Прескочи до съдържание

Милано - София на 15.02.2016


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

На 15.02 кацам от Сао Пауло в Милано (Малпенса) и търся полет до София след 13:00ч. 

Не намирам нито един полет за същия ден, който да се обслужва по тази линия. Нямам претенции от кое летище около Милано ще е връзката за София.

Ще се радвам, ако някой успее да намери нещо. :) С един брой чекиран багаж ще съм.

Връзка към коментар

Здрасти, има полет с българияеър на 15.02 от Малпенса и на 16.02 сутринта с уизеър от Бергамо.

Редактирано от vl_stamboliev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здрасти, има полет с българияеър на 15.02 от Малпенса и на 16.02 сутринта с уизеър от Бергамо.

Здрасти, Владо! Има на 15.02, но са ранни и ги изпускам. Търся нещо около 15:00ч на 15.02 или по-късно, но за същия ден. 

Идеята ми е да не оставам в Милано вечерта и да хващам полет на следващия ден. :)

Връзка към коментар
 

Имам предвид този на бгеър. Не е директен, но е за същия ден.

 

14:15

Malpensa
23:55
Sofia
Total duration 08h40m , 1 stop
Brussels Airlines (SN3158)
Bulgaria Air (FB408)
 
Други не откривам. Някои друг ако може да помогне.
Редактирано от vl_stamboliev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Голям проблем, понеже ще съм с багаж. Няма да има време да го чекирам за следващия полет. Предвид факта, че предходният полет ще е дълъг и има голям риск от закъснение на полета..

Връзка към коментар

в колко кацаш на Малпенса?

от Бергамо има Ryan 15:45 за Бари, а в 21:15 има Wizz от Бари за София

(щеше да е удобно ако имаше полет в същия ден от Болоня, но няма, с бърз влак щеше да стигнеш бързо и евтино от Милано)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В 12:50 по обяд. 

Опцията с Раян не знам дали е добра, че трябва да плащам и за чекиран багаж на още два полета. Трябва да се направят едни сметки дали е по-изгодно да летя на другия ден и да платя нощувка или да плащам за чекиран багаж на два полета. :)

Връзка към коментар

На другия ден полета с Уиз е почти без пари.

Има и полет с Алиталия в 13:00 но от Линате за 105 евро (ПП Видях, че ти е късно. Други полети няма, всичко е с прекачване и пристига на следващия ден и без друго)

 

В рамките на шегата, но можеш да разчиташ, че България Еър ще закъснее с 2-3 часа, т.е. ще успееш да го хванеш, и компенсация ще вземеш  :)

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

хаха, това за БГ Еър си е вариант, отвсякъде! :)

Благодаря за инфото. Хотел + още един ден отпуск + евтин полет на Уиз на 16.02. Това ще да е опцията. Има един Mercury до Бергамо, който ще ползвам скоро и може би ще го букна и за февруари. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.