Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

И на мен са ми добавили още 1000, но вече не намирам работещи кодове. IHSEARCH и IHPREPIUM не стават за моите дати. Вие улучили ли сте работещ код?

 

Връзка към коментар
преди 56 минути , alienad каза:

И на мен са ми добавили още 1000, но вече не намирам работещи кодове. IHSEARCH и IHPREPIUM не стават за моите дати. Вие улучили ли сте работещ код?

 

IHSEARCH все още работи, но не за всички хотели. Мисля, че не става по-големи вериги - пробвах един Best Western и ми написа "Sorry the E-Coupon you are entering is not applicable for the hotel you have selected". За друг хотел, обаче си проработи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, kakadu каза:

Имам мейл за " MMTDOUBLEBLACK" Exclusively For You!  Някой разчовърка ли го по сериозно? Има ли смисъл някакъв? Освен 100% фрий канцелиране.

Това е платената версия с годишен абонамент. Трябва ти MMTBLACK (което може да ти го подарят безплатно).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! 
Имам сериозен проблем с хотелска резервация направена през MMT на 10 януари.
Намерих една доста изгодна оферта за Париж на non-refundable rate за началото на февруари.Цената за 7 нощувки беше 100 лв срещу 800 лв в booking.com.Направих резервацията и контакнах хотела да ми потвърдят престоя. Те ме информираха, че от MMT са се свързали с тях, но хотела не им потвърждава резервацията и ми казаха, че работят само с booking.com и Expedia. Пуснах им оплакване на ММТ, казаха ми, че работят по случая. Три пъти вече им звъня, но разговора общо взето е един и същ. Техният International department имал нужда от още малко време, за да разрешат ситуацията. Потвърдиха ми, че хотелът им е отказал резервацията, която според ММТ е направена през Еxpedia, в която са в партньорство. Писах на Expedia през facebook, те ми казват, че нямат такава резервация направена през тях и си ме препратиха обратно към ММТ.Аз вече повдигнах два пъти пред ММТ да търсят алтернативен хотел. Имали ли сте подобна ситуация? Съвети?

Връзка към коментар

1.За кога е резервацията? 

Имахме масов случай, когато хотел в Париж не ни потвърди резервациите. Всички , ако не се лъжа получихме нов хотел от същата категория, без доплащане. Аз водих кореспонденция по мейл.  Пътувах октомври 2017г.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може и така да е, но Expedia ми казаха, че не участват в това и да си се оправям

 

We are unable to locate the email address you provided me and don't see any reservation with Expedia. We regret to inform you that we are not part of the process of your booking.
You'll need to get in touch with http://makemytrip.com customer service again to confirm your reservation. ^AN

 

Имате ли някакви идеи или подобни ситуации?

Връзка към коментар
преди 18 минути , dorida каза:

Може и така да е, но Expedia ми казаха, че не участват в това и да си се оправям

 

We are unable to locate the email address you provided me and don't see any reservation with Expedia. We regret to inform you that we are not part of the process of your booking.
You'll need to get in touch with http://makemytrip.com customer service again to confirm your reservation. ^AN

 

Имате ли някакви идеи или подобни ситуации?

Изпрати на Expedia PNR номера от резервацията, а не имейла адреса си

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар

А ето какво ми сервираха и от supporta-a на MakeMyTrip преди малко

 

 Greeting from MakeMyTrip !!!
 
This Mail is with reference to your booking. We would like to update you that your booking is not confirmed in same due to some operational issue. So we will be able to provide you double refund of the booking amount. The refund amount will be reflected within 7 working days in you account.
 
Request you to please provide the confirmation for the same so that we can process the refund.
 
We sincerely apologies that we do not have suitable alternative to offer for your stay.
 
Regards,
Team MakeMyTrip

Връзка към коментар
преди 1 минута , Таньо каза:

Двойно възстановяване на платената сума е страхотен жест.

Стига да са реални пари, а не кредит в ММТ с валидност 3 месеца.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , dorida каза:

не и когато цената за 7 нощувки в Париж е била 100 лв (800 в booking.com за същия хотел) и 2 седмици преди заминаване ти сервират това

Не се ядосвай, бързо турси друг хотел, а дано парите ефективно да ти ги възстановят, а не като ваучер.

Връзка към коментар

 

преди 6 минути , Боби каза:

Не се ядосвай, бързо турси друг хотел, а дано парите ефективно да ти ги възстановят, а не като ваучер.

" Стига да са реални пари, а не кредит в ММТ с валидност 3 месеца. "

 

Има основания и трябва да бъдат възстановени ефективно.

преди 8 минути , dorida каза:

не и когато цената за 7 нощувки в Париж е била 100 лв (800 в booking.com за същия хотел) и 2 седмици преди заминаване ти сервират това

Няма как 7 нощувки в Париж да са 100 лева и цената е била очевидна "грешка". Имам поне три резервации в Букинг, когато са ми нулирали резервациите без никаква компенсация с обяснение от рода: " сам разбирате, че такава цена е невъзможна и е грешка на сайта" ....

