Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

На ‎07‎.‎12‎.‎2017 в 13:59, koliob каза:

Тук суперизгодните възможности свършиха май, но ако някой все още не е получил рефънд в уолета по някоя от резервациите с купоните за намаления платени през пейпал може да си вземе истински пари вместо рефънд на техните измислени и непотребни вече такива. Отваряте си кейс в пейпал и си искате рефънд там, като прилагате писмото с потвърждението от ММТ за рефънд. Върнаха пари в картите, с които беше платено вече по пет различни резервации, така че най-вероятно би работило и при вас. 

Би ли споделил в коя подтема го пусна твоя кейс и с каква причина. Аз също пуснах преди няколко дни кейс в paypal и Make My trip отговориха, че cashback-а не важал за плащане през Paypal. След което Paypal разглеждаха случая и не го решiха в моя полза, въпреки че бях приложила e-mail с потвържението за cashback.

Връзка към коментар
преди 3 минути , alienad каза:

Би ли споделил в коя подтема го пусна твоя кейс и с каква причина.

Аз бях пуснала в Item not as described. Както писах по-рано, точно в деня, в който предстоеше Paypal да се намесят (ответната страна има срок за отговор и ако не отговори, Paypal вземат решение на база налични доказателства) индийците просто ми изплатиха поискания кешбек без да отговарят.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , alienad каза:

Би ли споделил в коя подтема го пусна твоя кейс и с каква причина. Аз също пуснах преди няколко дни кейс в paypal и Make My trip отговориха, че cashback-а не важал за плащане през Paypal. След което Paypal разглеждаха случая и не го решiха в моя полза, въпреки че бях приложила e-mail с потвържението за cashback.

Не помня в коя подтема го пуснах, но причината беше "Item not received". Така или иначе не мисля, че това има особено значение. По последните ми два кейса Paypal също не взеха решение в моя полза (After careful consideration, we're unable to decide this claim in your favor at this time.), но интересното е, че на следващия ден MakeMyTrip ми върнаха двата кешбека през Paypal без изобщо да съм си писал с тях. Това всъшност се случи вчера. Вече нямам какво да търся от тях. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, chandni каза:

Аз бях пуснала в Item not as described. Както писах по-рано, точно в деня, в който предстоеше Paypal да се намесят (ответната страна има срок за отговор и ако не отговори, Paypal вземат решение на база налични доказателства) индийците просто ми изплатиха поискания кешбек без да отговарят.

Аз също го пуснах в тази категория.

преди 2 часа, koliob каза:

Не помня в коя подтема го пуснах, но причината беше "Item not received". Така или иначе не мисля, че това има особено значение. По последните ми два кейса Paypal също не взеха решение в моя полза (After careful consideration, we're unable to decide this claim in your favor at this time.), но интересното е, че на следващия ден MakeMyTrip ми върнаха двата кешбека през Paypal без изобщо да съм си писал с тях. Това всъшност се случи вчера. Вече нямам какво да търся от тях. 

Ще изчакам да видя как ще се развият нещата при мен и ще пиша. Мерси за бързите отговори. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 53 минути , cybersimo каза:

Аз нови бонуси нямам, но ми подариха MMT Black на единия от четирите акаунта

От което каква е реалната полза,че и аз имам такъв мейл?

Връзка към коментар
преди 6 минути , mamaivy каза:

От което каква е реалната полза,че и аз имам такъв мейл?

Мисля, че в имейла ти трябва да е описано. Лоялна програма накратко с добър кешбек.

 

 

Връзка към коментар
преди 48 минути , cybersimo каза:

Мисля, че в имейла ти трябва да е описано. Лоялна програма накратко с добър кешбек.

 

 

Благодаря!Затрупана съм с работа и нищо не съм чела.Иначе и при мен са добавили 1000 рупии в уолета.

Връзка към коментар

Абе все още си има отсъпки аз гледам един хотел в Амстердам, който излиза с около 100лв надолу от сайта на самия хотел и от букинг  без да ползвам никакъв код.Направо чеквам три нощувки не си играя една по една.

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фичо каза:

Сега си погледнах портфейла - пълно с изтекли бонуси, изтичат ми пари между пръстите :biggrin:
image.png.a483e7b8b168a8e9b15200b6deb2b427.png

 

Да ги ползваш тези 999, трябва да има направиш 200 кинта резервация; Глеам някой се е пробвал да сменя паролата It is our pleasure to fulfill your request for new password.:lol:

 

М/у другото излизат добри оферти - наполовин цена спрямо боокинг, но там се блажи от друго.:)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 2 часа, funny каза:

07FCF754-5079-4D98-BEE2-1A1229724500.png

Пробвах с нощувка за 12000 INR в 5 звезден хотел в София и не работи:

 

Sorry the E-Coupon/Deal Code you are trying to apply is not valid

 

IHSEARCH обаче си работи 

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар

Здравейте,

 

За първи път ще използвам mmt. Направих няколко неуспешни опити да си платя резервацията /през телефон и през комп/, сменях карти, пробвах paypall. Всеки път едно и също "Your transaction could not be processed! There is a problem connecting with the bank .Tip: We recommend to use Net Banking or other Debit/Credit Card to quickly complete your booking. We request you to try making the payment again."

 

Предположение защо се получава така? Всички карти би трябвало да работят /кредитни/. Ако им дам дебитна дали може да се оправи? И дали са им добре защитени плащанията, защото това ми е основната карта и не искам да я прецаквам.

 

Мерси много!

Връзка към коментар

ММТ са сериозна фирма не би трябвало да има проблеми. Направи плащането спокойно с дебитната си карта. Гледай да не ги запаметяваш данните й в сайта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.