Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

тотално умря постата с ммт....

дава някакви мизерни остъпчици по 700-800 рупии на фона на 2000-3000 преди 2 години....

 

може ли да ми кажете за тия линкове в букинг че имам да правя бая резервации и може да ми свършат работа

Връзка към коментар
преди 58 минути , Grishkata каза:

...може ли да ми кажете за тия линкове в букинг че имам да правя бая резервации и може да ми свършат работа

 

преди 6 минути , Фичо каза:

Ами то е казано, остава само да го прочетеш ;););););)

 

...но не в тая тема, а в другата... ;)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
  • Браво 3
Връзка към коментар

Потвърждавам: в ММТ продължават да излизат страхотни оферти понякога.

 

Току-що резервирах двойна стая в три-звездния Avenida Park Лисабон за периода 5-8 Май (3 нощувки) за €125.

 

Абсолютно същата стая за същите дати и със същите условия за отмяна (free cancellation) в booking.com струва... €378, и то с включени -10% Genius отстъпка (без Genius дори е €420). С цел обективност трябва да кажа, че по други сайтове (amoma, skoosh, getaroom и тн) средната цена се движи около €210-€220, но дори и спрямо нея отстъпката в ММТ е реална и е минимум 40%. А booking няма да го коментирам, че вече ще ме обвините в пристрастност, но фактите са очевидни.

 

Та ММТ продължава да си струва проверката и определено не трябва да се изключва от кръга с интересни търсачки.

 

преди 7 часа, liliya каза:

Има ли някаква опция да се използва наведнъж 

цялата сума от wallet-а?

Ако имаш "bonus cash" можеш да използваш от него само до 10% от стойността на резервацията. Единственият начин да го изхарчиш целия е ако вземеш по-скъп хотел.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 12 часа, Георги Матеев каза:

Ако имаш "bonus cash" можеш да използваш от него само до 10% от стойността на резервацията. Единственият начин да го изхарчиш целия е ако вземеш по-скъп хотел.

Да, само тогава става. Изпробвах всякакви варианти и само при изключително скъпи хотели  приема цялата сума от wallet- a. При цена 50€ на нощувка ми взе към 500 рупии, а при опция с плащане на място дори не дава изобщо възможност с плащане от бонуса. 

Връзка към коментар

След почти двумесечна “битка “ и ескалиране до трето ниво , днес са ми превели остатъчните 1150 рупии по BOOKNEW в един от акаунтите, три дни след съобщението на Юнал Кишор за превеждането им. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не е кой знае какво намаление, но поне за мен е новост, че през мобилното приложение (през десктопа не ми излиза опцията) за някои хотели може да се ползва 20% намаление за резервации, които се заплащат на място чрез прилагане на кода от стара резервация. Преди това беше възможно само за резервации, които се заплащат през ММТ.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 часа, koliob каза:

Не е кой знае какво намаление, но поне за мен е новост, че през мобилното приложение (през десктопа не ми излиза опцията) за някои хотели може да се ползва 20% намаление за резервации, които се заплащат на място чрез прилагане на кода от стара резервация. Преди това беше възможно само за резервации, които се заплащат през ММТ.

Ако  използвам кода , за да се проверя с колко сваля цената, ще може ли после да го ползвам повторно за реална резервация ? 

Връзка към коментар

Искам да споделя само ако някой все още не е успял да си активира профила с индийски номер. Съжалявам ако това вече е било обяснено някъде по-назад :)

1. Влизате в този сайт и избирате индийското знаме.

https://www.receive-sms-online.info/

2. Най-отгоре трябва да ви излезе ето това изречение и след него номер:

List of SMS messages received for phone number :

3. Копирате номера и го поставяте в ММТ страницата.

4. ММТ страницата ви дава съобщение, че са изпратили код за верификация.

5. Връщате се в сайта с номера и рефрешвате страницата.

6. Най-отгоре на таблицата на страницата трябва да ви е излезнал кода, който е изпратен на номера и че се отнася за ММТ. В моя случай се изписа това: 9965 is the OTP for verifying your mobile with MakeMyTrip.

7. Изписвате четирицифрения код в сайта на ММТ и си свиркате :)


Надявам се да съм бил полезен :)

Редактирано от t_petkov
  • Харесвам 13
  • Благодаря 5
  • Браво 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, t_petkov каза:

Искам да споделя само ако някой все още не е успял да си активира профила с индийски номер. Съжалявам ако това вече е било обяснено някъде по-назад :)

1. Влизате в този сайт и избирате индийското знаме.

https://www.receive-sms-online.info/

2. Най-отгоре трябва да ви излезе ето това изречение и след него номер:

List of SMS messages received for phone number :

3. Копирате номера и го поставяте в ММТ страницата.

4. ММТ страницата ви дава съобщение, че са изпратили код за верификация.

5. Връщате се в сайта с номера и рефрешвате страницата.

6. Най-отгоре на таблицата на страницата трябва да ви е излезнал кода, който е изпратен на номера и че се отнася за ММТ. В моя случай се изписа това: 9965 is the OTP for verifying your mobile with MakeMyTrip.

