Прескочи до съдържание

магистрала Марица


cck

Препоръчани мнения

И тук има новости.

От вчера функционира цялата АМ Марица (Оризово - Капитан Андреево)

Т.е. София - Истанбул вече ще е доста по бързо с автомобил - под 5 часа.

 

http://www.api.bg/index.php/bg/prescentar/novini/ss-sredstva-ot-op-transport-zavrshi-cyalostnoto-izgrazhdane-na-am-marica/

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

и пътя Поповица- Свиленград ,вече ще е по спокоен :)Няма тирове...няма гастербайтери! Дано само бързия преход до КПП Андреево не се изяжда от турските проверки иначе Да...София - КПП-то сигурно ще е под 250 км.И от там още толкова до Истанбул....От Пловдив с 120 км по малко ;)Да ви е честита новата придобивка...чакана над 30 години!

Връзка към коментар

Като километри разлика няма почти, а то няма и как да има (десетина километра, да е по-късо по магистралата).

 

София-Истанбул под 5 часа си иска каране над ограничението, никакво спиране и да си първа кола на магистралата.

 

Поповица-Хасково е за цялостна рехабилитация, има коловози, дупки и т.н. Като чуе човек - европейски коридор 8/път Е80 си

представя нещо голямо и хубаво (по европейската номерация двубуквените номера са главни европейски пътища, тези завърщващи на 0 са е посока запад-изток, а на 5 - север-юг) 

 

Иначе честито. Само по време на августувските и септемврийски гастарбайтерски сесии да се сетят да инсталират повече ченгета по нея.

Връзка към коментар

Да се обадя с един пловдивски глас - мен по ме кефи, че пуснаха Оризово - Димитровград, така цялата магистрала Марица е готова.

Газ към Турция!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да се обадя с един пловдивски глас - мен по ме кефи, че пуснаха Оризово - Димитровград, така цялата магистрала Марица е готова.

Газ към Турция!

 

 

Тая ли беше магистралата дето премиер-министъра се бил изказал ,че за два часа и половина до Истанбул софиянци ще стигат да си пият кайвето на брега на Босфор-а.

 

:lol:

Редактирано от theo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тая ли беше магистралата дето премиер-министъра се бил изказал ,че за два часа и половина до Истанбул софиянци ще стигат да си пият кайвето на брега на Босфор-а.

 

 

Да,  ако ползват правителствен хеликоптер Ми-8. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Тая ли беше магистралата дето премиер-министъра се бил изказал ,че за два часа и половина до Истанбул софиянци ще стигат да си пият кайвето на брега на Босфор-а.

 

:lol:

 Тя магистралата е същата, но Министър Председателя се е изказал не за Босфора ,а за Одрин ;)за кайвето....

Връзка към коментар

Тая ли беше магистралата дето премиер-министъра се бил изказал ,че за два часа и половина до Истанбул софиянци ще стигат да си пият кайвето на брега на Босфор-а.

 

:lol:

 

 

 Тя магистралата е същата, но Министър Председателя се е изказал не за Босфора ,а за Одрин ;)за кайвето....

 

 

==============

 

И както е казал Йосиф Висарионович на един партиен конгрес :

- Проверката е висша форма на доверие ,другари .

 

----

та в тоя ред :

http://www.dnes.bg/stranata/2015/10/29/ciala-marica-dva-chasa-pyt-i-na-kafe-v-istanbul.281414

http://dnes.dir.bg/news/izbori2013-magistrala-maritza-20423192

 

:sungum:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 Тя магистралата е същата, но Министър Председателя се е изказал не за Босфора ,а за Одрин ;)за кайвето....

 

Според мен се е изказал за столицата на Турция ... :O

 

Той обяви, че след пускането на движението по нея ще се стига за два часа до турската столица от центъра на България. За два часа и половина пък софиянци ще могат да ходят да пият кафе в Истанбул, обясни още премиерът.

:tease:

 

Редактирано от Zaro
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.