Две седмици преди заминаване всяка почти авиокомпания може да ти откаже полет без да дължи нещо.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 минути , Таньо каза:

Няма как 7 нощувки в Париж да са 100 лева и цената е била очевидна "грешка". Имам поне три резервации в Букинг, когато са ми нулирали резервациите без никаква компенсация с обяснение от рода: " сам разбирате, че такава цена е невъзможна и е грешка на сайта" ....

Има основания и трябва да бъдат възстановени ефективно.

"Е тогава как да се прави разлика между изгодна оферта в ММТ и грешка. Излезе добра цена за хотел една звезда https://www.makemytrip.com/mmthtl/site/hotels/detail?country=FR&city=PAR1&checkin=01202018&checkout=01222018&roomStayQualifier=1e0e&hotelId=201711031608008135

 , с много добри отзиви в booking.com и предвид ниската категоризация -1* цената не бих казал, че изгледаше грешка. В сайта на хотела беше 480 лева."

 

От много време в ММТ няма изгодни оферти, а 100 лева за 7 нощувки е по 14.29 лева на нощувка. Няма как да е вярно при цена 5 - 7 евро на бургер в Париж. Нищо лично, извини ме за мнението. Най-добре бързай и ще намериш нов хотел. Две седмици преди евентоална нощувка също излизат възможности.

Късмет!

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , Таньо каза:

Няма как 7 нощувки в Париж да са 100 лева и цената е била очевидна "грешка". Имам поне три резервации в Букинг, когато са ми нулирали резервациите без никаква компенсация с обяснение от рода: " сам разбирате, че такава цена е невъзможна и е грешка на сайта" ....

Има основания и трябва да бъдат възстановени ефективно.

Е тогава как да се прави разлика между изгодна оферта в ММТ и грешка. Излезе добра цена за хотел една звезда https://www.makemytrip.com/mmthtl/site/hotels/detail?country=FR&city=PAR1&checkin=01202018&checkout=01222018&roomStayQualifier=1e0e&hotelId=201711031608008135

 , с много добри отзиви в booking.com и предвид ниската категоризация -1* цената не бих казал, че изглеждаше грешка. В сайта на хотела цената беше 480 лв.

Редактирано от dorida
Връзка към коментар
преди 58 минути , dorida каза:

Е тогава как да се прави разлика между изгодна оферта в ММТ и грешка. Излезе добра цена за хотел една звезда https://www.makemytrip.com/mmthtl/site/hotels/detail?country=FR&city=PAR1&checkin=01202018&checkout=01222018&roomStayQualifier=1e0e&hotelId=201711031608008135

 , с много добри отзиви в booking.com и предвид ниската категоризация -1* цената не бих казал, че изгледаше грешка. В сайта на хотела беше 480 лв

Опитах да обясня, но поста ми се изгуби...

С две думи - изгодната оферта в ММТ идваше след отстъпка от промоция, някакъв купон, разделяне на нощувките на няколко резервации и/или през няколко профила т.н.

Грешка е, когато горните условия липсват и цената е осезаемо по-ниска от средните цени за дестинацията, особено ако същия хотел излиза на много по-висока цена в други сайтове.

 

Късмет в намирането на нов хотел! Случва се да излизат добри цени и в последния момент. :)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Таньо каза:

Опитах да обясня, но поста ми се изгуби...

С две думи - изгодната оферта в ММТ идваше след отстъпка от промоция, някакъв купон, разделяне на нощувките на няколко резервации и/или през няколко профила т.н.

Грешка е, когато горните условия липсват и цената е осезаемо по-ниска от средните цени за дестинацията, особено ако същия хотел излиза на много по-висока цена в други сайтове.

 

Късмет в намирането на нов хотел! Случва се да излизат добри цени и в последния момент. :)

И това не е непременно вярно, защото предходната ми резервация беше пак през ММТ за един много хубав 4* хотел в Неапол. Беше направена за целия период от 10 нощувки наведнъж, а не нощувка по нощувка. Да имаше промо код, но той не свали кой знае колко от първоначалната цена и разликата спрямо другите сайтове беше от 6 до 9 пъти, но нямаше никакъв проблем.

 

Благодаря!

Връзка към коментар
преди 2 часа, dorida каза:

И това не е непременно вярно, защото предходната ми резервация беше пак през ММТ за един много хубав 4* хотел в Неапол. Беше направена за целия период от 10 нощувки наведнъж, а не нощувка по нощувка. Да имаше промо код, но той не свали кой знае колко от първоначалната цена и разликата спрямо другите сайтове беше от 6 до 9 пъти, но нямаше никакъв проблем.

 

Благодаря!

Да, разбира се че не е непременно вярно. От "грешките" минава много малка част.

Във форума имаме тема за добри, препоръчани хотели от ММТ и ако беше споделено за " много хубав 4* хотел в Неапол .... за 10 нощувки наведнъж  .... и разликата спрямо другите сайтове беше от 6 до 9 пъти"  :O щяхме да видим условията, при които това се е случило и информацията да е полезна за всички, защото тази тема е спестила немалки суми на много хора ...

 

Няма нужда от благодарности - уверен съм, че сме тук за да споделяме и си помагаме! :)

 

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.