно из нашите ширини - има човек, има проблем, няма човек, няма проблем. 😄 😄 😄

Аз бях на Т2 в събота - Преслав и Плиска са затворени за ремонт. ПО неофициални данни още седмица.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 минути , pepsii каза:

Аз бях на Т2 в събота - Преслав и Плиска са затворени за ремонт. ПО неофициални данни още седмица.

 

Това е обнадеждаващо, дано е само още седмица. ;)

Връзка към коментар
преди 8 часа, Branko каза:

Ако е сигурно това е добра оферта,въпреки че в сайта им не фигурира Aspire.

  • Допълнителни привилегии на летищата в София и Виена- за притежателите на World Debit Mastercard® от ЦКБ и един техен придружител е осигурен безплатен достъп до бизнес салоните Плиска и Преслав на Летище София и Sky Lounge и Jet Lounge във Виена*, независимо от това с коя авиокомпания пътувате;

Освен, ако няма промяна може. Мога да ти кажа със сигурност следващия месец като летя от Т2, че до тогава всичко ми е от Т1.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Lyubina каза:

ОТ два месеца се каня да си закрия кредитната карта към CCB (т.нар. ко-брандирана), че ми е писнАло от тях. 

Сега ще ме разубеждавате ли 😉 

Но всъщност не, тя май е Visa.

 

 

Кобрандираната VISA дава достъп до Витоша/Aspire(+Варна и Бургас), но без придружител.

 

преди 16 часа, iMari каза:

Между другото Aspire вече не излиза в приложението на Дайнърс.

Че кога го е имало с Дайнърс?

Връзка към коментар
преди 13 часа, Lyubina каза:

ОТ два месеца се каня да си закрия кредитната карта към CCB (т.нар. ко-брандирана), че ми е писнАло от тях. 

Сега ще ме разубеждавате ли 😉 

Но всъщност не, тя май е Visa.

На Т2 пейките във фоайето още ли са с премахнати през един столове,заради Ковид дистанцията. Питам ,защото тези дни имам пристигане с късен полет, и ако закъснее дори 20 мин. си изтървам последния влак за провинцията и трябва да спя на летището.

Връзка към коментар
преди 4 часа, adreno каза:

Че кога го е имало с Дайнърс?

На така поставен въпрос отговорът е: че кога го е нямало:

1276866704_Screenshot_2022-06-15-07-26-04-069_com_dci.WebAppTest2.jpg.b8b2b8c14ebbb7bc1cb05eea1a0c1327.jpg

Поне при мен салонът си излиза все още. Тази година съм бил 2 пъти ...

  • Харесвам 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.