Прескочи до съдържание

Самолетен билет София - Бангкок - София през ноември


Препоръчани мнения

Здравейте отдавна ми се иска да планувам подобна екскурзия, надявам се да не е вече късно. Билета трябва да е от средата на ноември до началото на декември. Чаках евентуално някакви промоции на катарците, на много места четох че септември излизали нови промоции но... за момента това аз намерих е с две прекачвания за 470евро Etihad Airways.

Връзка към коментар

Цена под 500 евро е приемлива, въпреки допълнителното прекачване предполагам в Белград. Метни едно око на катарците и турците, прецени как са прекачванията, може пък някоя компания да си заслужава повече...но тези 470 евро са изключително добра отправна точка и според мен също взимай. 

Връзка към коментар

Проблема е че тази цена вече я няма. Малко се покачиха. Проблема ми е че със самолет съм пътувал само веднъж, и тези прекачвания малко ме притесняват. Примерно 45 минути транзит в Атина или час и 30 на FCO РИМ. Ако се опитам да избягам от тези къси транзити вече отивам на 5-7 часа по други летища. И всичко е с 2 прекачвания . 

Или за 540 с aeroflot с едно прекачване 14 часа полет

Редактирано от Neo Boss
Връзка към коментар

https://booking.etihad.com/SSW2010/EYEY/webqtrip.html?execution=e1s1

 

480 EUR с Ethihad .с врътките през румбовците около 450 излиза .За престоя в Белград идея си нямам .

тези ,които са летяли могат да споделят опит ,за начинаещите в тази дестинация !

Връзка към коментар

аз точно тях гледам... за 11 ноември все още има на 250еuro  за 14h и 16h полет. Но транзита в атина е само 44минути и във AUH 75 минути , и незнам дали са достатъно. Общо 490euro . Връщането е с голям престой 7 часа , но няма друг вариент от Ethihad.

тези промоционални не ми се виждат добре малко по евтино ще излезе и само банкок-стокхолм е 36 часа 

Връзка към коментар

Виж това- 459 евро през cheaptickets.de. Няма много къси прекачвания освен едно в Абу даби, но ако стане гаф, Етихад са длъжни да Ви качат на следващия полет. По-кофти е нощното преспиване на летището на връщане. Ако гониш цена - това е варианта за сега. Катарците също имат лека промоция, но са около 600 евро. Ако не бързаш - от Италия (Рим, Болоня и Милано са най-удобни за връзка от БГ) постоянно има много приятни промоции, но трябва да следиш "традиционните" сайтове с оферти...

 

Sofia - Bangkok, Economy Klasse

Hinflug: Do., 19. November 2015, Rückflug: Do., 3. Dezember 2015, 1 Erwachsener

Do., 19. November 2015

   16:05 Sofia, SOF, Bulgarien 16:00 Belgrad, BEG, Serbien 0h 55m EY5999 

   23:15 Belgrad, BEG, Serbien 07:30 (20/11) Abu Dhabi (Flughafen Abu Dhabi), AUH, Vereinigte Arabische Emirate 5h 15m EY5994  

  08:45 Abu Dhabi (Flughafen Abu Dhabi), AUH, Vereinigte Arabische Emirate 18:00 Bangkok (Suvarnabhumi Intl. Apt.), BKK, Thailand 6h 15m EY408

Do., 3. Dezember 2015

  20:10 Bangkok (Suvarnabhumi Intl. Apt.), BKK, Thailand 00:10 (04/12) Abu Dhabi (Flughafen Abu Dhabi), AUH, Vereinigte Arabische Emirate 7h 00m EY401 
  08:20 Abu Dhabi (Flughafen Abu Dhabi), AUH, Vereinigte Arabische Emirate 11:20 Belgrad, BEG, Serbien 6h 00m EY5995  
  13:20 Belgrad, BEG, Serbien 15:15 Sofia, SOF, Bulgarien 0h 55m EY5998 Flugdauer:24h 05m
Редактирано от stan4d
Връзка към коментар

В крайна сметка взех за 420euro полет на aeroflot 

Sofia(SOF) Departure 13:25

11/11/2015 Moscow Sheremetyevo(SVO)Arrival 17:40

Moscow Sheremetyevo(SVO)Departure 19:40

12/11/2015 Bangkok Suvarnabhumi Intl. Apt.(BKK) Arrival 08:30 

 

връщането е същото :) като последния полет е с боинг 777

@благодаря на всички 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само сега забелязах един проблем някой ако може да да помогне. Билета го поръчах от www.jetcost>>>>>>>budgetair.pt

класа на билета е econom/n като от сайта на aeroflot дават че всички економи клас билети имат право на 23кг чекиран билет.

но на електрония билет който получих на имейла ми пише че багажа ми е само 1PC 

което е 1PC: your luggage allowance is 1 piece of hold baggage 

 

прецакан ли съм , и какво мога да направя по въпроса. Престоя там ми е от 12 до 8 декември малко ме съмнява че ще се побера в един ръчен багаж.

Редактирано от Георги
моля без цинизми
Връзка към коментар

https://www.checkmytrip.com/cmt/apf/cmtng/index?LANGUAGE=GB&SITE=NCMTNCMT#cmtng/home

 

ей тука може да си провериш резервацията .то май и в сайта на aeroflot може :) 

все си мисля ,че в сайта поне пише ,че всички билети са с включен багаж до 23 кг и ръчен до 10 .

 

Не знам в твоя случай как е .

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.