Прескочи до съдържание

Плетени дамаджани - откъде?


Meidj

Препоръчани мнения

Ако някой магеланец знае някъде из страната майстор на плетените дамаджани, ще съм му много благодарен да сподели координати в тази тема или на лично съобщение.

 

Търся нещо такова:

 

025953450.jpg

 

:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В интерес на истината миналата седмица 2 пъти засичах в офис на куриерска фирма един човек, който разпращаше голямо количество нови плетени дамаджани. Но не бяха такива шарени. Днес мога да питам куриерите за координати, ако им е редовен клиент ще го знаят и ще ми кажат :-)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз дълго и упорито търсих плетена дамаджана, но не такава, а от камъшит. Намерих плетач в с.Куклен /Пловдивско/ и на Женския пазар - готови. Точно такива като показаните не съм виждала.

До нас в магазинчето имаше плетени шарени /но не като показаните/. В събота ще мина и ако има още - ще ти ги снимам.

Тапи за дамаджани има в интернет, ако се интересуваш, ще потърся линка.

Редактирано от noshtna_ptica
Връзка към коментар

Ако някой магеланец знае някъде из страната майстор на плетените дамаджани, ще съм му много благодарен да сподели координати в тази тема или на лично съобщение.

 

Търся нещо такова:

 

025953450.jpg

 

:)

 

Пиши на niko2308 от този форум http://www.rakiyata.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=414&start=15

На жена му дядото ги правел и може да ти ги прати по еконт от гр. Попово.

Връзка към коментар

Пиши на niko2308 от този форум http://www.rakiyata.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=414&start=15

На жена му дядото ги правел и може да ти ги прати по еконт от гр. Попово.

 

Аз оттам съм взел снимката, ама като гледам откога е постът и колко е активен потребителят, набързо се отказах от подобен вариант...

Връзка към коментар

Тук има, ама не са такива шарени. :blush:

А пък тук има дамаджани Ферари ;) ;)


Извинявам се за оффтопика, но Куклен от около десетина години е град. 

Да ти кажа, може да е град от десет години, ама ние тука си го броим за село. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А то ясно че за много хора си е село, ама понеже си изучавам география на население и селищата, нямаше как да не отбележа. Иначе колко такива градове са си чисти села. 

Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.