Прескочи до съдържание

Търся двупосочен билет София - Торонто 31/10/2015 - 08/11/2015


Препоръчани мнения

Здравейте, един мой роднина реши днес, че ще ходи до Торонто за 1 седмица да си свърши някаква работа. Но сега основния проблем е кой билет да вземе. Иска да е сигурна компания и да не му се налага да чака многоооо дълго време на летищата. Съответно да има и възможно най-малко прикачвания, за да не губи допълнително време. Дори цената да е една идея по-скъпа, ако полетите са с по-добри часове - ще вземе тях.

Това, което е намерил е двупосочен за 900$ на Lufthansa и Air Canada. Аз обаче си мисля, че Lufthansa не са кой знае колко сигурна компания от гледна точка на това, че през последната година имаха доста стачки и закъснения на полетите (поправете ме, ако греша :)), а пък той държи да избегне такива неща.

Та, имате ли някакви предложения за сигурна компания - такава, на която да не се случват често закъснения на полетите? Съответно и цената да е добра и с по-малко престой на летищата...

 

Дата на тръгване - тази събота 31/10/2015, за една седмица - до 08/11/2015 (плюс, минус 1-2 дни).

 

Връзка към коментар

Който препоръча най-много да си вкара главата в торбата, ако пък вземе, че препоръчания полет закъснее :) Луфтханза са си доволни сигурни като разписание, имаха стачки, но какво ще се случи, ако препоръчаме да речем Бритиш и те закъснеят по технически причини, а луфти лети нормално :)

 

hipmunk може да сортира по фактор Agony, който като цяло би трябвало да предлага по-добри връзки. Аз харесах полетите на Turkish, с тях не съм чул да има стачки. На отиване 2.5 часа в Истанбул, с добро тръгване в 10 сутринта, на връщане чакането е малко повечко - 4 часа, но пак бива. Turkish са от компаниите с много добри ревюта, особено по дългите полети, а сега даже виждам, че на отиване дългия полет е в Premium Economy. 

 

2015-10-26_22-47-45.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, един мой роднина реши днес, че ще ходи до Торонто за 1 седмица да си свърши някаква работа. Но сега основния проблем е кой билет да вземе. Иска да е сигурна компания и да не му се налага да чака многоооо дълго време на летищата. Съответно да има и възможно най-малко прикачвания, за да не губи допълнително време. Дори цената да е една идея по-скъпа, ако полетите са с по-добри часове - ще вземе тях.

Това, което е намерил е двупосочен за 900$ на Lufthansa и Air Canada. Аз обаче си мисля, че Lufthansa не са кой знае колко сигурна компания от гледна точка на това, че през последната година имаха доста стачки и закъснения на полетите (поправете ме, ако греша :)), а пък той държи да избегне такива неща.

Та, имате ли някакви предложения за сигурна компания - такава, на която да не се случват често закъснения на полетите? Съответно и цената да е добра и с по-малко престой на летищата...

 

Дата на тръгване - тази събота 31/10/2015, за една седмица - до 08/11/2015 (плюс, минус 1-2 дни).

 

С Lufthansa често съм пътувал от Торонто до България и винаги си били на високо ниво. Не си спомням да е имало закъснения или проблеми. Austrian също може да ги видиш, няколко пъти пътувах с тях от Торонто и съм доволен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря много на всички! Сега ще му кажа какви варианти има и той да си избира и купува.

В крайна сметка си е голяма доза късмет, защото всичко може да се случи - дори може да падне голям сняг, да трябва да изчистят пистите и пак да има закъснение  :)

Връзка към коментар

Предстоящите стачки се обявяват предварително, не се решават от днес за утре. Ако ще избягвате стачки на всяка цена, Ер Франс и Алиталия също не са защитени от стачки.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

да, погледнах и аз, че излиза малко по-евтино, ако се премести датата за малко по-късно. Но не знам дали може да си позволи 2 дни повече да не е на работа и дали ще се съгласи на тези прикачвания. Все пак ще му го предложа и този вариант

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.