Прескочи до съдържание

Питане


Радослав

Препоръчани мнения

При разни регистрации за хотели или трансфери за предстоящото ми пътуване към Филипини съм си дал някъде телефонният номер. Тази сутрин са ми звъняли три пъти от номер +637020888. Подозирам, че е някакъв опит за измама, може би означава "обади се импулсният ми телефон" Някой друг да е получавал подобно обаждане?

Връзка към коментар

Ами щом си го дал, не допускаш ли, че може да е накой, на когото си го дал? Ако вдигнеш няма как да те прецакат, чакай ги да звъннат пак или звънни от скайп.

Връзка към коментар

При разни регистрации за хотели или трансфери за предстоящото ми пътуване към Филипини съм си дал някъде телефонният номер. Тази сутрин са ми звъняли три пъти от номер +637020888. Подозирам, че е някакъв опит за измама, може би означава "обади се импулсният ми телефон" Някой друг да е получавал подобно обаждане?

 

Boracay Socorro Beach Resort No Category - Поиск туров

www.turpoisk.ru › ... › Филиппины › Боракай о.
  •  
Translate this page

Очень беспокоит обстановка на о.Боракай! Летим 20 ноября. По ... Сегодня был звонок с номера +637020888, говорили на английском языке о моей. 

 

Не можах повече да го отворя - тоест вероятно е мнение във форум, но дано съм помогнала...

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Ами щом си го дал, не допускаш ли, че може да е накой, на когото си го дал? Ако вдигнеш няма как да те прецакат, чакай ги да звъннат пак или звънни от скайп.

 

Аз съм мнителен и по скоро подозирам, че телефонният ми номер е попаднал в някой недобросъвестем търговец или измамник. Иначе ако пак звъннат, ще ги чуя и ще докладвам.

Иначе Rainy и аз го търсих през нета телефонният номер, и попаднах на рускинята с позвъняване от същият номер, и коментара на друг, който казва, че е измама.

Връзка към коментар

Имат ти и имейл. Ако им е толкова важно ще те намерят по тоя канал. Аз много често давам фалшиви телефонни номера при резервация на нощувки, първо че не ми се чете целия им ситен шрифт дали няма да почнат да ме спамват, второ че ако имат да ми кажат нещо свързано с резервацията предпочитам да е в писмен вид. 

 

Само при самолетни оставям истинския, че там ако има промяна в последния момент е добре да може да се свържат с мен. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм мнителен и по скоро подозирам, че телефонният ми номер е попаднал в някой недобросъвестем търговец или измамник. Иначе ако пак звъннат, ще ги чуя и ще докладвам.

Иначе Rainy и аз го търсих през нета телефонният номер, и попаднах на рускинята с позвъняване от същият номер, и коментара на друг, който казва, че е измама.

 

Мнителността е и моя черта :) Понякога, обаче, има и съвестни хора да не повярваш ;) Има хотели, които могат да звъннат за проблем... Просто вдигни телефона, от първото изречение веднага си личи. Успех.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.