Прескочи до съдържание

Букурещ Сингапур Букурещ 456 euro ???


Препоръчани мнения

31 март   2016  Букурещ Лондон Сингапур 

04 април 2016  Сингапур Лондон Букурещ 

 

Билета е на BRITISH AIRWAYS  цената на която го намирам в техния сайт е 456,83 евро.

Дали има възможност да се намери по ниска цена .....или и тази си е добре ?..... Чудя се  дали да действам .........или още да умувам ? :huh:   B)

 

Редактирано от Iceman
Връзка към коментар

Дали има възможност да се намери по ниска цена .....или и тази си е добре ?..... Чудя се  дали да действам .........или още да умувам ? :huh:   B)

Прегледай последните 10-20 страници от тази тема:

rumbo/edreams/budgetair 23-69 eur отстъпка от билети
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Цените от София погледна ли ги? 31.03 - 05.04 цена 453.20€ през сайта на British.

 

Много благодаря ,нооооо Букурещ ми е по близо ...   ;) От Варна съм .........  :)

 

Прегледай последните 10-20 страници от тази тема:

rumbo/edreams/budgetair 23-69 eur отстъпка от билети

 

 

Благодарение на macf1an ,Току що намерих през momondo.com цена 448 euro.....ама се чудя дали не е по рисково да купувам през този momondo.com?

Редактирано от Iceman
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

 

Благодарение на macf1an ,Току що намерих през momondo.com цена 448 euro.....ама се чудя дали не е по рисково да купувам през този momondo.com?

През холандския домейн ли? На мен оттам ми излиза дори за 439 €

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Iceman - извинявай, че така директно, ама 450 евро за 4 дни в Сингапур!? Командировка или скука ;) 

Сигурно си видял, че от Варна полетите с Turkish са 535 евро за тези дати, като съм сигурен че има и по-евтини (при други дати), т.е тук вече преценяваш дали гониш цена или удобство

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.