Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 3 минути , Kamen каза:

Имаше случаи, при които цената падаше с по 80-90% от цената на Букинг.

И точно тази пропорция предполага практиката да не просъществува дълго ^_^

Връзка към коментар
преди 3 минути , Боби каза:

И точно тази пропорция предполага практиката да не просъществува дълго ^_^

То и сегашната пропорция на Букинг няма как да съществува дълго. Важното е да има пропорции, колкото по-големи, толкова по-добре.

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Kamen каза:

То и сегашната пропорция на Букинг няма как да съществува дълго. Важното е да има пропорции, колкото по-големи, толкова по-добре.

Изобщо не споря с теб, просто е икономически необосновано някой да субсидира нощувките ти с 80-90 процента - хотелите със сигурност не предлагат тези отстъпки, нито служителите им пропускат да си получат заплатите. Дано се намери нов играч на този пазар, който да иска да харчи маркетинг бюджета си за субсидии на нашите нощувки :biggrin:

Връзка към коментар

Гложди ме любопитство каква всъщност е връзката между ММТ и експидия , клон ли са индийците или нещо друго. При всичките ми резервации, на място в хотелите излиза резервация през експидия. Имам акаунт и при тях , и цената е същата или по-ниска от индийците, ако не се използват кодове от минимум 20% и уолет пари.

Връзка към коментар
преди 4 часа, Боби каза:

Букинг свалят с 50%, какво има да се оглеждате - има работещи линкове за 25/50 и за 40/80

Тъй де, но имаме право на еднократно намаление от един акаунт. А в прескрасните “индийски “ времена в едно пътуване си правехме по 5-10 еднодневни резервации и реализирахме 400-500% намаление.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

май не става, иска номера да се верифицира с missed call, може да са блокирали номера от сайта, въпреки че виждам, че днес някой е получил чрез него OTP

Редактирано от antea
Връзка към коментар

При мен нямаше никакви проблеми ,получих бонуси през всичките си акаунти. Ако примерно са лимитирали този номер , опитайте друг индийски номер ,има и доста други сайтове генериращи one time password - вижте този линк : https://www.trickscity.com/bypass-phone-number-verification/

Връзка към коментар
преди 24 минути , Branko каза:

Как успя

Копирах индийския номер, рефрешнах и пробвах кода, изпратен като sms. На втори опит стана. Сега остава да пуснат пак изгодни кодове, защото цялото упражнение ще е нахалост :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 15 минути , Цвете каза:

Копирах индийския номер, рефрешнах и пробвах кода, изпратен като sms. На втори опит стана. Сега остава да пуснат пак изгодни кодове, защото цялото упражнение ще е нахалост :)

В твоя акаунт в ммт смени ли номера

Връзка към коментар

555.JPG.d4143d7f70e593336cc3be01484fcb9a.JPGНе знам достатъчно ли е да цъкна директно на следната оферта (от десктоп версията), тъй като вече успешно заредих профила си с бонуса чрез линка на @stanislavpp. Необходима ли е друга верификация на телефона или с това случая с истинноста на профила ми е приключен?

 

 

Редактирано от Sju
Връзка към коментар
На 11/3/2017 в 13:10, Боби каза:

И точно тази пропорция предполага практиката да не просъществува дълго ^_^

Всъщност въпросната практика в ММТ просъществува цели 2 години, като много често отстъпките стигаха над 80% спрямо цената в booking. Който е чел редовно форума е почнал с големите спестявания още от 2015-а :)

 

Booking най-сетне направиха и те нещо по въпроса - лично аз подозирам след сериозен отлив на клиенти в последно време - но дори и с тези линкове за 25/50, 40/80 и тн. не могат да стъпят на малкия пръст на ММТ офертите от съвсем близкото минало. Да не говорим, че може да се ползва само по 1 линк / намаление на акаунт.

 

Между другото онзи ден резервирах от ММТ хотел в Доха, който излезна двойно по-евтино отколкото навсякъде другаде. А код IHSEARCH + ползване на бонус рупии дава сумарно 30% отстъпка - нещо, с което малко сайтове могат да се похвалят в момента. Та въобще не бих бързал да отписвам ММТ - струват си да се проверяват все още.

  • Харесвам 7
  • Шок 1
Връзка към коментар
На 2017. 11. 03. в 16:30, stanislavpp каза:

Тъй де, но имаме право на еднократно намаление от един акаунт. А в прескрасните “индийски “ времена в едно пътуване си правехме по 5-10 еднодневни резервации и реализирахме 400-500% намаление.

 

Какво разбираш под 400-500% намаление? При над 100% намаление вече те почват да ти плащат на теб :)

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , stanislavpp каза:

.... като вместо 1000€ в букинг , платя 240€ ...

... това е точно 76% намаление ;) 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , stanislavpp каза:

Хаха, разбирам го като вместо 1000€ в букинг , платя 240€ през ММТ = 4 пъти намаление =400% . Извинявам се, че съм се изразил подвеждащо/неточно. 

 

За съжаление 90% от българските журналисти правят същата елементарна математическа грешка! Един път е 100% и намалението не може да бъде нито над 1 път, нито над 100%, защото базата винаги е това спрямо което смяташ намалението (в случая 1000 евро). Увеличението на нещо може да е в пъти, но намалението може да е максимум 1 път или 100%.

 

 

 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.