Прескочи до съдържание

Помощ за два билета до Куба?


Препоръчани мнения

Магеланци, моля за малко помощ. Интересуват ме два билета до Куба за края на януари и началото на февруари, за около 10 дена. Аз попрегледах някакви варианти, но ще се радвам и други да помогнат, особено по-запознати с компаниите летящи до там. Пари не са ми казвали точно, но доколкото знам най-евтините намерени варианти са около 1600 лв. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тук видя ли ?

До Хавана през януари-март 2016

 

Ако е за други хора, ще е добре да дадат повече информация, като описаната в тази тема:

 

Прочетете преди да пуснете тема!
Връзка към коментар

Магеланци, моля за малко помощ. Интересуват ме два билета до Куба за края на януари и началото на февруари, за около 10 дена. Аз попрегледах някакви варианти, но ще се радвам и други да помогнат, особено по-запознати с компаниите летящи до там. Пари не са ми казвали точно, но доколкото знам най-евтините намерени варианти са около 1600 лв. 

Скоро се надявам да имам оферта като за теб. И ние искаме да ходим по това време. Представител на една добра авиокомпания, нещо като да ни обеща, че ако се съберем 10 човека, може да ни предложи групова оферта от порядъка на 650 -700 евро. Ние за сега сме само 3-ма, само че не исках да предлагам, докато не съм сигурна. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами за други хора, но чакам да ми отговорят. Общо взето:

 

  1. Отбележете еднопосочен или двупосочен полет търсите. Двупосочен.
  2. Дайте примерни дати, престой и доколко са гъвкави. Края на Януари и началто на февруари. Престой окол 10 дена предполагам може да има +-2 дена.
  3. Държите ли точно на градовете, които сте отбелязали, или нямате против да летите до съседен? Предполагам няма да имат проблем и от съседно летище, но засега са ми казали София.
  4. Имате ли против прекачване с нискотарифни авиокомпании? Тук нямам идея, но предвид факта, че търсят най-евтин вариант предполагам че може и НТ авиокомпании.
  5. Ще носите ли куфар или само ръчен багаж? Няма да са само с ръчен.
  6. Каква е най-добрата оферта, която сами сте намерили? Най-добрата оферта, която са намерили е около 1600 лв.
  7. До какви платежни инструменти имате достъп? - Не знам, но предполагам ще намерят какъвто вид карта им трябва, ако е по-популярна.
Връзка към коментар

Здравейте аз също дебна :) за евтини двупосочни билети ( 2 броя) до Куба. Ориентировъчни дати: 15/01/2016 до към 30/01/2016.

Цената 650 - 700 евро е горе долу добра, на фона на това, което се предлага към момента и по принцип.

Пътуваме само с ръчен багаж.

Относно прикачването: по принцип нямаме нищо напротив, стига престоя между полетите да не е 10-12 часа.

 

Поздрави:

Ангел

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

 И аз се оглеждам за 2-3 билета за Куба за периода около 7 - 26 Февруари. Ако има някаква добра оферта от авикомпания и се съберем достатъчно хора, пишете.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте, още ме е страх да се похваля, че плащането не минава, но снощи изрових през холандската версия на Tui пакетна оферта - 7 дни ол-инклузив във Варадеро с включени самолетни билети от Амстердам за 658 евро на човек /края на януари, началото на февруари/. Бяха останали само две места за този хотел и аз ги резервирах, но проверете, още излизат изгодни оферти.

Ето линк  

http://www.tui.nl/verre-reizen/cuba/resultaten/

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.