Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Преди 1 час, Alexander каза:

Съшият и потвърди, че са махнали терминалите на MC скоро и няма гаранция, че ще е безплатно.

Това съм го пропуснал, но ако махнат терминалите на MC къде ще маркират всички MC които се позлват като основен вход?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Alexander каза:

За нея ми е ясно, питах с evolve дали може да се влезе 

Сашо септември месец влезнахме двама души с една карта на терминал 2 с  evolve и нямаше никакви проблеми, но преди 15 дена пак опитахме да влезем двама казах изрично на дамата да ми таксува мастар карт не даинърс и след 4дена получих честитка от даинърс че са ми взели25Е за единият гост от даинърс картата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Jorro каза:

Това съм го пропуснал, но ако махнат терминалите на MC къде ще маркират всички MC които се позлват като основен вход?

На Lounge Key системата 

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Опашката на Т1 за проверка стигна до другия край на залата пред бюрата за чекиране.

работи само единия вход!

сигурно е заради ковид, положението на луната или кой знае какво още 

 

 

  • Харесвам 1
  • Шок 8
  • Смея се 2
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
преди 18 минути , stanimir каза:

А каква е конкуренцията ? То в Източна Европа ...

В първия момент и аз това си помислих, но летищата в Полша( Варшава Шопен, Краков, Гданск) също са в Източна Европа, а според мен са доста по представителни и комфортни от нашето. Всъщност не знаем какви са критериите. 🙂 Тоалетната за ексхибиционисти и воайори може да се е видяла на оценяващите изключително иновативна и зачитаща правата на различните. 😀

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Може би си права , бил съм на всички изброени в Полша, но просто не ми е останал ярък спомен , освен за едни полякини които направо си взеха цялата бутилка водка при тях на масата в бизнес салона 🙂

 

Надявам се скоро тук да не затворят Терминал 1.

Аз го харесвам.Едва преди година случайно се загледах в архитектурните детайли и го намирам за наистина красива сграда.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 9 часа, tch каза:

Две ремонтирани тоалетни и две нови заведения е достатъчно за топ 5 в Източна Европа.....Ако си платиш достатъчно

 

https://www.worldairportawards.com/best-airports-2023-by-global-region/

 

image.png.a5f756cbff79a4e4745331417083a503.png

Ха!  Аз ли не съм добре с географията или правилите класацията? Откога Кишинев е в централна Азия, а Тбилиси, Батуми и Кутаиси - в източна Европа??
Да, Грузия е в източна Европа поначало, макар че когато се говори за източна Европа чертата я теглят през Черно море, а не оттатък Каспийско.
Т.е., имам си едно наум колко ще е вярна тази класация. Лично мнение.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, iaia_mama каза:

когато се говори за източна Европа чертата я теглят през Черно море, а не оттатък Каспийско.

Всеки слага чертата, където му оттърва. Важното е да се издигнем в очите на слепите. за да се види колко сме велики и естествено да приберем ( оправдаем ) едни кинти. 

Връзка към коментар

Направиха ми забележка,че не трябвало да се промушвам под лентите,които заграждат пътеката към проверка на бордна карта и документи на Т2 преди ескалатора. Имало камери в началото.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да попитам за мнение - предвид, че не може да се ползва бизнес салона за вътрешни полети, включително и за свързващи полети от чужбина с крайна точка Варна/Бургас, има ли според вас някакъв механизъм, с който мога да побутна летището да намери някакво решение на проблема? Мислех си за жалба в КЗП за непредоставена услуга, но не знам дали ще има изобщо някакъв ефект. Летим по вътрешни линии супер често и това със салона почва вече много да ме дразни, особено защото в отсека за излитане до Бургас/ Варна няма даже тоалетна, да не говорим за каквото и да е друго.

Приемам съвети всякакви. 

Връзка към коментар
преди 16 минути , water каза:

Искам да попитам за мнение - предвид, че не може да се ползва бизнес салона за вътрешни полети, включително и за свързващи полети от чужбина с крайна точка Варна/Бургас, има ли според вас някакъв механизъм, с който мога да побутна летището да намери някакво решение на проблема? Мислех си за жалба в КЗП за непредоставена услуга, но не знам дали ще има изобщо някакъв ефект. Летим по вътрешни линии супер често и това със салона почва вече много да ме дразни, особено защото в отсека за излитане до Бургас/ Варна няма даже тоалетна, да не говорим за каквото и да е друго.

Приемам съвети всякакви. 

Това е по нареждане на Гранична полиция. По скоро жалбата трябва да бъде отправена до Министъра на вътрешните работи - Иван Демерджиев - priemna@mvr.bg -  с копие до Началника на Главна Дирекция "Гранична полиция" - Росица Димитрова - nsgp@mvr.bg

 

https://www.mvr.bg/министерството/за-министерството-на-вътрешните-работи/предложения-и-сигнали - Предложения и сигнали, разглеждани по реда на глава осма от АПК 

 

Министър Иван Демерджиев със специален e-mail за сигнали - 1. https://www.mvr.bg/министерството/за-министерството-на-вътрешните-работи/контакти и 2.https://www.mvr.bg/docs/default-source/default-document-library/сигнали-мвр.pdf?sfvrsn=50d207c0_0

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , water каза:

Искам да попитам за мнение - предвид, че не може да се ползва бизнес салона за вътрешни полети, включително и за свързващи полети от чужбина с крайна точка Варна/Бургас, има ли според вас някакъв механизъм, с който мога да побутна летището да намери някакво решение на проблема? Мислех си за жалба в КЗП за непредоставена услуга, но не знам дали ще има изобщо някакъв ефект. Летим по вътрешни линии супер често и това със салона почва вече много да ме дразни, особено защото в отсека за излитане до Бургас/ Варна няма даже тоалетна, да не говорим за каквото и да е друго.

Приемам съвети всякакви. 

Аз също съм се замислял, тъй като на летищата във Варна и Бургас няма отделни терминали/гейтове за вътрешни полети и там явно има как да се смеси потокът вътрешни/международни пътници без това да е проблем за гранична полиция. Лятото и двете летища са натоварени и с не малко пътници, та не знам каква точно им е драмата в София.

Връзка към коментар

Видях, че мога да им пиша (на МВР и Гранична полиция) и през системата за електронно връчване, което мисля и да направя сега. Ако някой друг иска а се включи, супер. Ако не, ще пиша има ли развитие

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 48 минути , water каза:

Видях, че мога да им пиша (на МВР и Гранична полиция) и през системата за електронно връчване, което мисля и да направя сега. Ако някой друг иска а се включи, супер. Ако не, ще пиша има ли развитие

Аз ще се включа и утре ще им пиша през системата за ел.връчване. Ако искате да обсъдим текста!?

Връзка към коментар
преди 8 минути , vl_stamboliev каза:

Аз ще се включа и утре ще им пиша през системата за ел.връчване. Ако искате да обсъдим текста!?

Аз съм "ЗА", да се обсъди някакъв текст, който ги пита хубаво как Гранична полиция може да го прави в Бургас и Варна, как го правеше до преди време в София и какво стана сега, че не може......

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.