7. Изписвате четирицифрения код в сайта на ММТ и си свиркате :)


Надявам се да съм бил полезен :)

А към момента това до какво води? Допускам че се ползва Кешбека - той в какъв размер е? Нещо друго има ли?

Връзка към коментар

Аз не съм гледал заради кешбека, а заради намаленията, които има. Зависи от хотела. Аз проверявах за хотел в Йерусалим. В Букинг цената за 4 души за 4 нощувки е грубо 1500 лв. Същият хотел в ММТ е 650 лв с всички намаления. :) 

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

SAVEMORE  все още работи. Току що за хотел в Пловдив ми даде 30 % отстъпка.

 

( През Букинг цената беше 54 евро. С отстъпката - взет през ММТ за 29 евро)

Редактирано от funny
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 минути , funny каза:

SAVEMORE  все още работи. Току що за хотел в Пловдив ми даде 30 % отстъпка

Ако някъде не работи пробвай с IHSEARCH, отсъпката е колкото със SAVEMORE.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Как мога да разбера дали кешбекът, който са ми дали е просто подарък или е по резервация, за която отворих тикет (и ми го одобриха?).

 

CaptureMMT.JPG.05fc03386ec523cc265bb97013590c31.JPG

 

Отдолу има и някаква референция, която не съвпада с ID резервация, по която чакам обещан 1000 INR бонус. Който трябваше да дойде в рамките на 24 часа, но още го няма.

 

Как изглеждат вашите кешбек бонуси от кодове? Описано ли е, че е заради код?

Връзка към коментар
преди 11 минути , Sju каза:

Как мога да разбера дали кешбекът, който са ми дали е просто подарък или е по резервация, за която отворих тикет (и ми го одобриха?).

 

CaptureMMT.JPG.05fc03386ec523cc265bb97013590c31.JPG

 

Отдолу има и някаква референция, която не съвпада с ID резервация, по която чакам обещан 1000 INR бонус. Който трябваше да дойде в рамките на 24 часа, но още го няма.

 

Как изглеждат вашите кешбек бонуси от кодове? Описано ли е, че е заради код?

При мен кешбек от хотел се появява задължително с името на хотела:

Bonus Added For Cashback : Hotel Amfora

 

На бонусите има номер , но в текста е вписан текст подобен на този:

Bonus Added For Prefill_do_1

Bonus Added For Promogift21sep17

Bonus Added For Htl-Incentivecode

 
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Sju каза:

Как мога да разбера дали кешбекът, който са ми дали е просто подарък или е по резервация, за която отворих тикет (и ми го одобриха?).

 

CaptureMMT.JPG.05fc03386ec523cc265bb97013590c31.JPG

Предполагам,че е подарък, защото току що видях,че и на мен са ми дали 999 рупии,без причина.:)

Връзка към коментар

Успявате ли да използвате бонуса- подарък през последните няколко дни? (в комбинация със SAVEMORE и IHSEARCH)

При мен го изважда от общата сума, но когато стигна до страницата с плащането излиза съобщение за проблем с уолета и ми вдига крайната цена дори с повече от сумата на бонуса. Няма значение метода на плащане, няма значение браузъра, няма значение десктоп или мобилна версия, едно и също.

:angry:

Редактирано от Sju
Връзка към коментар

Аз днес плащах-всичко с цената беше наред. В комбинация с IHSEARCH. Отразява парите от бонуса след като се логна отново точно преди плащането. Аз го използвах целия-999 рупии, но и хотела беше над 12х преди всичките кодове и чудеса. Накрая цената падна до 9150. Да не би твоите нощувки да са много евтини и затова да не ти го дава? При нощувка около 6-7х ми даваше само 686 рупии вместо 999 да използвам.

Връзка към коментар

Може да се използват само до 10% от цената на нощувката от бонуса. Затова при по-скъпите нощувки се усвоява по-голяма сума. Забелязах, че тези 10% ги изчислява, след като първо намали цената със сумата от използвания купон. 

Връзка към коментар
преди 26 минути , bobole4e каза:

Да не би твоите нощувки да са много евтини и затова да не ти го дава?

Нощувките са скъпи и затова толкова се напъвам да ги изстискам максимално :wacko:

Имам 2 бонуса за два дни: 555 и 999, общо 1554. Автоматично ми намаля към 1200+

С код SAVEMORE (същото става и с IHSEARCH) са малко над 12 000 рупии. На страницата с плащането обаче цената става 13800 и излиза грешка в червено до иконката с уолета още преди да избера платежен метод.

 

P.S. Вчера резервирах с Дайнърс и мислех, че заради картата се вдига цената, получих мейл все пак, че ми зануляват бонусите от уолета. Но днес изобщо не въвеждам карта и се зачетох по-внимателно.

Редактирано от Sju
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Вероятно защото отгоре ти излиза надпис  “ log in to redeem wallet money”, трябва да се логнеш отново за да използваш уолет парите , затуй ти излиза по-висока цена спрямо предходната страница . 

Пусни един принтшот , ако имаш възможност.

Редактирано от stanislavpp
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.