Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 35 минути , stanislavpp каза:

Вероятно защото отгоре ти излиза надпис  “ log in to redeem wallet money”, трябва да се логнеш отново за да използваш уолет парите , затуй ти излиза по-висока цена спрямо предходната страница . 

Пусни един принтшот , ако имаш възможност.

 

Аз съм лог-ната през цялото време.

 

wallet_error.jpg.358566ae5572a702410b08dc69bc3a9a.jpg

 

Опитах да отворя и тикет, и там Error. :wacko:

Редактирано от Sju
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Днес нещата са по-добре. Грешка с уолета нямаше и успях да преборя страницата с плащането. В момента, в който направих резервацията обаче излезе екран, че съм направила резервация за 13850 и изтръпнах. В самата резервация показва, че сумата е значително по-малка и точно, каквато исках да постигна. За радост и точно толкова съм платила в действителност.

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Marisha каза:

Вече 2 дни не мога да отворя нов диспут за неполучен cashback, дава ми грешка. Някой да има същия проблем или "повредата е в моя телевизор":(.

Случвало ми се е, но обикновено се оправя бързо. Ако проблемът все още продължава, пробвай с друг браузър или направо им пиши на hotelservice@makemytrip.com от мейла, с който си регистрирана в ММТ. Мейлът автоматично ще се свърже с акаунта ти и ще отвори тикет, който ще виждаш по нормалния начин.

Това последно го правих преди няколко месеца и си работеше по гореописания начин, не знам към днешна дата дали все още е така, но си струва да пробваш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 31 минути , yordanov каза:

Случвало ми се е, но обикновено се оправя бързо. Ако проблемът все още продължава, пробвай с друг браузър или направо им пиши на hotelservice@makemytrip.com от мейла, с който си регистрирана в ММТ. Мейлът автоматично ще се свърже с акаунта ти и ще отвори тикет, който ще виждаш по нормалния начин.

Това последно го правих преди няколко месеца и си работеше по гореописания начин, не знам към днешна дата дали все още е така, но си струва да пробваш.

Стана от мобилното приложение. Иначе пробвах с различни браузъри, пак не става от десктор.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз имам, след като изтекоха едни, пак ми подариха. Но като няма за какво до ги използвам много ме е яд. Нищо не мога да открия на добра цена за предстоящите пътувания. :(

Връзка към коментар

и при мен ги има тия бонуси, и са неизползваеми при цените, които дават текущо за хотели, но освен това днес получих и имейл, че съм заявила смяна на паролата си /което не съм правила/ с покана да кликна върху някакъв линк - писмото не изглежда като фишинг, огледах внимателно и адреса на подателя, но за всеки случай не смятам да го отразявам, натискайки линка

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 7/30/2017 в 11:15, Георги Матеев каза:

Вече имат нова програма за лоялност - ММТ Black - която връща грубо 3-5% от похарчените суми. Доколкото схванах за момента май още е само с покани. На единия ми акаунт (основния) пратиха покана и се регнах, изглежда като нелош бонус 

На единия ми акаунт получих покана да си платя MMT Double Black - "само 2499 рупии за една година" (вместо 2999), срещу което получавам следното:

 

We are very excited to invite you to MMT DoubleBLACK - an industry first program designed to make your travelhassle-free.

 

Auto Enrollment to MMT Black! A by invite-only loyalty program

 

Дали е нещо наистина ексклузивно и което си заслужава?

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар

Тук суперизгодните възможности свършиха май, но ако някой все още не е получил рефънд в уолета по някоя от резервациите с купоните за намаления платени през пейпал може да си вземе истински пари вместо рефънд на техните измислени и непотребни вече такива. Отваряте си кейс в пейпал и си искате рефънд там, като прилагате писмото с потвърждението от ММТ за рефънд. Върнаха пари в картите, с които беше платено вече по пет различни резервации, така че най-вероятно би работило и при вас. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 12 минути , koliob каза:

Тук суперизгодните възможности свършиха май, но ако някой все още не е получил рефънд в уолета по някоя от резервациите с купоните за намаления платени през пейпал може да си вземе истински пари вместо рефънд на техните измислени и непотребни вече такива. Отваряте си кейс в пейпал и си искате рефънд там, като прилагате писмото с потвърждението от ММТ за рефънд. Върнаха пари в картите, с които беше платено вече по пет различни резервации, така че най-вероятно би работило и при вас. 

Аз тъкмо тези дни смятах да пиша за невърнат cashback, за резервация, платена през paypal. Направо в paypal ли да пиша, а не в MakeMytrip?

Връзка към коментар

Откакто отрязаха изгодните промоции и не знам какво да правя с "парите" в уолета не съм писал нищо на ММТ. Изчаквам да минат 10-15 дни след напускането на хотела и пускам кейс направо в пейпал. ММТ изчакват да мине срока и ден-два преди това връщат парите по картата през пейпал. Ако искаш пиши и на ММТ, но аз мисля, че няма смисъл.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, koliob каза:

Откакто отрязаха изгодните промоции и не знам какво да правя с "парите" в уолета не съм писал нищо на ММТ. Изчаквам да минат 10-15 дни след напускането на хотела и пускам кейс направо в пейпал. ММТ изчакват да мине срока и ден-два преди това връщат парите по картата през пейпал. Ако искаш пиши и на ММТ, но аз мисля, че няма смисъл.

Мисля, че 45 дни от датата на плащане можеше да се отвори диспут.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Vyara каза:

В Пейпал няма ли срок, в който може да отвориш кейс? Такъв спомен имам.

180 дни. По-рано в темата бях описала именно същата ситуация, при която си отворих claim в Paypal дни преди да изтекат 180 дни от плащането и ми ги върнаха точно в деня, в който изтичаше срокът им за отговор на claim-a.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , a6olq каза:

Мисля, че 45 дни от датата на плащане можеше да се отвори диспут.

Сега се сетих, че увеличиха срока на защита на купувача, с възможност за отваряна на кейс на 180 дни :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

След като правя резервация с акаунта с който съм се регистрирал накрая преди да платя ми дава името и данните / мейл и телефон-фиктивен/ на кого е резервацията.Може ли да сменя тези данни в случая само телефона да сложа правилния моя или така оставам?

 

 

123.jpg

Връзка към коментар
преди 1 час, Ivko каза:

Може ли да сменя тези данни в случая само телефона да сложа правилния моя или така оставам?

Няколко пъти съм пробвала - не става.Каквото и да напишеш отпред слага кода на Индия.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Help!

Някакъв бъг ме хвана. Всички хотели след като избера стая и натисна book и цената ми се качва по 2, все едно съм искал 2 стаи, а не съм.

А и двойната цена си твърди, че е за една стая.

На някой случвало ли му се е?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.